Мнения за Русенски педиатри и лични лекари - координати, отзиви

  • 72 826
  • 160
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 125
Благодаря! След празниците ще потърся  Heart Eyes

# 136
  • Мнения: 2
Здравейте!Забелязах,че темичката е малко замряла.Моето детенце сега е болно и ходим при д-р Калчева.За сега съм доволна,но докато не се излекува напълно не смея да давм препоръки.Търсих мнения за нея,но никъде не намирам,някой има ли впечатления?

# 137
  • Мнения: 356
Здравейте!Много моля за съвет,относно добър личен лекар!Ще съм безкрайно благодарна!Просто "добър".Много ще помогнете с Вашите мнения!

# 138
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Нашият е Силвия Папазян. Не ми е отказвала направление, ако не й е в компетентността, държи на профилактичните и като цяло нямам оплаквания вече 6та година Simple Smile Мислехме и децата да записваме, че всички да сме при един, но се въздържам поне докато не порасне още малко малката ни дъщеря.

# 139
  • Мнения: 356
Нашият е Силвия Папазян. Не ми е отказвала направление, ако не й е в компетентността, държи на профилактичните и като цяло нямам оплаквания вече 6та година Simple Smile Мислехме и децата да записваме, че всички да сме при един, но се въздържам поне докато не порасне още малко малката ни дъщеря.
Много благодаря!  Hug

# 140
  • Мнения: 657
Копирам си написаното от темата за зъболекари в Русе.
Влизам в темата специално за да похваля и кажа възхищението си от д-р Ченко Сотиров.Изключителен специалист и човек.Препоръчаха ми го от няколко места и не съжалявам, че започнах да правя всичко при него.Всяка стъпка която предприема я казва и предупреждава, предлага голяма информираност на пациента.


Ако имаше черен списък за отношение -добавям клиника Св Аполония.Изключително некоректно отношение, въпреки предварителните ни  уговорки които направихме  още преди да пристигна в България .След това бях прехвърлена на един нервак Савов.Без да е запознат с моя проблем, без да ми даде и дума да кажа,съответно нито той  за какво става въпрос грабна инструментите и докато се опитва да работи  калкулира сметка 1050 лв.Станах  и напуснах прехвалената клиника.За същите неща платих при д-р Сотиров 900 лв.

# 141
  • Мнения: 130
Здравеите
Ще можете ли да ми препоръ4ате добър нефролог в Русе

# 142
  • Мнения: 14 133
Здравеите
Ще можете ли да ми препоръ4ате добър нефролог в Русе
Да, д-р Петков в ДКЦ 1 / бившата 1-ва поликлиника - имат сайт/ . Личният лекар ме прати при него, защото имаше някакви притеснения за проблем. Преглежда много подробно с ехограф и обяснява всичко. Пред кабинета чакащите други пациенти много го хвалеха.  Peace

# 143
  • Мнения: 657
д-р Петков посещавах аз и съм много доволна

# 144
  • Мнения: 130
zapisah si 4as pri nego

# 145
  • Мнения: 14 133
Късмет.  Praynig Дано и ти да останеш доволна , и всичко да е наред.  Heart Eyes

# 146
  • Мнения: 130
дано,
аз ще ви кажа какво е станало

# 147
  • Мнения: 14 133
дано,
аз ще ви кажа какво е станало
Peace Ще чакаме.  bouquet

# 148
  • Русе
  • Мнения: 359
Здравейте, реших да си сменя личния лекар нали сега е момента но се оказа много трудно защото повечето лекари вече не записват нови пациенти. Отрязаха ме вече Татяна Димитрова, Сотирова и Матева.  Сегашния ми личен лекар е  Рашева не мога да се оплача като специалист от нея но много се чака дори и със записан час може да висиш 2 часа пред кабинета. Има много възрастни пациенти и почти винаги недостиг на направления. Очаквам препоръки  Hug

# 149
  • Мнения: 657
До нас в квартала (зад стоматологията) има открит нов кабинет с джи пи, което набира пациенти..д-р Моллова.Не я познавам и не съм ползвала услугите й,но хората казват, че е добър лекар и с добро отношение към пациента.

Общи условия

Активация на акаунт