ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Довиждане, наше лято!... /12 тема/

  • 22 857
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 280
Ех, че навреме влязох! Благодаея за кафнцето!
Titina ,благодаря и за почерпката. Честито ви порастване!!

Като спя толкова до късно и после ми е толкова разпльокано.Мързи ме кафето си да изпия.А децата чакат да ги водим на блъскащите колички, че им обещахме.Няма как ще ходим.А довечера сме на организирано и тържествено изяждане на калкан Laughing.Поръчахме си на някакъв рибар дето бил познат на еди кой си, та донесе пресен.

Чао засега! Да си починете!!

# 46
  • Мнения: 608
Добро утро! Честито порастване на бебоците ни  Hug
Авеили, сега ще те таксуваме за дългото ти отсъствие със снимка на Ема-прясна!
Мъфини и аз вече се навих да правя, проблема беше, че ще ни се услади  Laughing Мъжа ми страшно обича да хпава и гледам да не го преглезвам чак толкова  Wink
Шанел, искрено ти завиждам за калканааааа- това ми е любим деликатес!

Последна редакция: сб, 25 сеп 2010, 11:29 от Елинор 777

# 47
  • София
  • Мнения: 2 361
Питките на Рехаб са страхотни. Ели, предполагам, че и твоята е била мн. вкусна след като си имала такава учителка.
Аз се вихря из кухнята . Да се направя на добра мама - бисквитена торта, сладкишче с ябълка. Че после отивам на сбирка със съучениците и да съм им запушила устите  Laughing cook  food002
Нямаше човече с пълна уста Sad

# 48
  • Мнения: 59
Голямо браво на Ели ,а рецептите на Рехаб са трепач,изпробвано. Peace
Зури и ти си се изявила с много нещица,на мен не ми остава време дори да се изпера,камо ли да сготвя,дори и хляб не меся вече.Сега се прибирам от работа,а тук ме чака тройна. Sick
Искам да замина някъде далеч и да не се прибирам поне 5 месеца.Егаси му и ревлата съм. Joy

# 49
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
arween44, май голямата отпуска ти излиза през носа.  Wink Hug  Ама и на мен ми се иска същото, дори и само за една седмица...  ooooh! Whistling

Честито порастване и на чаровния Калин!

Момичета, благодаря ви за подкрепата в конкурса на моята щерка!  Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 141
Здравейте, момичета!
Предолагам, че вече не ме помните... отдавна ме нападнаха проблеми и само ви надничах Embarassed Лятото беше доста тежко, изкарах един месец в болнични. Но вече съм добре и се върнах на работата. Толкова е важно да сме здрави! 
Ели, страхотни неща си направила, няма защо да се извиняваш, че ни ги показваш- то е удоволствие.
Бебчетата вече са пораснали Hug
Добре дошли и на всички нови  Hug
Хубава съботна вечер!

# 51
  • Мнения: 59
Ехаааа,
идва ми екстра кафето на Аз съм ваш'та леля.Добро утро. Hug
Да попитам тук как стоят нещата със срещата на форума в София?/има пусната тема в клюто,за дата/

# 52
  • София
  • Мнения: 174
Привет и от мен!
Разбих се два дни от чистене и подменяне на летни със зимни дрехи.Оказа се , че имам поне 2 чувала със запазени ,но вече ненужни дрехи.Преди съм носила в Нови хан в дома за сираци, обаче вчера говорих с Отеца и ми каза,че " цяла София се научи да си изхвърля тук ненужните вещи." Били затрупани с дрехи и даже не перяли, а хвърляли,за да пестят от разходи за пералня  Sad
arween44 ,последно май коментираха , че искат срещата да е в централна България, аз съм навита да ходя,само да успея да намеря кой да бачка в кафето  Wink

Приятен почивен ден ,момичета!

# 53
  • Мнения: 608
Добро утро от мрачна Варна, но за сметка на това пък ставане със слънчево настроение  Grinning
Вили, не сме те забравили. Всъщност май не забравяме хората, които са ни харесали, независимо колко време минава. Мен например Ментова ми липсва.
arween44, изкомандвай фамилията да шета като те няма по цял ден. Да те чакат на прага с прясно омесена пита и сол  Mr. Green
Поздравче от мен:
 

# 54
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Ели,току що Бургас ви отмъкна слънцето Laughing Ще слагам май пак слънчевите очила!Поздравления отново за бутилките  bouquet Камъчетата със силикон ли ги лепиш?
"Първокласният" нинджа цяла сутрин маа гащи и в момента  за четвърти път се дегизира с поредния "геройски" костюм.То не бяхме Зоро,Спайдърмен и сие... Joy
След малко ще напуснем гнездото,да разхвърлим излишната енергия навън.И о,чудо-Благоверният и той щял да ни придружи Joy
Хубава и спокойна неделя,кукли Hug
п.п.
на мен форумната среща не ми идва хич на чалъм,но не се знае дотогава какви ще ме прихванат Wink

# 55
  • Мнения: 280
Привет и от мен!
Продължава да ми е мързеливо.....Снощи нещо не можах да спя добре и даже ставах да пия хапче Sad.

На 1.10 имаме годишнина от сватбата и трябва да измисля подарък за милото.
А гардеробите и аз ги поогледах.От седмица се "разширихме" с още две крила и сега повечето дрехи са с добра видимост, което много улеснява в такива преходни сезони.
Вчера даже се обзаведох и с една нова чанта, която е хубава според мен, но не чак толкова за цената си.Нямаше голям избор обаче,а и време за обикаляне.Старнно е, че впреки многото молове във Варна няма особен избор на стоки. Мнооого еднотипни дрехи и то повечето тип "парцал" - с висящи конци, разпрани даже на места, а се предлагат като елементи от висшата мода.
Предполагам, че в София не е толкова зле.Май все още е най-добре да си пазариш в чужбина, поне е по-евтина масовата стока.
Отплеснах се.

приятна неделя на всички!!!

# 56
  • Мнения: 59
В момента по София е рай за пазаруващите,големи намаления и интересни нещица.Не ме питайте как се справям с тази работа,която ме изкушава непрекъснато да харча за нещо.Никога няма да се видя в пари. ooooh! Страшна пройдоха съм,не минава ден,без да се прибера с торби.Няма ли кой да ми метне един голям бой? Joy

# 57
  • Мнения: 608
Страшна пройдоха съм,не минава ден,без да се прибера с торби.Няма ли кой да ми метне един голям бой? Joy

Бой няма да ти метна, ама ти метни една торба насам.  Hug
Нищо не съм си купувала отдавна, освен анцунг  и туника 2-ра употреба.

# 58
  • Мнения: 17
И аз съм в поспалива фаза - вчера почти цял ден валя и през цялото време душичката ми спеше. Днес се успах порядъчно, ама то това ми остава, скоро ще бъда денонощно на педали.
За пазаруването - голяма слабост ми е, едва се удържам на моменти. Но е мит, че в чужбина е по-евтино. Човек може да има отделни "попадения" от много масовата мода, което пак е висящо, стърчащо. Много качествените неща от висок клас са мнооого скъпи. Сега съм на вълна пазаруване за бебе момиченце и се развихрям пдодбаващо.

# 59
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Запис, ще прочета първо какво сте писали, че сега ви откривам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт