Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-17

  • 53 371
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 572
За ОББ гр София дали някой е получил?  Praynig
Вчера нямаше за днес не знам , но не се надявай...

Аз днес проверих към 19.00ч и нямаше...........  Hug

Какво да ви кажа. Аз съм една от майките които разчита по една или друга причина на тези пари.
Трябва само да се подкрепяме и това е. Няма смисъл нервите да си ги изкарваме една на друга. Поне съм забелязала че винаги става така. Всички сме много изнервени и това е. Дали разчитаме на тези пари или не няма значение, защото те ни се полагат по право и е нормално да си ги търсим. Няма значение дали става въпрос за 35лв или 350лв. Те са си наши и това е. Така че дайте да не се караме по между си ами ако можем да впрегнем тези нерви и тази енергия с която се караме в нещо полезно. Като например една подписка едно протест че. Нещо такова. Ако някой знае как се организира нещо такова с удоволствие ще му помогна. Hug

P.S. :Ако съм обидила някой предварително се извинявам. Не съм имала нищо такова в пред вит
  bouquet

# 31
  • Мнения: 776
В Пловдив все още няма! Това вместо запис.

# 32
  • София
  • Мнения: 23 097
В миналата тема някой писа за неизплатени детски заради забавени документи. Колко беше забавянето, на коя дата подадохте документите в СП?
Аз например подадох в срок  Peace Само дето не получих парите. Много работа съм им отворила на служителите, понеже имам нов постоянен адрес  ooooh! Затова сега чакам накуп за два месеца.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Така ми се иска утре да ги изплатят, трябват ми спешно за събота, но уви , пак ще чакаме 30-то число. Tired

# 34
  • Мнения: 10
Така ми се иска утре да ги изплатят, трябват ми спешно за събота, но уви , пак ще чакаме 30-то число. Tired
Явно и при нас в Добрич ще чакаме 30-то число, вчера вечерта нямаше превод на картата ми от Райфайзен банк.

# 35
  • Мнения: 200
Велико Търново ЦКБ има детски туко що проверих.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 126
Велико Търново ЦКБ има детски туко що проверих.

Чак да не повярваш ooooh!В София да няма newsm78

# 37
  • Мнения: 270
В Търново найстина ли има

# 38
  • Мнения: 6
не вярвам да има само в търново,а на др места да няма,след малко ще проверя да видя и аз,ако има просто ще е чудесно и пожелавам до утре всички да имат късмет Simple Smile

# 39
  • Мнения: 82

За сроковете съм за някакъв определен,примерно около 30число,макар че пак надали ще се спазва.А сега как е,чакаме поне 10 дена,че и повече.Като взимаме заплати не ги чакаме 10 дена я!  Crossing Arms


http://www.btv.bg/news/bulgaria/institucii/story/1986047440-Sots … avat_na_kasa.html
Айде 4естито!Ве4е няма да ни одържат такса транзакциа,такса обслужване на карта и какви ли не още такси!!!

На това не се радвам нещо....
С  първото дете се редях по опашки и пред мен парите свършваха,комунистически истории пак неща.  Crossing Arms Ама пък и таксите по банкомати са неправомерно високи.Ама и затова си имаме избор като попълваме декларациите,отбелязваме дали по пощата да ги получаваме или по банков път. Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 23 097
Велико Търново ЦКБ има детски туко що проверих.
Както се казва - имаме новина  smile3501
Хайде сега и други да се похвалят, че нямам банкомат наблизо, а вече бяхме на разходка с детето.

# 41
  • Мнения: 8 942
И аз да се запиша в темата да следя.

Малко ми е странно как в Търново има.
Аз след малко имам излизане и ще проверя.

Честно да ви кажа, не разбирам връзката с градовете. Моята карта е издадена в клон на банка в габрово, а документите за детски подавам в София. Тогава към кой град се водя?


А относно това ''запис'' аз изобщо не виждам какъв е замисъла на това,ама както и да е.

Смисъла на "това запис" е да има мнение в темата и когато натиснеш бутона Нови отговори на моите публикации , да ти излезе темата, ако има ново мнение в нея, а то винаги ще има!  Peace

Hug

# 42
  • Мнения: 22
Велико Търново ЦКБ има детски туко що проверих.
Дано да не лъжете защото е много грубо и неприатно да се подигравате с нас маиките които разчитаме на тези пари

# 43
  • Мнения: 0
ОББ Пазарджик - няма.Проверих преди малко...

# 44
  • Мнения: 0
Във Варна  в пощите има. В банките-НЕ.

Общи условия

Активация на акаунт