Емиграция на цялото семейство - къде, защо и как?

  • 29 696
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 327
Като казвате Не за Европа, прочетохте ли какво учат или са завършили момчетата?
Графичен дизайн. В тази сфера навсякъде в Европа могат да започнат с английски. А езикът на страната се учи най-лесно на място.

# 46
  • Мнения: 141
Мъжът ми е програмист и кандидатства за работа в голяма компания в Белгия. Проведоха му интервю по скайп и сега го канят на място. За езиците - въпреки че в Белгия английският не е официален, от фирмата са го уверили,че съвсем спокойно може да се оправи и само с него.Те поне нямат изисквания да знае друг език, не е необходим за работата му.
Съветвам ви да си търсите работа от Бг ,да пускате CV- та по обяви в големи фирми.Така процедира мъжа ми и досега са му се обадили от Белгия, Дубай,Малта, Кипър и Холандия.
Не знам обаче колко стаж имате по специалността си, това е нещо много важно, за да се навият въобще да ви интервюират.
Успех ви желая най-искрено Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3 461
Goreshto bih ti preporychala Dubai kato destinaciq za emigraciq.
Toplo,nqma danyci,mnogo chujdenci,vyzmojnosti za vsqkakva kariera, v razlichni oblasti,silno evropeizirana sreda,angliiski ezik kato oficialen.
Osven tova ne plashtat nikak zle.

Az pak ne go preporachvam, idvash, rabotish i posle koi ot kade e, osobeno s bg passport, kojto ne e na pochit tuk, vzemash mnogo po-malko pari ot tezi s UK passport da rechem, zagubish li si rabotata si out. Da ne govorim, che ako majka mu i bashta mu niamat rabota, v naj-dobria sluchai shte gi pusnat samo na gosti za edin-dva meseca.

Общи условия

Активация на акаунт