ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Довиждане, наше лято!... /12 тема/

  • 22 904
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Лейди, Мислех да пиша, че оформлението е страхотно.. докато не изчетох постовете и не стигнах до сладура на Рехаб, направо ми увисна ченето Wink
Момичета, уникални сте, гуш на всички. Вече и аз съм на линия.
Много целувки на всички бебоци, да са живи и здрави Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 608
Марго 66, страхотна е първокласничката ти  Grinning Красиво дете, а и като я гледам-хич не е стресната от училището  Hug
Клер,пола балон? Я ме открехни, че аз с модата никога не съм била в час  Praynig Иначе честито, с кеф да си ги носиш Simple Smile Я кажи, че нещо си се представих в комбинация от графит, черно и тиквено-оранжево дали ще е хубаво? Даже днес се оглеждах за графитено поло и някакъв тиквен шал, но уви-не срещнах.
Фокси, май забравих да те привествам с добре дошла  Hug А и сме се срещали в друга отчетна тема, в която не съм влизала отдавна.
Маргарита, идеята за чаши с хубав коняк ме провокира без повод  Grinning Не съм пиячка, но уважавам чаша хубав коняк в студен и влажен ноемврийски ден.
Свраче, непременно бих гласувала за твоето момче и го направих. Направи ми страхотно впечатление във фейса още на 15-ти.

Погледнете колко са красиви...как да не ги нарисуваш. И благодаря ви много за милите думи за рисунките ми. Не се оценявам така, а по-скоро като дете, което обожава да маца  Laughing

# 77
  • София
  • Мнения: 175
Продължавам със сладурите,че много критики отнесох от Маргаритавасс
Ама тези са за Шанелчето,като предложение за подарък на мъжО за годишнината  Joy
или
Шанелче, шегичка  Hug
Ели, ти избери другото , оранжев шал имаш от мен  Hug
Хайде, останете си със здраве! Hug Hug Hug

# 78
  • Мнения: 70
Добро утро момичета.Рехаб страхотни красавци .Ели много красиви листа,есента е любимият ми сезон.foxysilver  къде се изгуби?Хубав ден .

# 79
  • Мнения: 70
Честит рожден ден на  TITINA много здраве ,щастие и късмет .

# 80
  • Мнения: 123
Честит Рожден Ден,Титина!

Много късмет ти желая,много здраве и сили!
Момичета,гледам снимки и ви се радвам.
Тези на Рехаб особено ме впечатляват...........
Елинор,изчакай малко с тиквите - до Хелоуин поне Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 2 856
Добро утро и от мен!

ТИТИНА, ЧРД! Здраве, щастие, любов, късмет!

Ели, ето какво преставлява полата-балон:
http://catalog.bg/images/product/small/4440_37269.jpg

Но това не е моята пола, взех я от нета. Мойта е по-готина и е сиво-маслено-зелена. Mr. Green А иначе цветовете, които са изброила, според мен, си подхождат чудесно.  Hug Но по принцип не съм виждала оранжево този сезон по магазините.

Останалите, как сте? Никой ли не познава дърводелец? newsm78

# 82
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Честит рожден ден, Титина! Нека в този ден получиш най-хубавите подаръци!

# 83
  • Мнения: 2 169
Здравейте!
Днес,денят ще е прекрасен!
Титина,ЧРД  newsm59  Желая здраве и щастие!!!!
Завърнах се от Истанбул и още съм под въздействието му!
Това е невероятен град,съхранил история и настояще,град на противоречия и контрасти.
За три дни е невъзможно да се види всичко,но се докоснах до атмосферата и Босфора.
Посетихме Топ капъ/султанския дворец/,за Долма бахче не стигна времето,разходка по Босфора с корабче,нощна разходка с автобус:Златния рог,кафенето на Пиер Лоти,площад Таксин.
Синята джамия,историческия център ....
Този град трябва да се посети!
Ще отида пак,но с повече свободно време.
Желая хубав и усмихнат ден!

# 84
  • София
  • Мнения: 175
Честит рожден ден,Titina!



Клер, у нас всички дърводелски неща ги прави мъж ми и не ми се налага да ползвам майстори.На теб за какво точно ти трябва дърводелец?
Белла, влюбена съм в Истанбул аз.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 856
Искам да си направя вграден гардероб в антрето. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 17
Честит рожден ден, Титина!
Пожелавам ти с радост и лекота да обградиш ежедневието си! Много щастие и любов!


Клер, миналата година един уж много близък познат дърводелец ми поиска цяло състояние за един вграден гардероб в антрето. Всъщност гардеробът е нещо малко, с две крила, но цената беше нещо от порядъка на 750 лева. / за същите човек може да си вземе три-четерикрилен/. Така че си закупих един фотов от мебели Явор за 250 лева /при това много хубав и съм много доволна/.

# 87
  • София
  • Мнения: 175
Клер,мога да ти дам телефон на едно момче от Кюстендил, той има такава фирма и работи добре и сравнително евтино,приема и от София поръчки,разполага с различни материали.Преди година ,когато си правихме кухнята, аз с моите шантави проекти "ошътах" цяла София за да намеря плоскости в розово и синьо  Crazy и никъде нямаше, но той ни намери.Всъщност ,ако искаш ще ти пратя тел.на  ЛС,а ти си прецени дали ще поръчваш на него или ще търсиш друг.Успех ти желая!

# 88
  • София
  • Мнения: 2 856
happy-mamma , размерите ми са нестандартни и няма как да купя готов гардероб.

rehab, прати ми координатите на лични, моля!

# 89
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Скъпи дами,
Rehab е пратила много материал за размисъл Wink Достатъчно за всички, така че си заплювам първия /онзи под душа/.
Елинор 777 , Не мога да се сетя къде другаде сме списвали. Аз щъкам насам натам и къде ли не съм ходила.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт