Мразя да готвя напролет

  • 32 141
  • 860
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Аз реших да мина на "салата" - домат и сирене, и сухари.
От една седмица тва ям и чакам да ми се приготви  Whistling

# 16
  • Мнения: 2 175
По-лесно е да не ти се яде когато няма нищо вкусно.
Ако си живеех сама, бих зареждала хладилника само с марули да не ме е яд като го хлопам по сто пъти на ден. Joy

Хехе - аз съм така.
Поръчвам по една-две готови манджи през седмицата (за детето), а хладилникът е пълен само със салати, маслини, сирене, яйца и мляко.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 11 920
аааа, и аз тука.

# 18
  • Мнения: X
Въпросните картофи на Лабрекс,са много вкусни,хич не им се чудете.За всички,които нямат умения или желание да готвят призовавам да посещават системно готварския,гарантирам ви,че така ще ви се напълнят устата със слюнка,че трудно ще се удържите да не си сготвите нещо.Допреди 2 години бях спряла да готвя изобщоза доста голям период от време,карах само на поръчвано или готова храна.Откак следя готварския у дома са повече от щастливи,научих се да правя питки,кифлички,тутманик,козунак-все неща,които ми се струваха невъзможни за направа от мен.Освен,че вече ми доставя удоволствие да готвя и че нямам търпение да опитам нова рецепта,се чувствам много удовлетворена вътрешно като  направя нещо вкусно сама.Най-голямата награда за труда ми е изречението на дъщеря ми-"Мамо,вече си като истинските майки!"
Ето тази вечер се наложи да ядем акула пане и някаква Кралска риба-купешки-остави че мъжа ми дал 30 лв. за 4 парченца риба,еми ужасно гадна храна,направо ми се отрови вечерята/акулата горчеше/.Да си бях врътнала едни яйца-100 пъти по-добре.

# 19
  • Мнения: 4 965
Спестих си по разкошен начин готвенето - тази и другата седмица половинката и децата са на вилата и ще ги храни малката ми зълва /командирована е при тях с условието те да й гледат бебето, а тя да върти манджите/; аз съм на диета /обядвам салати с бира с колегите, а вечер съм с приятели пак на бира по заведенията и бачкам яко - дава резултат във фигурата/. После съм почти цял месец отпуска и ще им угаждам /но... супи и салати/. Лесно и леко...
Темата не е ли за готварския?

# 20
  • Мнения: 5 577
 Embarassed тотално съм зае*ла готвенето, тотално.  Crazy

A m b e r , и до всички русенки, има чудни готови шишчета на грила до халите, по 0.80 лв, чудни  Grinning
Китайският ориз със сладко солен сос от ресторанта до ВТУ за гарнитура.  Whistling

Само супа готвя. И спагетки, караме на скара и шишчета, и готови хапки. И картофи първа, фритюрника горкия какво преживява.
 Crazy

# 21
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  ООоо Вергилия, много благодаря.
още сега ще пробвам да навия мъжа ми да мине през грила, но за ориза се минах. В момента се пече във фурната   chef

# 22
  • Мнения: 5 577
  ООоо Вергилия, много благодаря.
още сега ще пробвам да навия мъжа ми да мине през грила, но за ориза се минах. В момента се пече във фурната   chef

Мъх, ама те едва ли работят вече.  newsm78 И да работят, сигурно има само пилета.
Ориза китайския е супер, един дълъг такъв, всяко зрънце отделно, и с кълнове, 2лв голяма кутийка.

Сори за спама, сори, Трещерица да не ме бие.  #Cussing out Twisted Evil

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Яйч, завих сърми, изчистих и работя цял ден...до 23 ч ще е така  Laughing Обаче смятам да си взема едно кило и още толкова биричка. Не е нормално мойто  Tired
Само мога да ви завиждам....

# 24
  • Мнения: 12 666
Мъх, ама те едва ли работят вече.  newsm78 И да работят, сигурно има само пилета.
Ориза китайския е супер, един дълъг такъв, всяко зрънце отделно, и с кълнове, 2лв голяма кутийка.

Сори за спама, сори, Трещерица да не ме бие.  #Cussing out Twisted Evil

Ама, моля ви се, госпожа, вие сте си точно по темата. Другите нещо я изкривяват, та ще ни преместят в Готварския.  А аз от там имам уплах.   

# 25
  • Мнения: 73
Яйч, завих сърми, изчистих и работя цял ден...до 23 ч ще е така  Laughing Обаче смятам да си взема едно кило и още толкова биричка. Не е нормално мойто  Tired
Само мога да ви завиждам....

 Няма почивка за жените на телци  Laughing

Абе как ги търпят мъжете тези мързеливи жени дето ги хранят с пържени картофки? Laughing

Аз ако съм мъж, за първите пържени картофи е получила жълт картон, а на вторите направо си събира багажа. Joy

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Обичам да готвя, но нямам време. Вечер се прибирам 20-20.30 и няма за кога да въртя сложни работи, а мразя храна от предния ден - ще ви следя за идеи!

И аз съм така. Всъщност, не ми пречи храната от предния ден, ама мъжа ми се цупи. И иска яйца. (обаче яйцата вкъщи ги готви той  Mr. Green)
Тази вечер сме на кремвирши с кашкавал. За толкова ми стигнаха силите. Салатата я ряза половинът.

# 27
  • Мнения: 25 633

Аз ако съм мъж, за първите пържени картофи е получила жълт картон, а на вторите направо си събира багажа. Joy

Ако беше мъж, за вторите пържени картофи жена ти щеше да търчи до магазина за третата каса бира.  Laughing

Разбрах, че всички мразите да готвите, ама поне да бяхте метнали един линк към рецептата за картофите на Лабрекс, че някои не ни мързи чак пък толкова...  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 211
Да се зачисля към мързеливите,ако има места в първите редици Mr. Green

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Разбрах, че всички мразите да готвите, ама поне да бяхте метнали един линк към рецептата за картофите на Лабрекс, че някои не ни мързи чак пък толкова...  Mr. Green

Ако ти кажа как ги правя Ша ни поканиш ли у вас утре на вечеря?  newsm78
(ми тъй де, да ме отмени някой в готвенето)

Общи условия

Активация на акаунт