ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Довиждане, наше лято!... /12 тема/

  • 22 861
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 361
Рехаб, тази картинка може да я слагаме на всяка страница Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 1 634
Момичета, много сте мили, благодаря Ви!,.. Blush
Надявам се, че и баладата Ви е харесала  Simple Smile

Продължавам отговора си от предната тема
, днес бях на работа и не ми остана време да ви изчета

Margoto66
, браво за посещенията на изложбите! Аз винаги съм ЗА такива мероприятия
Гласувах с удоволствие за рисунката на детето!  Hug

Bobi , браво на принцесата! Геройски се е държала за ваксините! Е, ще има и кисели вечер , и дни, но те се забравят много бързо с времето Wink
Да, уникален е българският език!   Laughing Преди време четох разказче за думичката „такова” и нейното уникално приложение!   Joy

Красива белла, пожелавам ти едно незабравимо пътешествие!
И умната   Party

Wily, радвам се , че си имала такива положителни емоции! Ще разгледам фейса!  Grinning

Tania, снимката е страхотна! Твоя е , нали?   Peace

Happy-mamma , да днес е пълнолуние! Много красиво и загадъчно!,.. Обичам тези нощи ,..


Моля,Благодаря! ,  мерси за чаровната усмивка! И ние ти се усмихваме! Simple Smile

G.D.,  ами,.. аз мога да помагам по математика! …  Blush


Dani_Gallery , радвам се на настроението, което струи от поста ти!
Чудесно е да посетиш отново мястото, което толкова ти е харесало! Пу,.. амиии,. 10-та .. за снимки!  Mr. Green

Zuri, къде се изгуби?  Hug

Rehab
, ‘що си отрязала долната част на снимката?  Wink


Arween, Ave –  Hug Hug

Докато се мъчих да измисля нещо вчера за новата ни тема, а и бедното ми перо никак не ми помагаше,.. Та се сетих за професионалистките в темата ни - Клер и Lulumba. Поне ме редактирайте, момичета,.. То аз не съм много по писането , затова пък слагам картинки  Mr. Green  Между другото аз ли нещо съм пропуснала или наистина Lulumba не е влизала отдавна тук? newsm78

# 17
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Лейди, както винаги страхотно оформление!   bouquet

И аз съм на мнение, че трябва да се грижим децата ни да не са с наднормено тегло, но чрез правилно хранене и движение.  Peace
Ограничаването от junk food и храни, пълни с изкуствени боклуци, за сметка на плодове, зеленчуци и домашна храна, комбинирано с движение, каквото на детето му доставя удоволствие, върши работа. Малката ми дъщеря от малка върви "едричка", та знам какво е...  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 252

Вместо запис , с пожелание за хубава вечер
Рядко пиша , но ви чета.
 С удоволствие ви чета! Hug

# 19
  • Мнения: 608
Таня, страхотна снимка! Ако я пазиш в по-голям размер-искам я  Grinning
Момичета, знам, че винаги сте ме подкрепяли, че сте ми давали кураж, когато съм го нямала..
Та това предисловие е затова, че си направих блог за рисуваното стъкло. Пълен е с грешки и има адски много работа още по него, но са си мои грешки  Grinning
Ако някой се интересува от такъв тип изкуство и /или би искал да поръча нещо- това е адреса :
http://elinorglassware.blogspot.com/
Благодаря за вниманието и се извинявам за нахалството  bowuu

# 20
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
да не ви изтърва. Тичам, че моето гевезе е мн кисело:)

# 21
  • Мнения: 17
Преди да си легна качих три снимки в албумчето! Утре повече!

Лека нощ и прекрасни сънища! Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 174
Ели, спри да се извиняваш!
Тук сме,за да си помагаме- разглеждам и ако имам препоръки- ще  пиша, за сега-стискам палци да успееш- ЗАСЛУЖАВАШ ГО!!!!!
Зуриииииииииии,много ти се радвам,че се появи! Липсвахте ми със СофиВ! Hug
Лейди,не ме вкарвай в грях-"режа" снимките, че току виж пак са ме БАН-нали Laughing
happy-mamma   Hug

# 23
  • Мнения: 1 079
Рано, рано сутринта да се запиша и аз в новата тема.
Лейди, прекрасно оформление, както винаги!
Желя прекрасни мигове на тези, които ще пътуват, спокойни бебоци на мамчетата и хубав ден на всички!
Аз си допивам кафето вече, но няма да откажа на още,,, Laughing

# 24
  • Мнения: 1 252


Да изпреваря Григори Grinning
Хубав и слънчев ден
Ели , страхотно!

# 25
  • Мнения: 70
Аз съм ваш'та леля  наистина ме изпревари,благодаря за закуската.Чакам и аз снимките от Израел.Софиянки гответе се скоро пристигам в София на 14 октомври е първата ми визита ,после и на 26 октомври.Хубав и усмихнат ден момичета.

# 26
  • София
  • Мнения: 754
Аз съм ваш'та леля - сядам на красивата маса да пия кафе.

Рехаб - благодаря, най-накрая се появи. Зури ти каза - на всяка страница да се отчиташ с "подаръци" Laughing

Приятно пътуване на дамите, които заминават.
Прегръщам всички бебоци и Хепи мама да погали коремчето.
Приятен и успешен петък на всички. Идва уикенд.

Ели специално ще те препоръчам на приятелките... и няма да се извиняваш скъпа, за това сме тук. Пък и как да отмине човек такава красота.

Григори - ура, ще спретнем едно мини купонче...Лейди в теб е топката - дните са 14 и 26 октомври.

# 27
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Аз съм ваш'та леля, благодаря за закуската!
 Ели, нали затова сме приятелки, да си помагаме!  Hug Пък и това изкуство никак не е лесно, доста си е трудоемко и цапащо.  Wink Joy

Адаш, радвам се на постиженията в борбата с килограмите на Елена! Дано е здраво детето! Че моят племеник получи високо кръвно на 12 години от наднормено тегло.

Успешен петък и весел и приятен уикенд на всички!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 361
Добро утро!
Виртуално закусих Wink Така и аз ще взема да поддържам линия Laughing
Ели, имаш много хубави неща. Хареса ми Австралийската ти серия. До сега не я бях виждала или съм я пропуснала.
Аз изминалия месец се чувствах като сърфист на синусуида с голяма амплитуда. Хем хубави, хем лоши неща и трябва да пазя баланс. Това ме изтощаваше и физически и емоционално. Иамх сили само да правя фитнес на десния показалец - да цъкам някоя неангажираща игра във фейса.
Лулумба не е влизала наскоро.
А как са нещата при Моля, благодаря?

# 29
  • Мнения: 608
Благодаря ви за подкрепата, момичета  Hug
Аз съм ваш'та леля- точно такова местенце с такава закуска биха ме направили много щастлива  Grinning
Хепи мама, извинявай, ако съм пропуснала, но принцеса или принц чакате? Много съм разсеяна, с това ме познават приятелите  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт