Кои са при4ините заради които бихте се развели

  • 5 073
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Смятате ли,че трябва да са няколко или е достатачно наличието само на една от изброените, като например липса на чувства, апатия, безразличие. Какво подсказва, че краят наблизава и трябва ли да се предаваме лесно или да се борим до последно?

# 1
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Много сложен въпрос, а и според мен строго индивидуален е отговора, който зависи и от други фактори.
Аз често се замислям колко е висок прагът ми на търпимост или голяма наивността ми, че може да спасим отношенията си.....
 Sick

# 2
  • Мнения: 2 175
От опит ти казвам - няма отговор.. Sunglasses

Зависи докъде ти е прагът на търпимост.. hahaha

# 3
  • Мнения: 8
За всеки е различно, всеки има различен праг и ниво на търпимост! Някои жени търпят побоища и пияници вкъщи, аз това казвам си не бих Naughty Но пък се наложи да се справям с раните от изневярата. Най - важното не се налага да го търпя, защото все още ми е хубаво с него, все още сме най-важни и за него. А за апатията, безразличието - може да се дължат и на външен фактор - проблеми с работата, финанси, здравословни проблеми, много неща.

# 4
  • Мнения: 637
Появата на ДРУГАТА забравихме !!!

# 5
  • Мнения: 3 634
За мен отговора на този въпрос е много лесен:

1. Физическо/психическо насилие над мен или детето.
2. Да не се стремим към общо бъдеще.
3. Липса на уважение.

При наличие само на една от тези причини съм готова да си тръгна.

# 6
  • Мнения: 148
Липса на уважение, под каквато и да е форма.

# 7
  • Мнения: 156
аз не съм омъжена дори, но да си кажа все пак каквото измислих за половин минута. смятам, че е много важно в една двойка да има общи ценности и стремежи. ако започнем да си представяме бъдещето в две коренно различни посоки, би било проблем. това като най-общо. вече ми се е случвало да прекратявам връзка заради това. но не казвам, че само това може да бъде причина - случват се всякакви неща, очаквани и неочаквани. така че, не мога да съм по-конкретна... но поради изневяра едва ли бих прекратила.

# 8
  • Мнения: 2 657
1.Липсата на уважение
2.Стемежа ни към общо бъдеще
3.Липсата на чувства от която и да е страна

# 9
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Шамар, обиди. Гробарят от Биг брадър нарече жена си пръдня.

# 10
  • Мнения: 82
А,той Биг Брадъра е уникален!
Аз не бих се развела с никого от мъжете в къщата ,защото първо не бих се омъжила за който и да е от тях Peace
На въпроса от темата-смятам ,че тия неща се обмислят още преди да се омъжиш!
Аз не бих се омъжила за човек който злоупотребява с алкохол ,жени,обиди и шамари.Такъв
екземпляр просто няма шанс!

# 11
  • Мнения: 4 965
Предполага се, че не съм се омъжила насила и съм познавала добре човека до себе си - т.е. преценила съм, че можем да мелим заедно.
Бих се развела, когато спра да обичам човека до себе си, той спре да ме обича и/или обичаме други хора.

# 12
  • Мнения: 473
Когато се почувствам самотна в брака.Когато не ми се прибира в къщи след работа.Когато няма какво да си кажем или да се засмеем.

# 13
  • Мнения: 4 651
1. Насилие
2. Приятелството е "взело -дало".

# 14
  • Мнения: 4 569
Може би ако се чувствам сама.Само че живота е толкова сложен и непредвидим че незнам ако ми дойде до главата какво ще правя.

Общи условия

Активация на акаунт