Мнения за Русенски педиатри и лични лекари - координати, отзиви

  • 72 824
  • 160
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
OAKFINGERS, чувала съм, че д-р Антонова преглежда по Здравната каса и изписва алопатични лекарствени продукти, а когато желаеш хомеопатични - трябва да платиш като за частен прием. Имаш ли представа дали е вярно или се носи само като слух?

# 106
  • Мнения: 5 391
OAKFINGERS, а какво е мнението й за ваксините?
А твоето намерение по същия въпрос?

# 107
  • Русе
  • Мнения: 90
Само да си кажа, че аз в понеделник ще я посетя за пръв път за прехвърляне при нея. Тепърва имам доста въпроси да й задам. Окуражена съм, защото, освен че накратко отговаря на всички поставени от мен изисквания, горещо ми я препоръчаха приятели, които отбягват традиционните методи на лечение.
Pyjamka, не мога да кажа за това кога какво изписва, защото още не ми се е налагало да ползвам услугите й. Засега само се записваме Simple Smile Разчитам да подкрепи семейната традиция за лечение с природни продукти  Praynig
Лейди ФиЛ, с нейното мнение за ваксините все още не съм запозната, но със сигурност при срещата ни ще изясним това, както и останалите ми очаквания. А моето мнение: аз съм "за" задължителните ваксини (тези, които вървят по календара), но съм крайно против "ваксините" против грипове разни и сходните им. На себе си не бих поставила нещо от тези отрови, които проповядват рекламите, както и на любимите си хора.

# 108
  • Мнения: 1 070
А моето мнение: аз съм "за" задължителните ваксини (тези, които вървят по календара), но съм крайно против "ваксините" против грипове разни и сходните им. На себе си не бих поставила нещо от тези отрови, които проповядват рекламите, както и на любимите си хора.

А защо си мислиш, че задължителните ваксини са по-различни от незадължителните? Даже и са по-зле!
А знаеш ли, че България е една от държавите с най-много ваксини в имунизационния си календар и някои от ваксините, които са задължителни тук, в доста държави са даже забранени. Защо ли?
И като в другите държави не се поставят част от ваксините за някои болести, защо нямат бум на заболяванията? Малко да се помисли логично...

Другото интересно е за желанието за лечение с природни продукти. Значи вие тъпчете организма със живака и алуминия във ваксините, ядете  салами и чипсове, а после искате природни продукти.
Нищо лично към теб де, само си разсъждавам.
Дано ЛЛ, който си намерила удовлетвори това, което търсиш. Ако искаш пак споделяй.
 

# 109
  • Русе
  • Мнения: 90
⅞ ...and Happily Ever After, благодаря за доброто мнение  Peace ще бъде обмислена наново позицията с ваксините след още малко четене и консултации. Забележка: Моята гледна точка по въпроса е доста крайна, но има и едно по-умерено мнение вкъщи, което не мога да пренебрегна току така. И тъй като сме двама родителите, ще се наложи и таткото да бъде убеден в същото - там се корени половинчатата позиция  в мнението по-долу Blush
А по въпроса с чипсовете и месата  ooooh! да му мислят другите   Stuck Out Tongue Winking Eye
Добре е, че като цяло крайно рядко се налага да се лекуваме, защото добре се грижим за себе си, но когато се налага, залагаме главно на ароматерапията и за нас това работи почти безотказно  Hug

# 110
  • Мнения: 495
Д-р Антонова не е класически хомеопат.Безразборно   съчинява схеми на прием .В Русе няма класически  хомеопат.Изпише ли ви някой повече от 1 лек.  ,с прием по часове и дни-бягайте.И за такъв боаронски преглед се плаща.Преди  беше 30 лв.

# 111
  • Русе
  • Мнения: 90
Благодаря, ще имам предвид съвета Ви, elbosi Simple Smile

# 112
  • Мнения: 222
аз не мога да разбера защо така ядно се оплюва боаронската хомеопатия, на нас пък страшно ни помогна в много труден за мен период, детето спря да боледува, сега изкарва вирусите "на крак", изобщо супер съм доволна и от монопрепаратите и поли "бълвочите" - ами страхотен ефект имат, защо трябва да се плюе всичко това, недоумявам???????? Като си харесвате класическата хомеопатия, ми ползвайте си я, някои предпочитат иглотерапията пред всичко друго - да ги плюем ли и тях????????

# 113
  • Русе
  • Мнения: 90
Аз в миналото имам опит с боаронова хомеопатия и съм доволна от резултата, който имах. Разчитам, че при необходимост пак ще ми помогне Simple Smile Важното е да има избор и свобода всеки да практикува това, което върши работа за него  Peace

# 114
  • Русе
  • Мнения: 90
Един по-друг поглед на ваксините: http://9gag.com/gag/aVOv4Rw Wink Най ме развесели как наистина има хора, които си черпят информацията от Yahoo answers  Laughing Всеки сам да си избира приоритетите  Peace

# 115
  • Мнения: 495
аз не мога да разбера защо така ядно се оплюва боаронската хомеопатия, на нас пък страшно ни помогна в много труден за мен период, детето спря да боледува, сега изкарва вирусите "на крак", изобщо супер съм доволна и от монопрепаратите и поли "бълвочите" - ами страхотен ефект имат, защо трябва да се плюе всичко това, недоумявам???????? Като си харесвате класическата хомеопатия, ми ползвайте си я, някои предпочитат иглотерапията пред всичко друго - да ги плюем ли и тях????????
Спокойно Simple Smile ,аз приемам всяко мнение .Но това ,което написах е следствие от опит. Минах и през класическата мед. -не уцелих на д-р ,но това не значи че я отричам.Опита се трупа с години -и от учене ,и от несполуки.За боаронската- това е  като руска рулетка. Класическата хомеопатия    е доста по стара от боаронската.Целта на боаронската е  най-вече финансова Wink.Аз не използвам нито една  от двете.И не си натрапвам мнението - нито дума не съм писала за моя избор Simple Smile. Късмет   с намирането на добър лекар за децата ви .

# 116
  • Мнения: 0
Да се включа и аз в темичката с един въпрос Simple Smile Интересуват ме лекарите ,при които мога да запиша бебето си за личен лекар. Казаха ми за Койчева, тя беше и мой личен лекар, но аз лично не съм доволна ,ще съм Ви благодарна да ме насочите Simple Smile

# 117
  • Мнения: 14 133
Детето ни е при д-р Койчева. Ние сме много доволни. Добър специалист е. Много е внимателна с децата. Изписва антибиотици само при необходимост. При най-малкото съмнение за по-сериозен проблем винаги праща детето на педиатър.  Hug

# 118
  • Мнения: 1 622
Момичета,

бях писала в темата на русенските бг-мами, но да ви кажа и тук за новото работно място на д-р Фучиджиева:

Скрит текст:

# 119
  • Мнения: 0
Момичета,

бях писала в темата на русенските бг-мами, но да ви кажа и тук за новото работно място на д-р Фучиджиева:

Скрит текст:

А мнение за д-р Стефка Стефанова.Някой ако има моля да сподели.Кабинета и е до т.к Евас,на мен ми се стори най-малкото некомпетентна.

Общи условия

Активация на акаунт