Ползвали ли сте "бръмбар" ???

  • 6 557
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 360
Не съм точно по темата, но не мога да се въздържа. Разгледах ти снимките в подписа  Blush - вие сте хубаво сплотено семейство, в което има много усмивки и някакви неприятности в миналото. Защо преди да купуваш каквото и да било не си кажеш без кавга какво ти липсва и как се чувстваш, пък може и да те чуят...  Rolling Eyes

Също се замисли ако той намери този "бръмбар" как би реагирал? За моя брак знам, че би бил до там, но вие се знаете най-добре  Hug

# 46
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
mecheto Hug

Хубаво е да си наясно със себе си  Peace

Подкрепям те , аз също не бих живяла  в съмнения и дерзания  Confused  Щом имаш съмнения провери ги  thumbsup

# 47
  • Мнения: 4 569
Е - какво, какво? Просто иска да знае ИСТИНАТА!!! Някои хора имат нужда от нея, независимо каква е и независимо как ще постъпят след това. Разбирам я.  Peace
Тя е почти сигурна.Като рабере на 100% че й изневерява по-добре ли ще се почувства?

# 48
  • Мнения: 11 569
И като докажеш че ти изневерява какво?
Душевно успокоение, че тя е права и не греши, а той хойка.
Оттам нататък ще се сдърпат, карат,ще се сдобрят и всичко до следващия път.
Освен ако авторката не е решена на крайни мерки.

# 49
  • Мнения: 863
А ако не успееш да го изловиш?Ще се успокоиш ли?Ще спреш ли да мислиш за това?Ако сега съмненията ти се разсеят, дали няма отново да се появят след месец-два, година-пет...И тогава ли ще постъпиш така, за да разбереш истината?Така до края на живота?Та на въпроса-мисля, че не това е начина за разрешаване на проблема.

# 50
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И като докажеш че ти изневерява какво?
Как какво , от там решения много тя ще си прецени  какво да предприеме  Wink

# 51
  • Мнения: 562
Е - какво, какво? Просто иска да знае ИСТИНАТА!!! Някои хора имат нужда от нея, независимо каква е и независимо как ще постъпят след това. Разбирам я.  Peace
Тя е почти сигурна.Като рабере на 100% че й изневерява по-добре ли ще се почувства?

Не, но тази полуистина явно я кара да се чувства некомфортно. На нейно място и аз бих предпочела да съм абсолютно и със сигурност наясно със ситуацията вместо да се разяждам от съмненията. Просто мисленето й е такова. Ти на нейно място явно не би постъпила така, но нея очевидно я гризе. Така че и аз съм с теб за "бръмбъра", Мече.  Peace

# 52
  • Мнения: 11 569
А къде могат да се сложат тези устройства, че ми стана интересно. Гадна работа е това следене, на нас тази вечер просто ей така се включи камерата на компа. Дали се заснема всичко, че си говорехме на висок тон и ме е страх да не би някой от скайп да ни е гледал. А познати- бол.
Офф е ама да вдигна настроението.

# 53
  • Мнения: 4 569
Мисля си че изневярата се усеща.Дали ще има веществено доказателство или не,изневярата е факт.
Ненужно се акцентира върху бръмбара според мен.

# 54
  • Мнения: 562
Разбирам те.  Peace  Просто тя е такъв тип, че иска и веществено доказателство. Хората сме различни.  Peace

А и винаги съм била за това човек да действа според усещанията си.  Peace

# 55
  • Мнения: 2 457
Гадна работа е това следене, на нас тази вечер просто ей така се включи камерата на компа. Дали се заснема всичко, че си говорехме на висок тон и ме е страх да не би някой от скайп да ни е гледал. А познати- бол.
Офф е ама да вдигна настроението.
Е, ако и секс сте правили...още по-забавно щеше да е Laughing

# 56
  • Мнения: 11 569
Гадна работа е това следене, на нас тази вечер просто ей така се включи камерата на компа. Дали се заснема всичко, че си говорехме на висок тон и ме е страх да не би някой от скайп да ни е гледал. А познати- бол.
Офф е ама да вдигна настроението.
Е, ако и секс сте правили...още по-забавно щеше да е Laughing
Ха ха, не успяхме.Много пъти съм усещала изневяра уж, а са се оказвали безобидни приятелства. Много зависи.
Усещане и реалност.  bouquet

# 57
  • Мнения: 863
Разбирам те.  Peace  Просто тя е такъв тип, че иска и веществено доказателство. Хората сме различни.  Peace

А и винаги съм била за това човек да действа според усещанията си.  Peace

А ако не успее да го излови?Ще залага бръмбари всеки път когато се усъмни?

# 58
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мисля си че изневярата се усеща.Дали ще има веществено доказателство или не,изневярата е факт.
Ненужно се акцентира върху бръмбара според мен.
Peace

Така е , аз примерно никога не подценявам интуицията си ....... но ония от среща може да каже "я 'оди  докажи"  Crossing Arms все едно и той не вярва че му вее  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 457

А ако не успее да го излови?Ще залага бръмбари всеки път когато се усъмни?
Лошото е, че веднъж като разбереш за изневяра и после естествено нямаш доверие на човека. А в момента той може да не и е изневерил, но тя веднъж като го е хванала, винаги ще го подозира. Confused

Общи условия

Активация на акаунт