Спите ли на тъмно?

  • 7 212
  • 209
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 56
Спим на тъмно. Само в началото, понеже много се шашкахме и спяхме на нощна лампа, че да си я виждаме.

# 151
  • Мнения: 556
Да,спим на тъмно,само първите няколко седмици спяхме с включена нощна лапма.

# 152
  • Мнения: 305
Спим на светната нощна лампа по удобно ми е. Като започне да спи без да се буди ще я приуча да спи на тъмно. Засега не ме тревожи това.

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Винаги сме сели на тъмно, въпреки, че дъщеря ми до 3 годишна възраст се будеше на всеки час.

# 154
  • Мнения: 42
Спим на нощна лампа , защото често си изплюва биберона и ми се налага като замрънка да го търся.

# 155
  • Мнения: 59
Спим на нощна лампа,въпреки че рядко се буди, но аз съм по-спокойна. Баткото в детската също спи на лампа.

# 156
  • Мнения: 860
Ние спяхме на светната лампа на терасата, равносилно е на светната лампа в стаята с цветна крушка. Много заглушена светлина. Така беше до 1 година почти и после спрях лампата, една вечер, две, три и видях, че няма проблем и така сега спим на тъмно.

За мен това е избор на майката, ако ти си по спокойна така задръж още лампата светната, ако смяташ, че дори и да е тъмно ще ти е добре и няма да има тревожност в теб опитай, като не стане ставаш и святкаш отново.  Успех  bouquet

# 157
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 300
Спим на светната нощна лампа  Simple Smile

# 158
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 381
И аз, като повечето исках в началото да спим на светната нощна лампа - да го гледам, но мъжът ми каза кагегорично не. Не трябвало да го свикваме. И, може и да беше прав - като светнех, за да го видя защо мрънка в началото - той се развеселяваше, събуждаше и така.....познато ви е.
Но, когато е тъмно си спи и дори нещо да промрънка не му паля лампа, ако не се налага. И не му говоря даже.
Сега го слагам на слаба нощна лампа и заспива. После, като си легнем ние - гасим всичко.

# 159
  • Мнения: 989
Ние най-накрая загасихме лампата и от две вечери спиме на тъмно. Нямаше проблеми, не се уплаши, а аз направо се родих. И двете нощи спах непробудно (иначе се будех по 5-6 пъти).

# 160
  • Мнения: 1 372
От навършването на една годинка спим натъмно.

# 161
  • Мнения: 158
все още спим на нощна лампа и то не заради малкия, а задаради мое спокоиствие. Искам като стана да го виждам, а и аз самата не обицам пълна тамнина.  ooooh!

# 162
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Преди да се роди малката, спях в абсолютно светла стая. След раждането се научих да спя на тъмно. За хормона и за страха - нищо не мога да кажа   newsm78

# 163
  • Мнения: 230
спим на нощна лампа

# 164
  • Мнения: 71
Ние спим само на тъмно.

Общи условия

Активация на акаунт