SUPERNATURAL - Продай ми парче от душата си - 10 тема

  • 33 630
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 359
Ми не знам защо, но някои мъже като попрехвърлят определена възраст губят от чара си, за мен поне. Ето така стана с Едуард(Дейна, ако ме замяраш с нещо, то нека да са снимки и клипчета, а не камъни) На 23 в Здрач беше м-м-м, на 24 в Новолуние, не толкова. Леле, дали след години няма да съм като бабето в серията за летящия холандец Joy
bico malo, няма емотиконка, която да изразява  по-добре от тази  Shocked как точно плакнат очите плешките на Сам

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 00:11 от galina76

# 46
  • Мнения: 0
Галче, що да те замерям - адмирирам те. Grinning За мен Едуард никога не е имал какъвто и да било чар, така че нямам представа какво е "изгубил", но пък си за поздравления, щом си минала в правилния отбор при истински готините момчета като Самчо и Дийнчо. Simple Smile Te според мен с възрастта само по-хубави стават (ако това въобще е възможно) Grinning

Я да се върна към агентските си задължения и да ви съобщя, че е потвърден слуха, че Дженсън ще има възможността да режисира един епизод от шести сезон. http://www.spoilertv.com/2010/06/supernatural-jensen-ackles-will-direct.html Новината изпълзя от фенове, които поддържат връзка с член на екипа, който пък е потвърдил, че тази опция за Дженсън е факт. Очаква се режисьорският дебют на г-н Екълс да е четвъртия епизод на шести сезон, а самата новина, че му е било гласувано доверието да режисира, Дженсън сам спомена в онова интервю, което беше излезнало в бразилското списание (http://supernaturalfansonline.com/2010/05/18/jensen-ackles-dishe … i-news-interview/ - интервюто от бразилското списание, преведено на английски). Според думите му, след като са видели, че сериозно се интересува и от режисура, екипът на Supernatural е решил че: "Дженсън заслужава" да му бъде дадена възможност да се изяви и зад камера.
Ще чакаме с нетърпение резултата, сигурна съм, че ще бъде забележителен. Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 01:52 от Dana_Scully

# 47
  • Мнения: 292
Момичета, тъй като днес не ми остана много време да ви прочета (само да изплакна очи, за което ви благодаря),  ви пожвлавам ЛЕКА НОЩ .........

# 48
  • Мнения: 6 388
Добре дошли и от мен на новите попълнения Hug !
Две сладки подаръчета по избор: 1 и 2, плюс още едно, което няма да коментирам, защото Злата Hug пак ще ме ‘обвини’, че прескачам от отбора на ‘кротките безпристрастни Импали’ към този на ‘хищните ненаситници’, ама от най-хищните bowuu Whistling ...

bicho malo,
...Ох!...

# 49
  • Мнения: 0
Добрютро на всички, morning
Импалке, страхотни фотоси, Hug подслади ми сутрешното кафе. Grinning
А за последната снимка - е, кажи, не си ли от най-най-хищните ненаситници: хем двама Уинчестърови, хем вързани... Grinning Mr. Green Ако имаш нужда от помощ, надай един клаксон! Grinning Mr. Green

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 08:29 от Dana_Scully

# 50
  • Мнения: 292
Добро утро и от мен,
Ей сега като ми донесат кафето и идвам при вас във форума ...
Пич, къде хукна, нали Щяхме да чатим ????
Аз ....... такова ..... малко да потренирааам ....
ОбеЩавам, да бъда по отворен към фенките от бг мамма .... само не ме гонете повече ....
Пич, само да не си спазиш обеЩанието, лично аз Ще те налагам ей така ....

Добрютро на всички, morning
Импалке, страхотни фотоси, Hug подслади ми сутрешното кафе. Grinning
А за последната снимка - е, кажи, не си ли от най-най-хищните ненаситници: хем двама Уинчестърови, хем вързани... Grinning Mr. Green Ако имаш нужда от помощ, надай един клаксон! Grinning Mr. Green

 аз само в случай, че неЩо ви затруднят (макар да се съмнявам, но се  Praynig), Ще се промъкна тихо   tiptoe да ви помогна ....

П.П. Момичета, тази снимка вие до болка известна (каста на Петък 13), но незнам заЩо сеха като я погледнах от ново ми стана едно такова  Embarassed Blush . Установих, че тук Джаред е просто прекрасен  Hug Heart Eyes

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 09:43 от bicho malo

# 51
  • Мнения: 2 040
Лелей, вие чак нова тема се почнали докато аз се мотая! Засрамвам се  Embarassed и отивам да чета всичко, което съм пропуснала.

# 52
  • Мнения: 6 388
Добрютро на всички, morning
Импалке, страхотни фотоси, Hug подслади ми сутрешното кафе. Grinning
А за последната снимка - е, кажи, не си ли от най-най-хищните ненаситници: хем двама Уинчестърови, хем вързани... Grinning Mr. Green Ако имаш нужда от помощ, надай един клаксон! Grinning Mr. Green
Ми-и-и... твърдо ‘нЬе съм такваз’ Outta Joint (или поне се старая да се въздържам Outta Joint Outta Joint Outta Joint ). Ще направя изключение само и единствено ако ми паднат точно така... но не знам кой ще има нужда от помощ... разбираш ли, ‘начи. Обаче като дойде да ги спасява цяла Маракана, права ламарина няма да остане по мен baby_neutral Joy .
В този смисъл, имам нов елемент в подписа...
PS. WomanitKa, първото със сигурност (и за съжаление) - да.

# 53
  • Мнения: 1 343
Добро утро Simple Smile

Това не го бях виждала .. Колаж ли е ?



 

А този скрийн не го знам от къде е ама такова блаженство Simple Smile  Joy


Ха а затова наскоро се споменаваше тук Давам я така, че сърце не ми дава да я намаля  Hug

Това е колаж със сигурност  Joy Joy Joy незнам дали сте го виждали Simple Smile Градинаря и патрона в необичайно добра комбинация  hahaha
Тук

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 10:57 от WomanitKa

# 54
  • Мнения: 0
Гррр, Sad Последното с градинаря и патрона на Маракана направо ме накара да се изправя на нокти. Иначе къпещото се младо копие на Дженсън е от Days of Our Lives. Simple Smile
Импала, чакам да се обадиш, че ти трябва помощ, аз ще ни браня и двете от (евентуалните) прииждащи тълпи поклоннички на Маракана (и съвестни градинарки), пък и няма да се бавим много Mr. Green

bicho_malo, много забавно колажче с диалогче  Peace

Злато, слънце, ти се завърна от слънчевия Иберийски п-в, а?  Hug Добре дошла, липсваше ни .Simple Smile (Патрона също те поздравява)



"Злата, къде се губиш? Здрасти и от мене!"

И един поздрав за всички с Джейсън Манс и Soul, изпълнена на кънвеншъна от преди седмица в Германия: http://www.youtube.com/watch?v=CmRghdrsx1I&feature=youtu.be

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 13:27 от Dana_Scully

# 55
  • Мнения: 2 040
Дженсън, my love, прибрах се при теб най-сетне.  Laughing
Дейна, благодаря за топлото посрещане!  Hug Тъкмо сега чета за опитите за номиниране на СПН за Еми-тата - в коментарите отдолу всяко второ мнение е за това колко прекрасен актьор е нашето Патронче и как заслужава Еми-то  Heart Eyes Ето това се казва разбиращи от телевизия хора! Тук-таме споменават и Джаред  Mr. Green.

# 56
  • Мнения: 0
чета за опитите за номиниране на СПН за Еми-тата - в коментарите отдолу всяко второ мнение е за това колко прекрасен актьор е нашето Патронче и как заслужава Еми-то  Heart Eyes Ето това се казва разбиращи от телевизия хора! Тук-таме споменават и Джаред  Mr. Green.


Мъ моля ти се! То не ще да си много виден познавач на телевизията, за да номинираш наш Дженсън за каквато награда ти хрумне. Simple Smile Аз бих го номинирала във всички категории. Wink)

# 57
  • Мнения: 6 388
Златенце,
Я да те попитам аз лукаво, да не си ходила случайно да подпалиш нещо в Толедо? Спомням си, че имаше, чадо, нечестиви помисли към тамошните 'бомберос' (да не се изложа, но май така бяха 'пожарникари'). М? 'Щото ША СА наказваме...
PS. Тц, сарагоските били..  все тая...

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 14:11 от Impala

# 58
  • Мнения: 0
Златенце,
Я да те попитам аз лукаво, да не си ходила случайно да подпалиш нещо в Толедо? Спомням си, че имаше, чадо, нечестиви помисли към тамошните 'бомберос' (да не се изложа, но май така бяха 'пожарникари'). М? 'Щото ША СА наказваме...

A, да!! Я бързо да си признава Злата дали не е участвала (като доброволка) в някакви пожари (и предимно гасенето им) Mr. Green Бомберосите вярно си ги биваше... да кажа и аз като една истинска ценителка Grinning
Била е на кънвеншън и сега се скатава, сигурна съм. Поне някоя снимчица да ни сподели с момчетата, че да изплакнем очо и ние Crossing Arms Grinning

# 59
  • Мнения: 292
Златааа, Добре Дошлаи от Мен, колко жалко е наистина, че колажчетата с Тренера са фалшиви. НО, това не пречи на пречистените ни подсъзнания да мислят и виждат това което искат. Щом е за каузата "ДА ПЛАКНЕМ ОКОТО" .....  Peace

Общи условия

Активация на акаунт