Мнения за Русенски педиатри и лични лекари - координати, отзиви

  • 72 822
  • 160
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 45
D-р Кънева работи на втория етаж в бившета III-та поликлиника.Тя е лекар за възрастни,но освен моя син,работи и с още едно бебче.За всяка ваксина сестрата ни се обажда по телефона и пита кога ще е удобно на мен и детето да отидем/понеже пред кабинета се чака много/.Консултациите се извършват в друга стая,а не където влизат болните за преглед.
При доктор Даскалова ходих като бременна-доволна съм.Разбрах от близки,че може да и се разчита за преглед по всяко време.Ето едно телефонче,надявам се да е още актуално:
0878 82 32 26

# 76
  • Русе
  • Мнения: 278
И аз мисля да сменяме Калинов, но все още не съм се насочила към никой....
Някой да е чувал нещо за Бойчева в 1-ва поликл.???
При Бойчева е записана щерката живот и здраве и бебето и то, възхищавам и се на жената винаги адекватно лечение (не че се е налагало нещо сериозно) АБ е пила веднъж за почти 5 години, звъняла съм и по нощите 2-3ч отговаря обяснява съвсем спокойно. Не записва обаче нови пациенти защотото имали доста и няма да могат да отделят нужното внимание.

# 77
  • Мнения: 403
Аз се махнах от Бойчева, защото претупваше всичко. Малкото се разболя веднъж -  аз постоянно сигнализирах за болестта, даже идва у нас, но въпреки това стигнахме до болница с 135 СУЕ, посинял ..., а бе ужас беше. Същото дете получи дисбактериоза от един АБ и почна да ака скоро след хранене несмляна цялата храна и така два-три месеца. Коментарът, когато споделих за проблема: ми то едно бебе какво има - едно право черво, нормално е да се изхожда бързо. Тогава почнах да чета усилено и да не вярвам на нито един доктор докрай. Сама го излекувах с Ентеросан за 10-ина дена. А от д-р Такова и Петрова от болницата съм изключително доволна и съм им благодарна, че спасиха детето ми.

Сега съм при д-р Койчева, но и при който да бъда, няма да приемам на готово думите и леченията им. Напатих се. При д-р Дачев се отказвам да ходя също. След 10-на посещения, виждам, че сам си противоречи като изписва едно лекарство, а следващия път го отрича, и въпреки, че кашлиците на детето са от 5 години и протичат по един и същ начин, досега не е предписал дълготрайно превантивно лечение, за каквото се моля от една година насам.

Оплаках се.

# 78
  • Мнения: 403
Моля, кажете ми дали има друг детски пулмолог в Русе освен Дачев?

# 79
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Преди Дачев беше д-р Дарина Илиева - педиатър-пневмофитизиатър в ТУБ-диспансера. Работи още в болницата, но е някъде в администрацията, заместник на Вичев е, ако не се лъжа. Но все пак е била на мястото на Дачев преди доста години, сигурно 10 или повече.

# 80
  • Мнения: 0
Ние сме при Д-р Неделчева и Д-р Тотев.                                                              Много съм доволна от Д -р Новакова. Тя просто грешка няма само че не работи със здравната каса. Peace Peace Peace

# 81
  • Мнения: 50
Някой може ли да ми даде повече информация за д-р Такова.Разбрах ,че има частен кабинет във Възраждане , но ме интересува кога преглежда там.

# 82
  • Мнения: 820
Някой може ли да ми даде повече информация за д-р Такова.Разбрах ,че има частен кабинет във Възраждане , но ме интересува кога преглежда там.

Трябва предварително да се уговорите с нея.

# 83
  • Мнения: 50
Някой може ли да ми даде повече информация за д-р Такова.Разбрах ,че има частен кабинет във Възраждане , но ме интересува кога преглежда там.

Трябва предварително да се уговорите с нея.


Благодаря! А дали мога да разчитам на нея през почивни и празнични дни  newsm78

# 84
  • Мнения: 820
Някой може ли да ми даде повече информация за д-р Такова.Разбрах ,че има частен кабинет във Възраждане , но ме интересува кога преглежда там.

Трябва предварително да се уговорите с нея.


Благодаря! А дали мога да разчитам на нея през почивни и празнични дни  newsm78

Ами зависи от графика и, като и звъннете я питайте и се разберете като се видите кога и как можете да я посещавате.

# 85
  • Мнения: 76
Здравейте всички, надявам се тази тема да се поднови понеже ми се струва доста полезна, аз сега тепърва трябва да търся педиатър и се чудя към кого да се насоча. Мен ЛЛ ми е д-р Кожухаров доволна съм от него, като изключим това, че доста често отсъства и е заместван от други лекари. Моя мъж е при д-р Стефанова, но аз лично не съм доволна от нея. Мога да дам и още едно положително мнение за д-р Ламбев УНГ специалист.

# 86
  • Мнения: 3 729
Здравейте! Можете ли да ме насочите кънм добър травматолог?
В преден пост съм разказала на кратко.

# 87
  • Мнения: 2 352
Здравейте и от мен, аз също си търся педиатър, мисля че ще е Дукова, Удева или Новакова, поне те ми се сториха подходящи, след като изчетох темата, дано някой сподели по-нови впечатления.

# 88
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Здравейте и от мен, аз също си търся педиатър, мисля че ще е Дукова, Удева или Новакова, поне те ми се сториха подходящи, след като изчетох темата, дано някой сподели по-нови впечатления.
д-р Новакова е педиатър, но работи в Детско отделение и в частен кабинет, не е личен лекар, д-р Удева до колкото знам е личен лекар, за Дукова нямам идея.

# 89
  • Мнения: 45
д-р Дукова е личен лекар,кабинета и е в "10" блок  ,чувала съм добри отзиви за нея

Общи условия

Активация на акаунт