Кои са при4ините заради които бихте се развели

  • 5 079
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 907
"Оооо, мили, ти си ми изневерил?? Мииии, лошо няма, ама....знаеш ли какво, дай ми назаем един от твоите Дюрекси, че само на тях може да се  има доверие"

 Peace Сега разбрах, че милУтУ ти е Теленце- избрала си чудесна тактика  Joy Бъди сигурна, че ще е моногамен до гроб  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 5 370
Хммм????
Винаги ме е уверявал, че не ме ревнува....да му вярвам ли? newsm78
Наистина, никога не ме е спирал нито да ходя по тийм билдинги, нито на коценрти/клубове/дискотеки без него, защото той не обича такива места.

# 47
  • Мнения: 1 907
Хммм????
Винаги ме е уверявал, че не ме ревнува....да му вярвам ли? newsm78
Наистина, никога не ме е спирал нито да ходя по тийм билдинги, нито на коценрти/клубове/дискотеки без него, защото той не обича такива места.

Телецът е много свободолюбив и затова уважава и дава свобода на хората до себе си. Моят мъж също ходи къде ли не без мен, и това не ме притеснява, щото му имам по-голямо доверие, отколкото на себе си. Но НЕ-ревнив Телец нЕма  Laughing То не е точно ревност, а чувство за собственост- и към вещите и към хората, които обича.

# 48
  • Мнения: 5 370
Елиас, ти ме замисли сериозно. newsm78
Иначе, да, свободолюбив е. Но за собствеността.....дрги теории ми е развивал.

Както и да е, да се върна на темата-лесно не бих се развела с него АЗ лично. Той ако реши-ми....хубу.

# 49
  • Мнения: 1 907
Не искам да превръщаме темата в тема за изневярата, такива има много. Никой никого няма да убеди в нищо. Обаче се дразня от това, че темата е за конкретни причини, някой ги казва (аз, де  Laughing) и веднага се започва- уууу, то това е тъпо. Тъпо, остро, всеки си има вътрешно усещане и би трябвало да познава себе си. И за мен е тъпо да дърпя някой тулуп, щото съм си позволила да бъда финансово зависима от него, но не бих се изказала остро срещу жените, които го правят  Hug

# 50
  • Мнения: 46 545
Физически или психически тормоз над мен или детето.
Липса на заинтересованост към мен, дома или детето (вкл. финансова и нефинасова).
Липса на уважение (тук включвам и всякакви лъжи и измами, без значение дали са за жени, мъже, пари или др.).

# 51
  • Мнения: 426
Физически или психически тормоз над мен или детето.
Липса на заинтересованост към мен, дома или детето (вкл. финансова и нефинасова).
Липса на уважение (тук включвам и всякакви лъжи и измами, без значение дали са за жени, мъже, пари или др.).
И за мен тези неща са най-важни  Peace. Но за да се разведа, първо трябва да се омъжа, а не искам. Брака ми е много  Sick
Така си живееме чудесно.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 711
Като единствена причина, за която съм 200% сигурна, че ще приключим мога да кажа само - НАСИЛИЕ.

# 53
  • Мнения: 46 545
И за мен тези неща са най-важни  Peace. Но за да се разведа, първо трябва да се омъжа, а не искам. Брака ми е много  Sick
Така си живееме чудесно.

Аз Разведа казвам на раздяла, независимо дали сме на семейни начала или в брак. Живяла съм и по двата начина, разлика нЕма.

# 54
  • Мнения: 2 175
Ето причината, заради която аз се разведох - почувствах се предадена.. Sunglasses

# 55
  • Мнения: X
То наистина, това 650-тата тема за изневярата Simple Smile
Аз бих се развела ако има емоционална изневяра с друга, случва се зад гърба ми, отдавна - и тя е по-красива Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 175

Е, това пък с какво ти "помага"? newsm78

# 57
  • Мнения: 2 643
Развеждала съм се един път.Причините бяха тотално безхаберие към мен ,вкл.и сексуално,тормоз от майка му, незаинтересованост към каквото и да е общо бъдеще.Бившият след женитбата продължи да си живее все едно нищо не се е променило,даже и заплатката си сам харчеше,изтъквайки,че аз не си знам сметката.
Като цяло много бяха причините,трудно ми е да обобщя.

# 58
  • Мнения: X

Е, това пък с какво ти "помага"? newsm78
Grinning това ми пречи - може да не мисля правилно, но вътрешното ми себеусещане е, че ако тя е по-красива, ще се чувствам много предадена. Сигурно защото много държа на външния вид...

# 59
  • Мнения: 57
Ако нарани, мен или детето ни съм готова да се разведа въпреки, че го обичам много.
Но той също ни обича много и не вярвам някога да го направи. Не вярвам  да  ми изневери, защото връзката ни е чудесна от където и да погледна, но никой не застрахован, така, че ако го  направи, тогава  не знам как бих реагирала. Може да поискам развод, но може и да простя. Но, ако той престане да ме обича и поиска развод-има го!

Общи условия

Активация на акаунт