Как успяхте да си "пуснете" дълга коса?

  • 100 750
  • 250
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 324
Когато косата ми цъфтеше и се късаше ползвах двустъпковия протеин на Афоджи. Сега съм с маската за възстановяване на кератина Напура С9. И двете са много ефективни и не са скъпи.

# 211
  • София
  • Мнения: 1 626
О и аз ще се включа тука - косата ми е до раменете в момента, но искам по-дълга. 2 години се боря с това да си пусна моя си цвят коса и подстригвах като луда по 5-10 сантиметра и сега ми расте много много бавно и съм като разплетена дамаджана в главата и все я вързвам с гъба горе на кок или на тила. Сега си взех една хининова вода на Адда и си втривам в корените от нея всяка вечер пък ще видя дали ще почне да расте - така казват изпробвали  newsm78

# 212
  • София
  • Мнения: 44 121
Ако искаш да изглеждаш добре ще трябва да я оформяш всеки 2 месеца. От там нататък зависи твоята коса колко точно бързо расте Wink
Ако почне да цъфти една коса, не я чакайте много да расте, трябва да се изчисти от цъфтежите.

# 213
  • София
  • Мнения: 1 626
И това е така....ще взема да я клъцна малко - права си! Мерси за съвета!

# 214
  • Мнения: 33
А съм много доволна от лосьона за коса на Икаров, косата ми порасна за нула време Simple Smile

# 215
  • Мнения: 32
Препоръчвам ви маски с тривитаминол, който се продава в агро аптеки. Евтин и много подхранващ, също и за бърз растеж. Може и само да мажете скалпа с памуче. Проблем е само, че има силна и натрапчива миризма, но бързо изчезва.

# 216
  • Мнения: 25
До скоро имах дълга коса до под кръста. Според мен "тайната" да порасне дълга е просто да не й се втеляваш. Честно казано на моята ама хич не съм й обръщала внимание. Мия я горе-долу веднъж на седмица, никога не ползвам сешоар и стилизанти - от тях се омазнява много бързо. Сресвам я много рядко - колкото по-често се сресва, толкова повече цъвти. И я постригвам не по-често от веднъж годишно (всъщност обикновено е веднъж на 2 години) - няма как да очаквам да е дълга, като непрекъснато я скъсявам.  Е, сега, друг е въпросът, ако искаш да има прическа - тогава според мен няма как да стане.

# 217
  • Мнения: 32
Когато косата ми цъфтеше и се късаше ползвах двустъпковия протеин на Афоджи. Сега съм с маската за възстановяване на кератина Напура С9. И двете са много ефективни и не са скъпи.
Blagodarq za otgovora, a naistina li REALNO SPRIA  DA  CAFTI  KOSATA TI  ot tezi produkti ? Simple Smile

# 218
  • Мнения: 1 324
SLANCE24, косата ми почти не цъфти. Подстригвам я на 8-9 месеца, не по-рано. В този период тук-там се появява някой цъфнал косъм. Но не ползвам преса, маша и тем подобни. Само сешоар понякога. Ако системно ползваш "горещи" уреди няма как да избегнеш цъфтежите.

# 219
  • Мнения: 32
SLANCE24, косата ми почти не цъфти. Подстригвам я на 8-9 месеца, не по-рано. В този период тук-там се появява някой цъфнал косъм. Но не ползвам преса, маша и тем подобни. Само сешоар понякога. Ако системно ползваш "горещи" уреди няма как да избегнеш цъфтежите.
Podstrigvam kosata si na 5/6 meseca, ponqkoga i po-4esto. Izpolzvam redovno se6oar , a presa 2-3 pati mese4no. Taka e nqma kak da ne cafti. Shte si kupq proteinite. VAJNOTO E kosata da RASTE , makar i da cafti, za da q poddarjam sravnitelno dalga  Grinning !

# 220
  • Мнения: 697
SLANCE24, косата ми почти не цъфти. Подстригвам я на 8-9 месеца, не по-рано. В този период тук-там се появява някой цъфнал косъм. Но не ползвам преса, маша и тем подобни. Само сешоар понякога. Ако системно ползваш "горещи" уреди няма как да избегнеш цъфтежите.

Ето това е и моята формула за хубава коса. Никакви сешоари, преси и други, освен в някакви крайни случаи или когато я подстригвам - тогава си правя някаква прическа,.. все пак не мога да си тръгна от салона с мокра коса  Laughing

# 221
  • Мнения: 32
SLANCE24, косата ми почти не цъфти. Подстригвам я на 8-9 месеца, не по-рано. В този период тук-там се появява някой цъфнал косъм. Но не ползвам преса, маша и тем подобни. Само сешоар понякога. Ако системно ползваш "горещи" уреди няма как да избегнеш цъфтежите.
Ето това е и моята формула за хубава коса. Никакви сешоари, преси и други, освен в някакви крайни случаи или когато я подстригвам - тогава си правя някаква прическа,.. все пак не мога да си тръгна от салона с мокра коса  Laughing

Mmmnogo ste pravi za izpolzvaneto na gore6tite uredi, znam vsichko otnostno vredata ot tqh lichno ... No qvno shte si q tarpq cafnala, kolkoto i blagopriatno da se opitvam da vazdeistvam na moita kosa  chrez maski i podstrigvane! NO Prosto ne moga da q ostavq  bez oformqne s presa ili pone se6oar , za6toto ne se haresvam inache...  Taka che she obiram cafteja kolkoto moga  , a nai-vajnoto e da RASTE  ot hinina , za da podarjam MINIMUM sredna daljina ... E, v momenta e dosta po-dalga ot sredna daljina , za koeto sam 6tastliva Simple Smile
Pozdravi na vsichki Grinning

# 222
  • София
  • Мнения: 5 198
Аз пуснах моята докато бях бременна, просто хормони. До преди бременноста с години я чаках да порасне .
Забременях с коса до раменете , и родих с коса под кръста.
Сега я стимулирам със стимуланта на Икаров за растеж , бих казала , че има ефект.
Някои мои приятелки са доволни от тривитаминол.
Взимай витаминки за пиене, бирена мая. Слагай кристали, балсами, нещо стимулиращо растежа

# 223
  • Мнения: 774
Успях да пусна дълга коса, след като започнах да се подстригвам сама. Фризьорките винаги ме окълцват.
Косата ми расте доста бързо (което е досадно ако си блондинка), отдавам го на протеиновата диета на която съм.

# 224
  • Мнения: 32
Успях да пусна дълга коса, след като започнах да се подстригвам сама. Фризьорките винаги ме окълцват.
Косата ми расте доста бързо (което е досадно ако си блондинка), отдавам го на протеиновата диета на която съм.

Ауу, може ли да споделиш на каква протеинова диета си, щом толкова добре се отразява на косата ти?
Между другото, аз също се подстригвам сама, поради същата причина ...  е, имам и умения все пак, де ... не както ми падне.

Общи условия

Активация на акаунт