Спите ли на тъмно?

  • 7 226
  • 209
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 43
Зависи.Когато бебето спи ,т.е. му се спи сме на изгасена лампа.Но,когато виждам ,че не му се спи и се нерви на загасена лампа,просто седи на включена лампа,за да може да си гледка и да се занимава ,докато ние спим.За сега ми се връзва работата пък ще видим.  Laughing

# 136
  • Мнения: 309
В спалнята, където спим и тримата, лампата е загасена.Тази в коридора свети, за да има поне малко светлинка, защото иначе като се размрънка през нощта, не виждам нищо и не мога да намеря нито бибата, нито да я завия...преди спяхме на нощна лампа, но без нея е по- добре. Peace

# 137
  • Мнения: 279
Да спим на тъмно. Понякога като ставам да го кърмя, светвам нощната лампа, понякога я забравям и си спим и на нея.

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
От около седмица дъщеря ми не се буди през ноща и спим на тъмно.
Но до сега /около 2 месеца/ бяхме с включена нощна лампа.

# 139
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Все още спим на нощна лампа, но мисля скоро да я спираме и нея. До сега беше удобно да е светло, понеже ставаше да яде, но вече спи по цяла нощ и честно казано нямаме нужда от лампа.

# 140
  • софия
  • Мнения: 2 140
Спим с ето такава лампа:

# 141
  • Мнения: 118
Моето синче около третият месец реши ,че го е страх от тъмното и спяхме на светната нощна лампа.Но към 7-8 месец започнах да я гася и да спим на тъмно , явно е преодолял страха.

# 142
  • Мнения: 2 960
Да,спим на тъмно..още от самото начало на раждането на бебчето ни!!

# 143
  • Мнения: 719
Само до 3-я месец спяхме на нощна лампа, след това и до днес си спим на тъмно.

# 144
  • Мнения: 282
С първото ни дете,може би до 2-я месец спяхме на нощна лампа,а с малкия- на тъмно, от самото начало.

# 145
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На тъмно спим, на нито един от двамата си синове не съм оставяла лампата да свети.
Въпреки това големия сега спи на телевизор, но явно защото е сам в стаята.

# 146
  • София
  • Мнения: 5 079
На тъмно спят и двамата, от първия си ден.
Заспиват на нощна лампа, но като се отрежат Mr. Green, я гася. Peace

# 147
  • София
  • Мнения: 1 179
На тъмно спим всички,малкият само понякога е искал да му оставя светната нощната лампа,но я гася,след като заспи.Нямаме обаче плътни пердета и много често от уличното осветление или при пълнолуние в стаята не е пълен мрак.

# 148
  • Мнения: 2 231
Моята все още спи на слаба нощна лампа Embarassed

# 149
  • Мнения: 1 569
да, спим на тъмно почти откакто се роди. Не сме имали проблеми.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт