Спите ли на тъмно?

  • 7 194
  • 209
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 398
Когато се роди, още в болницата спеше на загасена лампа и пуснат телевизор без звук.Когато се прибрахме вкъщи на загасена лампа.И все още спи на тъмно.
Както е писала AnMary сигурно ще се наложи да иа нощна лампа, когато се появят нощните страхове, но и това минава навярно.

# 196
  • София
  • Мнения: 39 765
Ели, страх от тъмното може да се появи, а може и да не се появи. Дъщеря ми имаше такъв период. Не ставаше от леглото, а се провикваше някой да дойде. Купих й лампите, използва ги съвсем малко.

# 197
  • Мнения: 398
Ели, страх от тъмното може да се появи, а може и да не се появи. Дъщеря ми имаше такъв период. Не ставаше от леглото, а се провикваше някой да дойде. Купих й лампите, използва ги съвсем малко.

Да и аз така знам, но пък ако не е страх от тъмното, ще са кошмари или ходене до тоалетна, и ако е светло мисля, че ще е по-спокойно за детето.  bouquet

# 198
  • Мнения: 2 149
В нейната стая спи на нощна лампа,в нашата спалня почти на тъмно,много е плиглушена светлината Wink

# 199
  • София
  • Мнения: 2 082
В началото, като се роди бебето и спеше в креватче до спалнята, използвахме нощна лампа (чувствах се по-спокойна като го виждах, че е добре  Wink ) Сега спи при мен на тъмно и мога да кажа, че е доста по-спокоен през нощта  Flutter

# 200
  • Мнения: 2 960
На тъмно,на изгасена лампа  -още от самото ни връщане у дома. Peace

# 201
  • Мнения: 180
 Ние спим на светло Simple Smile.Оставям светнато коридорчето,което е между детската и спалнята.Малката все още спи в кошара в спалнята, а каката си е в  нейната стая, но аз по цяла вечер "патрулирам" , да завия децата, да изпишам малката...и на мен ми е по-лесно и удобно като ми е светличко Simple Smile

# 202
  • Мнения: 320
 newsm78 какво значи-да изпишам?

# 203
  • Мнения: 1 734
newsm78 какво значи-да изпишам?

не знаеш ли на кое му се вика „пиш“  newsm78

# 204
  • Мнения: 180
ПИПИТУ ,ние сме без памперс от края на януари,т.е като навърши 2г.Спим без памперс и без пикливка...и за да не се напиша по някое време рано сутринта я слагам на гърнето Simple Smile

# 205
  • Мнения: 107
Вече всички спим на тъмно....
С беба спяхме на нощна лампа до третия месец...

Баткото "прояви" страх от тъмното на около 2 години и спа известно време на светъл коридор, но после всичко си мина.  Peace

# 206
  • София
  • Мнения: 1 139
В началото ползвах нощна лампа- често ставане, кърмене, пренасяне в бебешкото креватче и ми беше удобно.
Вече спим на тъмно без проблем Peace

# 207
  • Мнения: 80
Спиме на малка лампичка с много малка светлина, колкото да се вижда и да не е съвсем тъмно. Ако ти трябва да станеш за нещо е много по-лесно като се вижда.

# 208
  • Мнения: 11 607
До 3-я месец спеше на нощна лампа.......Вече не я ползваме......Но....имаме добро осветление от улицата и не е съвсем тъмно в стаята, та се ориентирам добре ако се наложи......

# 209
  • Мнения: 142
В началото спеше на нощна лампа,така ми беше по-спокойно , но вече спим на тъмно и няма проблеми! Не го е страх  Peace

Общи условия

Активация на акаунт