ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Довиждане, наше лято!... /12 тема/

  • 22 859
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 123
Моля,Благодаря - добре съм Joy Joy
Момичета мили,чета,не пропускам....
Специален поздрав с нещо хубаво от детството ни:
http://www.youtube.com/watch?v=N6zNOZ5AVHk&feature=related

# 31
  • София
  • Мнения: 2 846
Добро утро и от мен!

Лейди
, страхотна тема! Нямаш нужда от редакции! Hug

Момичета, прекарах се, писах последна в предишната тема и никой не го е видял. Не че нещо кой знае какво съм писала, ама ме е яд. Mr. Green

Ели, нещата са страхотни! Ще ги имам предвид като правя подаръци.

Тук нямаше ли някой, който се занимаваше с оптика?

# 32
  • Мнения: 17
Елинор, страхотно ми харесаха нещата, които правиш - и австралийската серия, и пеперудената, жабите също във всичките им варианти! Вече знам къде ще правя избора на подаръци за различните поводи!!! Grinning
А, на твоя въпрос - очакваме принцеса /най-сетне, след двамата принца и затова радостта ми е огромна!/

Лек и ефирен есенен ден!

# 33
  • Мнения: 505
Лейди, както винаги си отличничка в пускането и оформлението на темите ни   bouquet  Hug   bouquet

Тук нямаше ли някой, който се занимаваше с оптика?
Мина, е този някой... ама дали ще се включи скоро в тази тема... може да и пуснеш едно ЛС

# 34
  • София
  • Мнения: 754
Момичета, прекарах се, писах последна в предишната тема и никой не го е видял. Не че нещо кой знае какво съм писала, ама ме е яд. Mr. Green

аз те прочетох - а и всички са те прочели защото новата тема на Лейди е веднага след последният ти пост.

Щастлива мама - браво - момиченце след двама младежи. Видах Ви в албумчето ни - много сте сладки тримата (а принцесата също е там, нали?) тоест четирима....

# 35
  • Мнения: 945
Два дена без комп и вече сте скокнали в новата тема Grinning
Лек ден на всички  bouquet

# 36
  • Мнения: 17
[quote author=margaritavass link=topic=527562.msg16399962#msg16399962 date=

Щастлива мама - браво - момиченце след двама младежи. Видах Ви в албумчето ни - много сте сладки тримата (а принцесата също е там, нали?) тоест четирима....
[/quote]

Благодаря много! Да, малката принцеса е с нас- снимката е от преди месец. Hug

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 18:33 от happy-mamma

# 37
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Здрасти,здрасти Hug
Не ми стига времето,бре,хора Joy
Искам да започне дъждовното есенно време,та белким си поостана в къщи да поошетам и поразтребя Laughing
Клер,прочетох те душицо Peace
Много се радвам,че в темата си имаме бременни майчета и бебчета Heart Eyes
Елинор,   bouquet поздравления!И хич не се извинявай.
Сега гласуваме за картинката на дъщеричката на Марагото,а след някой и друг ден ще ви пусна и нинджата за гласуване Wink
п.п.
Лейди,чудесна тема,както винаги Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 280
Много страници съм пропуснала!!

Толкова много инфо, обърках се newsm78! Кой има рожденик, кой ще пътува.... Само пичовете на Рехаб помня ясно Joy!
Утре сутрин щема ли пак, та да стана рано Laughing?
Ей, на стари години да ме гони мерака!!Да не е пак пролет?

Много ми е лежерно нещо и няма да пиша смислено.Ни за ученици ,ни за работа. Само ще спомена, че евентуално, може би ще правя малко камби да речем в неделя newsm78.
А от тая диета на мъжо съм вече 58кг, за него не знам - може би 101?.Ама ако така продължава ще ми трябват нови дрехи и цици.

приятен и безгрижен уикенд, момичета!!!! newsm51!

ПП Lady-B , мноооого благодаря за списъка!!!!!

# 39
  • Мнения: 608


Аз да почерпя, пък и да се изфукам с читава питка  Laughing Ей, дърта жена ще стана, а не се научих да меся като хората. Това е благодарение на Рехаб, стоя плътно до мен да не объркам пак нещо. Рехаб, благодаря ти  Hug

# 40
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Бърза почерпка от мен. Днес Калин става на 4 месеца ( тежи вече 6.606 кг). Набодоха му бутчетата, ама и сестрата идва да му се извинява после. Определено с тези големи сини очи има въздействие върху дамската част от населението.

# 41
  • Мнения: 628
Ей, честити му 4 месеца на твоето слънце Калин! Кога минаха, ей! Само така с усмивки да топи сърцата! При нас педиатъра като я набоде Леа, и после се извинява, бърбори и, много смешен (холандец). При вас като гледат бебетата, слагат ли ги седнали, хващат им ръчичките и им лашкат главите напред и назад? Аз изтръпнах, но той обясни, че така гледали рефлекси...можело и аз у дома така да правя веднъж седмично, ама аз не мога да и причиня това...

Григори , аз май лютеницата тоз уикенд ще правя, а от кокошките само едната бурканясах, другата я изядохме - по 2,5 кила чудовища ми донесоха...

Хубав уикенд мацки!

# 42
  • Мнения: 945
Титина, казвай бързо как постигна този цвят на мъфините newsm78
А и гъсеничката просто е чудна Peace
Добре расте Калин, нека все така да омайва девойките Mr. Green

# 43
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Боби, тук системата е странна - първо влиза сестра и го мери. После лекарката, гледа рефлекси, уши, нос, очи. Разпитва ни. Обяснява за захранването или ако имам въпроси ( този път питах дали мога за ползвам спрей за комари например). Всеки пър проверява стави, разполажението на стомашните органи. После идва сестрата с инжекциите. Стои при нас докато види, че се е успокоил. Днес пак се върна и първата сестра ( да го провери), а той хем плаче, хем и се усмихва. А като си тръгваме, ни чакат разпечатана информацията от прегледа, книжката му с ваксините, информация за всяка ваксина и какви са странични действия и препоръките - вкл какъв вид игри да играем.

Изма, не съм ги правила аз. Mr. Green Бърза снимка от Гугъл. Но пък съм си събрала рецепти за мъфини и кексове ( благодаря на синьо лято) и ще почвам да правя при проявен интерес. ( ние със съпруга ми гледаме да избягваме такъв тип храни, но с Калин ще е неминуемо да има в къщи).

# 44
  • Мнения: 31
Здравейте, мацки!

И аз нещо станах нередовна, ама много бачкане ми се струпа тоя месец, направо прегрях. Ама утре си взимаме дечко от дългото лято при баба й и ще намаля темпото.

Честито порастване на Леа и Калин! Ама верно бързо минава времето.

Лейди, пак си сътворила страхотна тема!

Ели, а ти - страхотна питка!

М,Б (много ти дълъг ника, може ли така?  Mr. Green Малко Мерцедес Бенц става, ама лошо нема) - любимо парче!

Добре дошли на новите мами!

Хайде едно кафе в стил rehab, ама не точно, че е рано все пак още. Joy

Общи условия

Активация на акаунт