Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-38

  • 39 479
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 137
Да се чекна тук, за да ви проверявам...Не знам кога ще дойде моят ред, но ви чета редовно...

# 31
  • Мнения: 180
Здравейте момичета, питате как сме с бебчовците. Ами добре сме в смисъл те са с перфектно развитие напълно отговарящи на седмиците си без отклонения в морфологията, две момченца и цитирам док ''едно вероятно от женски пол" Simple Smile вече са по половин килограм и са много игриви. Аз обаче вече не се чувствам много добре - почнаха едни контракций малко като поседя права и корема ми става на камък, отоци по краката и ръцете отделно болка и изтръпване пак на ръцете един картоф немога да обеля щото едва държа ножа както е тръгнало докато родя моя ще умре от глад  ако не почне и да си готви cook. Вече ми забраниха разходките, трябва много да лежа легнала на една страна и вече имам чувството че бутчетата ми ще изгният от толкова лежане, добре че мъжа ми почна да чисти newsm79, пере wash hang, мие чинийте , а бе супер е ако не е той къщата ще заприлича на сметище. Какво да се прави няма как всичко в името на бебоците, да остискат още 12-13 седмици и ще ми олекне.
Искам да пожелая на всички моя късмет и ето малко прашец  за всички  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 32
  • Мнения: 23
дано е касметлийска новата тема.записвам се и аз и минавам под пращеца на ВЕЛКА и ВАНЯ7803.дай боже да се напълни само с ++++++++ тестове newsm51

# 33
  • София
  • Мнения: 6 232
Ванче, дано по-неусетно да ти минат тези 12 седмици...като седмици много,ама "само" около 3 месеца...много кофти това с подуването и пълното лежане  Tired  Hug

# 34
  • Мнения: 317
може ли някой от клиника Щерев да се включи и да ми помогне ,може и на лични
какви са цените на изследванията на -ПКК,СУЕ,ФИБРИНОГЕН,ПРОТРОМБИН,ХИВ,васерман ,HCV,HBsAg
ние гледахме в ценоразписа им но не ми стана много ясно,ако може някой да ми пише благодаря  bouquet

# 35
  • Мнения: 304
Ванче, супер, само три месеца останали - по един за всяко бебче  Grinning Дано минат по-леко  Praynig
aspeta_m, значи днес продължаваме да стискаме палците, таман се е натрупала енергия от вчера  Hug
mamagali_vanko на мен ми се въртят някакви 113 лв в главата, но аз пусках и токсоплазмоза, а мъжа ми пусна само спин, васерман и хепатитите и беше около 60 лв. Значи вашето трябва да е някъде по средата... Не че голям ориентир ти дадох...  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 185
Здравейте, момичета.

6-ти ден след трансфер съм. От време на време - - 3-4-5 пъти в деня имам единични контракции. И така още от първия ден, чудех се дали това е опасно? Лош знак ли е? Мерси, предварително.

# 37
  • София
  • Мнения: 866
Мamagali_vanko и ние платихме 180лв,като мъжа ми прави последните 4.
Аspeta_m много  fingerscrossed
Vania7803 ,дано  Praynig оставащите месеци минат възможно най-леко.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 030
Мамагали, ПКК, СУЕ и т.н. беше от рода на 20 лв., сега дали беше 22 или 24, не си спомням. Като сложиш Спиновете х2 за мъжа и за жената, са още към 130 лв. Обикновено има и някой-друг хормон... намерих си бележка за 180 лв., но какво точно е вътре, никой не помни...
silviti , пий си но-шпато за тия контракции - според мен матката ти реагира на наместващите се ембриончета. Аз имах последния път контракции - чак болезнени нощем, пък тестът беше +, макар и не до края. На хубаво е, ще видиш - значи, че нещо се случва там долу;-)
vania7803, ех, хич не ти е лесно. А после, като дойде тройката, свят ще ти се завие...от ЩАСТИЕ и ЛЮБОВ Hug
*Jael* , ти да нямаш кутурак като мен - моята е черна зеленоочка с характер на куче? Аз още не съм я пускала тая токсоплазмоза, а мацунка ми е все в устата за целувка. Ще трябва другия път да прежаля още две капки кръвчица, че да съм спокойна.

# 39
  • Мнения: 304
*Jael* , ти да нямаш кутурак като мен - моята е черна зеленоочка с характер на куче? Аз още не съм я пускала тая токсоплазмоза, а мацунка ми е все в устата за целувка. Ще трябва другия път да прежаля още две капки кръвчица, че да съм спокойна.
Ахам  Mr. Green, ама моите са двечки - черна мацка като твоята и сив дзвер, който направо си е преродено куче.  Като се приберем вечер ляга по гръб пред вратата и чака някой да го почеше по коремчето /по възможност и двамата/ Joy Голяма любов сме с тях и много се притеснявах, като се има предвид, че по едно време живеехме в къща с градинка и свободно си обикаляха квартала. После откакто сме в апартамент са ваксинирани, контролирани и не излизат от къщи, но все си мислех, че няма как да не съм я изкарала преди това токсоплазмозата, обаче не - и двете ми бяха отрицателни.
Според мен е хубаво да си я пуснеш за да се успокоиш  Wink

# 40
  • Мнения: 796
Цоп и аз при вас Hug

В сряда ми е пункцията в клиниката на Щерев. Имам 7-8  фоликула, но се бях притеснила, че бавно растяха. Слава Богу  baby_neutralот два дена почнаха по бързо. Вчера най-големите бяха 11 - днес 14 / незнам колко трябва да станат големи Rolling Eyes/ Четох какво представлява пункцията, ама ако някой е минал през тази клиника нека да сподели за колко време свършва процедурата, има ли болка...малко ми е притеснено от упойката Confused...и аз съм една бъзла Blush

# 41
  • Мнения: 185
Мерси, Спиди! Като усетя контракция съм със смесени чувства - хем си мисля, че там все пак Нещо се случва, хем знам, че не трябва да има такива и се притесня  Confused

# 42
  • Мнения: 49
Момичета, с голямо съжаление искам да споделя, че аз отпадам от тази темичка  Cry . От вчера се мъчи да ми дойде М, но днес успя. 11-ти ден ми е. Направих кръвен тест за всеки случай, но е категорично отрицателен. Посъвзех се малко от шока, но е мноого неприятно. Пожелавам на вас само положителни резултати и ще продържавам да следя как вървят нещата при вас.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 232
loca ,не се притеснявай. В общия случай няма проблем при пункцията. Отиваш в часа,в който са ти казали, настаняват те в стаята,слагаш си нощничката,идва сеста и те води за клизма. После те оставят за малко да се пооправиш, слагат ти абокат и те качват в манипулационната. Всички са много мили и внимателни. Правят ти тоалет, идва твоя лекар и,докато те занасят и си говорят с теб, те успиват. Събуждаш се направо в леглото,увита с одеалце и с лед на корема. Не усещаш нищо,освен,че си леко замаяна,но до два часа,толкова те държат и те наблюдават,се осъзнаваш и вече си добре. Пиеш една чаша вода,дават ти вафла. Водят те в кабинета при док на преглед и те пускат да си ходиш. Вечерта може леко да те понаболява корем, като при цикъл,но не е болка за умиране,даже и без лекарства можеш да минеш.
Късмет и много хубави яйчица утре  Hug
 cvetincetoaction032   action032  action032 Много съжалявам,че не успя  Sad   action032

# 44
  • Мнения: 317
*Jael* ,chares ,Speed76 благодаря ви много ми помогнахте  bouquet
Малко е кофти положението при нас вече но да видим,от два фоликула е останал един Sad,сега са и изписали  Cetrotide и утре пак при док,дано е здрав и расте нормално Praynig
cvetinceto_ съжалявам много

Общи условия

Активация на акаунт