ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Довиждане, наше лято!... /12 тема/

  • 22 877
  • 744
  •   2
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 634
Titina, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!   bouquet
Голям сладур е КАЛИН!
  Heart Eyes

Елинор,
както винаги - красота си сътворила! И аз се чудех къде е Ментова, Lulumba, Рачето пустинник,.. имаше една  дама КрасиМира,..Foxy silver,   и още други момичета, които вече не пишат ,.. newsm78
А питката - да не говорим! Прияде ми се  Blush Аз не мога да меся , момичета, скалъпвам една на Бъдни вечер и това е,...!
Милата ми баба навремето искаше да ме научи, ама аз,.. ooooh!

aveili, и аз искам снимки на принцесата!


Аз се вихря из кухнята ....
Zuri, как не съм те прочела вчера - да те поканя и в моята кухня  Mr. Green Ка мина срещата?  Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 1 634
rehab , и аз се чудя какво да правя с малките вече дрехи,..  newsm78  Четох тук за Движението на българските майки,..
Аз все още не искам да повярвам, че лятото си отива,..  Confused Как не ми се иска да прибирам ефирните летни потничета и чехли,..

..Не ме питайте как се справям с тази работа,която ме изкушава непрекъснато да харча за нещо.Никога няма да се видя в пари. ooooh! Страшна пройдоха съм,не минава ден,без да се прибера с торби.Няма ли кой да ми метне един голям бой? Joy
  WinkНе се чувствай виновна!  И аз обичам да пазарувам, но си имам няколко по-евтини магазинчета или намаления като има.
Иначе не съм фен на скъпи и маркови стоки Blush, мога да дам пари само за хубава и удобна обувка или топло яке  Peace
А и като зареждаме от Илиенци , в движение понякога си купуваме по нещичко  Wink 

Къде е съобщението за срещата в София? На целия форум ли?..

vili95  Hug  bouquet Радвам се, че всичко лошо е зад гърба ти! Гледай само напред и мисли позитивно!  Praynig

happy-mamma , на теб и малката принцеса, която чакаш - само почивка! Другото мъжете да го вършат  Wink

Свраче,
споко!  В първи клас е така! Всичко ще дойде на мястото си!   Heart Eyes

chanel 5 , чудесен празник ти престои! Но мен ме няма много по идеите за подаръци,..  newsm78

# 62
  • Мнения: 198

Привет и от мен!
Мина хубавото лято-къде работно, къде екскурзионно-почивно.
Есента ни събира пак.
Навярно има много новини,които съм пропуснала, но дано наваксам в движение, че няма как да чета назад.
В този странен облачно-слънчев ден съм се отдала на разчистване на гардеробите-уви,не с голям успех.Купувам, купувам, и слагам някъде-ако знаете колко скрити и от мен дрехи намерих-не е истина просто.
Дано при вас е по-ведър уикенда и сте някъде да попиете  последни слънчеви лъчи-как ще ни липсват скоро...

# 63
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Здравейте, момичета!

Ели, много ми хареса тази бутилка! Като се наложи да правя хубав подарък на някого теб ще търся, да знаеш!   bouquet

Най-после качих снимки на моето първолаче. Ето го: http://margoto66.snimka.bg/children/na-mama-princesite.478832.20773525.big  - от тук до края на албума. И тук все още е щастливо, защото вече не е чак толкова.  Wink Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 2 361
Ето линк за срещата на бг мама
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=527139.0;topicseen
Някой ходил ли е до сега на такава? доколкото разбирам е купон Wink

# 65
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Ето,сега вече да ви помоля,който е регистриран във фейса,да даде едно рамо на нинджата.Значи първо "харесвате" страницата на Вегатойс и после"харесвате"(евентуално Wink) снимката на самия нинджа Joy

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 21:42 от сврачето

# 66
  • Мнения: 79
Разчупвам мълчанието с един  бърз пост и се връщам да чета  старата тема, че съм до 30-та страница. Hug Нещо съвсем ви изпуснах от поглед напоследък, ама то не е от нежелание, а от липса на време. Sad Много ми е шавливо детето, да ми е живо и здраво, ама ми изпива силичките.
Добре дошли на новите! smile3525

# 67
  • Мнения: 945
Страхотни бебоци и  по-големи каки Hug
Да са ви здрави и весели и много радост да ви носят Grinning

# 68
  • Мнения: 70
Добро утро момичета.Хубава и успешна седмица.Свраче отивам да гласувам.

# 69
  • Мнения: 505

grigori, мерси за кафенцето... както винаги не ни забравяш...  bouquet

Ето линк за срещата на бг мама
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=527139.0;topicseen
Някой ходил ли е до сега на такава? доколкото разбирам е купон Wink

аз съм ходила на две, става купон ...   Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 1 634
Привет  момичета!

Zuri, сега ще видя линка, не съм ходила до сега на такава среща

Wily,  срещи на целия форум ли са ,.. Thinking

Свраче, гласувах! Ама наистина снимката на нинджата е най-впечатляваща!  Mr. Green

Kari2, хей, къде се изгуби?  Hug

Margoto66,  много е хубава твоята принцеса! Heart Eyes

Gregori, къде беше писала кога ще си в София? Да ни напомниш няколко дни по-рано Wink

verano azul,
  Hug

Izma,  Blush имам ли твоя фейс-профил в списъка,..?

# 71
  • София
  • Мнения: 754
Привет,

Първо да честитя със закъснение 4 месеца и много 6-ци на Калин!!! Да порасне храбър и красив мъж!
Синьо лято - добре се завърнала!
Рехаб - не даваш сладури вече. Виж всички как им се радваме.
chanel 5 - аз на нашата 10-годишнина купих две чаши от стъклен кристал за коняк. От тези огромните балони с ниски столчета, където като сипеш малко коняк на дъното и той се плъзга пет минути по чашата докато го пийнеш. Много изчистени чаша за двама (което е и идеята), напомня за двете чаши от сватбата. Мъжът ми много обича коняк и затова избрах такива. Мисълта ми е подаръкът да е за двама!
Ели - ставаш все по-добра в рисуването, само дето аз засега само зяпам....
Боби - дай малко новини за французойката Леа.
Фокси - добре дошла, също и Уили.
Адашче - много е сладка първолачката (видях снимките) и ми стана хем тъжно хем хубаво преди 9 години моето гардже когато беше първолаче...

Хубава есенна седмица момичета и не забравяйте че всеки сезон е красив...

Последна редакция: пн, 27 сеп 2010, 15:16 от margaritavass

# 72
  • София
  • Мнения: 2 849
Ехооо! Здравейте и от мен!

Ама че страхотни снимки видях. Първо питката - направо лиги ми потекоха! После разкошната рисувана бутилка на Ели - очите ми останаха в нея. После сладката първокласничка на Маргото. И накрая джазовия нинджа на Сврачето - много готин млад мъж. Wink Само че, Свраче, нещо не можах да се ориентирам къде точно да натисна за гласуването. Rolling Eyes

Що се отнася до пазаруването - ей, мания ми е. В петък получих едни пари и веднага отпрасках две ризи, пола-балон, обувки, ботуши и гердан. Мъжът ми се задоволи само с една скромна водка, горкият, но пък вчера компенсира с яке и дънки. Обичам да пазарувам - и за себе си, и за другите!

Момичета, трябва ми добър дърводелец за вграден гардероб. Някакви идеи?

# 73
  • София
  • Мнения: 754
Ето,сега вече да ви помоля,който е регистриран във фейса,да даде едно рамо на нинджата.Значи първо "харесвате" страницата на Вегатойс и после"харесвате"(евентуално Wink) снимката на самия нинджа Joy

Свраче - много е готин нинджата обаче нали съм смотана - не мога да се ориентирам как да гласувам. Дай малко инструкции на лични  Embarassed

# 74
  • Мнения: 17
Гласувах за сладкия нинджа! Ще се радвам да спечели, защото снимката наистина е много хубава!

Общи условия

Активация на акаунт