Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-17

  • 53 369
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 572
За ОББ гр София дали някой е получил?  Praynig

# 16
  • У дома
  • Мнения: 59
Здравейте, след дълъг период, през който не съм подавала документи за детски, понеже надхвърляхме тавана, през м. май подадох и всичко с документите беше ОК. Кога мога да очаквам превод на детски?

# 17
  • Мнения: 36
За ОББ гр София дали някой е получил?  Praynig
Вчера нямаше за днес не знам , но не се надявай...

# 18
  • Мнения: 427
Нашите детски за месец май вече ги чакаме с нетърпение.Но вероятно около края на месеца.
Тава с плащането до 26 число за по- миналия месец е мираж, аз ги получих на 30.Имаше места където ги чакаха до 4.сл.месец.Ако не се лъжа Шумен бяха от много закъснелите.
Мисля си дано,дано още в петък...,а разума ми казва не се и надявай...най- рано вторник.Въпреки всичко днес си проверих да не би пък да са ни изненадали... ShockedКарлово няма.

# 19
  • Мнения: 3
Здравейте, мами!
Преди няколко месеца, когато започна забавянето на детските, се обадих в Министерството по труда и социалната политика, а оттам ме препратиха към Агенцията за социално подпомагане - гр.София. Оттам, на горещия телефон, ми отговориха, че вече ще се получават в края на всеки месец. Понеже аз получавам и интеграционни добавки за дете с увреждане /по чл.43/, мога да кажа на тези, които ги интересува, че те ще се изплащат заедно с детските в края на всеки месец, а добавките по чл.25 и чл.30 - са в отделна ведомост и незнам кога ще се изплащат. Последният път ми ги забавиха и ги изплатиха в началото на този месец.
Дано този месец се спазят тези срокове и да не висим пред банкоматите като паяци Simple Smile

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Здравейте, след дълъг период, през който не съм подавала документи за детски, понеже надхвърляхме тавана, през м. май подадох и всичко с документите беше ОК. Кога мога да очаквам превод на детски?

Ако си подала документите си до 20 май, би трябвало този месец да си получиш детските. Но ако е било след 20-то число ги чакай другия месец.

# 21
  • Мнения: 8
И в Ловеч няма.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 126
Никъде няма! Thinking

# 23
  • Мнения: 428
Астарта, в такъв случай подаваш в срок всички документи, с изключение на този с доходите и обясняваш ситуацията. Вече наистина имат някакъв законов срок, в който изчакват, така че да не изгубиш детските надбавки за един месец.
Мисля, че този срок е 2 седмици, но за да не те подведа, най-добре си питай на място в Социални грижи.
Естествено, ако закъснението е от месец нагоре, парите се губят.  Confused

# 24
  • Мнения: 86
http://www.btv.bg/news/bulgaria/institucii/story/1986047440-Sots … avat_na_kasa.html
Айде 4естито!Ве4е няма да ни одържат такса транзакциа,такса обслужване на карта и какви ли не още такси!!!

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 20:02 от MiSsRuT

# 25
  • Мнения: 28
няма,няма  comp03
Дерзайте български майки.
Те тйя какво си мислят до края на мандата си все така ли да я карат незнам-то на човек вече да му се додрайфа от.............. Sick
Ето сега по новините казаха,че раждаемоста спада,смътноста-расте.
Питам се аджеба как ще стимулират българската жена да продължава да ражда  Confused

Височайшите като ни четат форума да разберат вече,че това положение не може да се издържа.Край на кризата-хайде превеждайте на време Praynig

# 26
  • Мнения: 28
http://www.btv.bg/news/bulgaria/institucii/story/1986047440-Sots … avat_na_kasa.html
Айде 4естито!Ве4е нвма да ни одържат такса транзакциа,такса обслужване на карта и какви ли не още такси!!!
Ееееееее,вижда се светлина в тунела.Крайно време беше.То само пълним гушите на банките иначе.

# 27
  • Мнения: 1 796
За  Димитровград някакво инфо newsm78?А относно това ''запис'' аз изобщо не виждам какъв е замисъла на това,ама както и да е.

# 28
  • Мнения: 80
  Предния път ми ги изплатиха не на 30-то, а чак на 3-то число следващия месец.Е това вече е прекалено, нека фиксират наистина някакви дати па макар и от 25-то до 30-то число.Ама нека си знаем кога да ги чакаме.Преи ги получавах на 17-то число и е нормално до 30-то сега да се изнервя и да проверявам през ден.Те нали са много пари,ами и на маймуни ни правят  ooooh!.
 Аз даже знам,че ако подадеш документи след 15-то число на съответния месец,ти ги превеждат чак със следващия месец накуп.

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Еее, то и аз ги получих предния месец на 2-ро число, та сега ги чакам пак тогава някъде. Не се и надявам по-рано да е. Айде дано да ме изненадат приятно тия свестни хорица  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт