SUPERNATURAL - Is it September yet?

  • 29 342
  • 672
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 818
Добро утро и от мен Grinning

С малко закъснение да кажа и аз две-три думи по актуалните теми Laughing
Аз Сам го харесвам безкрайно много като литературен герой така да се каже, характерът му ме привлича много.
Джаред пък е едно невероятно слънце, което просто не мога да не харесам още в секундата, в която го видиш колко е сърдечен и непосредствен. Heart Eyes
Дийн ми е симпатичен, но не прекалявам със симпатиите Laughing Много пъти ми се е искало да го цапна с нещо по главата, но има и доста неща, които харесвам в героя.
Дженсън го харесвам в комбинация с Джаред и не толкова в комбинация с голфа Laughing

По повод на любимите епизоди - има доста, които обичам да си ги гледам отново и отново, но един, който е над всички по любимост - When the Levee Breaks. Това е епизод, който колкото и да го гледам, винаги ме разтърсва много дълбоко.
Иначе най-много пъти съм гледала Changing channels и Yellow fever Grinning

# 631
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
На мен лично мисля,че любимия ми е Lazarus Rising ( по очевидни причини  Laughing ),както и Two minutes to Midnight,просто супер силен епизод

# 632
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 466
Понеже съм изгледала всички епизоди само по веднъж и вече съм забравила номерацията им (камо ли пък да помня заглавията Whistling) Crazy, но на мен любими са ми епизодът, в който се появи Кас, епизодът, в който Дийн заведе Кас в стрип бар Laughing, епизодът с Хорейшо и д-р Секси Grinning, както и епизодът с появата на Смърт. Все епизоди от предпоследния и последния сезон Laughing А от по-старите сезони - епизодът с треската на Дийн Grinning
А, сетих се и още един - когато Зак метна Дийн в бъдещето уж и той срещна Сами в онзи ослепителен, бял, луциферски костюм Laughing

# 633
  • Мнения: 2 040
Здравейте!
Аз пак съм изпуснала много  ooooh!, ама така е като съм несериозница. Понежа някъде по-горе Импала много мило сподели, че й липсват моите коментари сега ще дам дълго и изчерпателно мнение по всички зачекнати въпроси (хак да ви е! Twisted Evil).

Първо - добре дошла на Джаредина!  Hug Поздравявам те за избора на отбор, много правилно си се ориентирала!  Mr. Green

После да се изкажа по най-обсъжданата тема за Дийн/Дженсън и Сам/Джаред. Вярно е, че ако не ги бях видяла в образите на Сам и Дийн в СПН, нямаше да им обърна никакво внимание на актьорите. Влюбих се в Дийн още от първата серия, а Сам почнах да го отчитам някъде към четвърти сезон  Mr. Green. Но с течение на времето и гледане на интервюта на двамата започнах много повече да харесвам актьорите и най-вече Дженсън. Признавам, че Джаред е слънчице, ама по-някога ми идва в повече толкоз слънце (за пример - начина, по който се гъбарка с Миша наистина ме дразни на моменти). Харесва ми, че Дженсън е сериозен и по-сдържан пред публика, че понякога на кънвеншъните хич не им цепи басма на феновете и директно им казва, че въпросите им са глупави или им отказва да пее или танцува или каквото и да го карат там да прави. Уважавам това, че взема много на сериозно професията си и има амбицията (и таланта) да се пробва и като режисьор. Склонна съм даже и голфа да приема  Laughing
Понеже му зачекнахте физиката да си кажа и по този въпрос. Харесва ми и това, че въпреки че спортува (все пак е Тренера  Laughing), го прави за да се чувства добре, а не да билди боди, на мен лично много ми харесва такъв съъъвсем леееко пухкавичък. Някак по-истински и земен ми е.
В заключение - вярно, че Дийн е идеалният образ, който да предизвика силна романтична любов у една жена, но както Импала правилно отбеляза - такава любов нама никакво бъдеще. Аз понеже не си падам по романтичната невъзможна любов с Дийн, бърже-бърже се прехвърлих на далеч по-реалната такава с Дженсън  hahaha

prissson, благодарности за снимките и особено за тази  Hug  bouquet


Дейна, благодаря много за режисьорските снимки на Дженсън и за японското интервю  Hug  bouquet

Два поздрава за всички: единият е снимчест (не знам защо, но тази ми е сред любимите – мяу!)
Че как няма да ти е сред любимите - и двамата влизат едновременно  Mr. Green Twisted Evil

По повод любимите епизоди - наистина е трудно да се подберат само няколко, но ще опитам. Много любим ми е In My Time of Dying - страхотна е сцената, в която двамата братя комуникират посредством магическата дъска; там за първи път се появява най-любимата ми мацка в сериала - Теса; Дийн размотаващ се по болнична пижама веднага извиква в ума ми репликата на седмото джудже, след като видяло, че Снежанка е в неговото легло - "Стига сте се разправяли, ами гасете лампите и по леглата"  Laughing Twisted Evil Друг епизод, който много харесвам е Hollywood Babylon - това е серията, на която най-много съм се смяла. Начина, по който се гъбаркат с цялата филмова индустрия ме кефи страхотно. Tall Tales - там се появява за първи път любимия ми Гейбстър и Changing Channels, пак заради него Heart EyesIt's a Terrible Life - корпоративния задник Дийн е невероятен  Joy , но най-много ми хареса това, че въпреки всичко и двамата се върнаха към истинското си аз на ловци. Стига толкова.

# 634
  • Мнения: 2 040
Излезнали са нови снимки от снимачната площадка и като гледам май дедито ще поостане. Честно казано незнам това дали ме радва


Ето тук има още десетина снимки от епизод № 6 - Live Free or Twihard - http://www.spoilertv.com/2010/09/supernatural-season-6-set-photos-31st.html
Ей сега прочетох за тази серия, че в нея ще видим двама нови герои - вампирите Робърт (закачка с г-н Патинсън  Laughing) и Борис, който ще бъде голям  и страшен вампир. Ето го и източника - http://www.spoilertv.com/2010/09/supernatural-episode-606-live-f … tml#ixzz0yIFzTnUa
Подозирам, че този дето се е метнал връз колата на снимките е Борис, нещо не ми блести достатъчно за Робърт  Laughing

# 635
  • Мнения: 1 336
Боже,колко време съм в тоя форум чак сега се сетих да разгледам темите за сериалите ми Simple Smile.Присъединявам се към лудите фенки.Макар,че с ревящо бебе не е много лесно да гледам,но ми останаха последните два епизода на 5 сезон.Само да заспи и съм веднага пред монитора.Или я друсам и гледам. Grinning Колко сме изобретателни жените,когато се налага,а?
Не мога да направя разделение на братята и двамата ги харесвам.Харесва ми хумора и разврата на Дийн Twisted Evil,а пък Сам е чаровник.Но един от най-големите ми любимци е Кас.Уникален образ.Развратил се ангел. А пък като вземе да се напива е страшна картинка.hahaha smile3535

# 636
  • Мнения: 436
Едно много готино и позабравено клипче http://www.youtube.com/watch?v=FzQPbleK-GM&feature=related поздрав за всички почитателки на момчетата!

# 637
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
silveto,  welcome
Ех, ама дружинка станахме, а Grinning
А сега, без плавен преход, направо по темата: Много труден въпрос Laughing Ми повечето Rolling Eyes Май се открояват по-забавните-"Bad Day at Black Rock"-"Загубих си обувката", "Аз съм батман"; Доктор секси-отявлен фаворит, но ми харесват и драматичните...всички драматини. Май ми е по-лесно да кажа кои не харесвам особено и обикновено пропускам на преговорите- този в който една жена/дух не знаеше, че е дух и я преследваше друг дух ooooh!, (ама обяснение) и този с брата и сестрата-хора, които ядяха мишки и убиваха всеки, който им влезе в къщата. Аз даже не мога да определя кой е любимия ми сезон, ми всички ми харесват Laughing

# 638
  • Мнения: 2 040
Галя, и на мен ми е по-лесно да изброя тези, които не харесвам  Laughing. Тези двата, дето си ги посочила за нелюбими и на мен не ми харесват, ще добавя и The Benders.

silveto, добре дошла!  Hug

Сонче, много ме развесели с това клипче!  Laughing Почти всичките на ash4897 са страхотни.

Да ви пусна една клюка за това какъв може да е следващият проект на Ерик Крипки - http://abcnews.go.com/Entertainment/wireStory?id=11540139. Крипки + Геймън = перфектната комбинация

# 639
  • UK
  • Мнения: 205
Здравейте момичета! Добре дошли и на новите попълнения.   bouquet  bouquet
Любим епизод! Ох, ама много трудно само един  Confused Може би The Rapture - там, където изкараха Кас от vessel-a му и представиха Джими Новак. Беше доста силен епизод, много ми хареса как свърши, един от моментите в сериала, на които, признавам, пуснах сълзички.  Embarassed
Естествено, Changing Channels, Yellow Fever, Free to be you and me, The End, On the head of a pin, Tall tales, Lazarus rising, Asylum и Bad day at black rock не му отстъпват. А да не забравяме и един много свежарски и изпълнен с дух епизод с много хубав край - A very Supernatural Christmas.
Ох, не знам! Не мога да избера.  Confused

# 640
  • Мнения: 3 818
Май ми е по-лесно да кажа кои не харесвам особено и обикновено пропускам на преговорите- този в който една жена/дух не знаеше, че е дух и я преследваше друг дух ooooh!,

А на мен този епизод страшно много ми харесва, защото много хубаво показва характера на Сами. Както и един от любимите ми епизоди от втори сезон Bloodlust.

# 641
  • Мнения: 0

Да ви пусна една клюка за това какъв може да е следващият проект на Ерик Крипки - http://abcnews.go.com/Entertainment/wireStory?id=11540139. Крипки + Геймън = перфектната комбинация

Злате, ако знаеш как ме зарадва с таз новина! Комбинацията е бих казала "Взривоопасно добра" нямам търпение да видя какво ли ще излезе от този слух. Wink

# 642
  • Мнения: 2 040
Да ви пусна една клюка за това какъв може да е следващият проект на Ерик Крипки - http://abcnews.go.com/Entertainment/wireStory?id=11540139. Крипки + Геймън = перфектната комбинация
Злате, ако знаеш как ме зарадва с таз новина! Комбинацията е бих казала "Взривоопасно добра" нямам търпение да видя какво ли ще излезе от този слух. Wink
И на мен ми е интересно, само дето не знам нищо за този комикс  Embarassed. Трябва да го проуча за какво иде реч.

# 643
  • Мнения: 292
Ох, добър вечер. Личи си, че остават " броени дни " до новия сезон ..... оживлението е нараснало, трафикът към градините на Маракана  Mr. Green и към Маракана се е увеличил. Трябва да заредим Бара с purple nurples и най вече да си повдигаме градусите на настроението.
Добре дошли на silveto и jaredina   bouquet  bouquet  bouquet
По въпроса за Дийн/ Дженсън и  Сам/ Джаред , подкрепям мнението на Импала  Hug.
А за Тренера и неговото телосложение .....  smile3508, ако ще и грам мускул да няма нека да ми падне (то и мойто мъж има един голям мускул, колкото тухла осморка на место плочки .....ама е секси  Mr. Green). А и е всеизвестно, че от голфа тела не се правят  Laughing.
Златенце, това с вампирите направо ме спука .... ама и гиф избара  hahaha
За любими епизоди, ..... почти всички, по малко любими ... остатъка  Rolling Eyes.

И за да е неспокоен съня на Мараканки ....



И още по малко спокоен на Градинарки

  Heart Eyes Blush Heart Eyes Blush Heart Eyes Blush и тук на младини ...

Айде лека нощ/ добро утро от мен   bouquet

# 644
  • Мнения: 6 390
Два поздрава за всички: единият е снимчест (не знам защо, но тази ми е сред любимите – мяу!)
Че как няма да ти е сред любимите - и двамата влизат едновременно  Mr. Green Twisted Evil
Ей т’ва е мойто Злате Joy ! Добре че съм доста запазена за възрастта си, ‘щото иначе щях да изпусна малко масло от смях hahaha . Обаче вместо да се нацупя и да кажа: ‘‘Ама аз не съм такваз!’’ (което си е вярно, де Whistling ), ще направя средното: ще ти изпратя една жмуцка по това ‘слънце’, т.е. аз ще си го намляскам цялото, а когато Wink и ти стигнеш до него, можеш да си поискаш – ако въобще се сетиш – И благоприличната приятелска импалска жмуцка Mr. Green Mr. Green Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil.
Нека снимката е поздрав и за теб, bicho malo Heart Eyes !
PS. Злате, снимката, публикувана от prissson  bouquet , да питам ли защо чак толкова ти хареса или да си замълча, за да не настане пак някоя ‘трагедия’?

Общи условия

Активация на акаунт