Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-38

  • 39 483
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 165

Малко е кофти положението при нас вече но да видим,от два фоликула е останал един Sad,сега са и изписали  Cetrotide и утре пак при док,дано е здрав и расте нормално Praynig

И един е достатъчен  fingerscrossed

# 46
  • Мнения: 304
cvetinceto, съжалявам мила  spoko Знам, че няма думи, които ще те успокоят, но ти пожелавам бързо да се възстановиш и следващия ти опит да приключи с най-радостната вест, а не така тъжно  Hug

loca, всичко е точно както го е описала Хриси. Аз също съм голяма бъзла и именно като такава те уверявам, че наистина няма нищо страшно. Упойката и на мен ми беше за пръв път и бая си ме беше страх, но анестезиологът в Щерев явно ни е свикнал - ще имаш среща с него ден-два преди пункцията - всичко обяснява с голяма доза майтап. На мен последният ми спомен преди да се събудя в стаята беше, че се хилех като тиква на обясненията му как точно ще ми се завърти тавана  Joy

# 47
  • Мнения: 317

Малко е кофти положението при нас вече но да видим,от два фоликула е останал един Sad,сега са и изписали  Cetrotide и утре пак при док,дано е здрав и расте нормално Praynig

И един е достатъчен  fingerscrossed
oт твоята уста в божиите уши,мерси  bouquet

# 48
  • Мнения: 796
hristina21, *Jael*  много хубаво сте го обяснили за бъзли като мен Laughing. Много благодаря  Hug Hug

# 49
  • Мнения: 210
Cvetinceto spokoСледващият опит ще е твоят.Благодаря ви момичета за стиснатите палчета HugСега се връщам от болницата.Тук те оставят да си полежиш бая.От 7.00сутр. досега. Извадиха ми 4 яйцеклетки от 4.Другите 2 небили дорасли. 3 са добри,а 4-тата несъвсем.Пък колко ще се оплодят ще видя в събота.Тук явно нямат в програмата да ти се обаждат предварително Crossing ArmsСъщо така прочетох в листа яе след трансвера,на 14ден първо се прави пиклив тест,ако е -,се повтаря след 48часа.И чак,след като е половителен се прави кръвен newsm78.Напълно обратното от това в БГ. Ваня много се радвам за теб и бебчетата,да сте здрави и е останало малко да се гушкате  bouquetХриси,Jael, вие докъде стигнахте,че тези дни тичах по двапъти до болницата и не съм много в час EmbarassedЗа всичкиви  Hugи само успехи  Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 6 232
aspeta,дано да имаш и четири ембриончета в събота  Praynig
Аз съм до трансфер-утре. Така че,ще те водя с един ден, пък Jael-ка -в събота на тест  Praynig Praynig Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 866
Аspeta_m ,това си е чудесен резултат.Дано всички се оплодят и делят добре.В събота ще е трансфера,така ли?
Май и в БГ на някои места правят първо пиклив  newsm78,ама то и без това в много градове кръвни тестове за бременност не правят,така че много момичета са само с пикливия.А и кръвният хваща много рано бременност,а тя за съжаление  Sad не винаги се задържа,та не знам кое е по-добре.

# 52
  • Мнения: 166
Явно зависи от тестовете. Аз съм от тези, които имаха втора наситена черта на уринарния, като кръвния същевременно показваше 53. Тестът беше ClearBlue (без да им правя реклама Simple Smile)

# 53
  • Мнения: 961
hristina21 успешен трансфер  Praynig
aspeta_m, Jael успех в събота.

# 54
  • Мнения: 304
aspeta, дано и четирите се оплодят  Praynig Praynig Praynig
Хриси, прятна първа среща с дребосъчето утре fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
plams, на теб леко бременеене  Hug

# 55
  • Мнения: 210
Хриси,стискам ти палци.Нека това да е твоето чудо-тъй желаното бебче Hugи да повлечеш карак Peace Jael и на теб много,много тлъсто ЧХГ,друг резултат не се приема :naughty:Sheres,ако всичко е наред ,в събота,но предварително няма как да разбера,тъй като както разбрах няма да ми се обаждат дотогава Hug

# 56
  • Мнения: 544
Момичета, много късмет и от нас с мравчо, ще ви стискаме палци.
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 ето ви малко за късмет.
Явно зависи от тестовете. Аз съм от тези, които имаха втора наситена черта на уринарния, като кръвния същевременно показваше 53. Тестът беше ClearBlue (без да им правя реклама Simple Smile)

На същото мнение съм, на моят пиклив тест пък едвам се забелязваше втората черта, а кръвния беше 264.20

# 57
  • Мнения: 1 649
Е,с такава орисница,темата трябва е само с положителни тестове Praynig Peace.

Цветинцето,ние с теб бяхме от старата тема  Confused.Съжалявам за теб Sad,прегръщам те силно.

# 58
  • Мнения: 122
И аз да пожелая късмет на hristina 21 много стиснати палци имаш от мен днес  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 59
  • София
  • Мнения: 1 146
Хриси успех днес това вече е твоето детенце, девет месеца да стои на топличко в коремчето  Praynig Praynig Praynig

Пу първа под прашеца  Simple Smile
*Jael* стискам палци за събота  newsm51

Момичета стискам палци на всички и ви прегръщам /няма да ви изброявам, че всеки път изпускам по някоя готина мацка/   love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт