Ползвали ли сте "бръмбар" ???

  • 6 561
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 431
Не мислите ли, че ако съм искала да остана анонимна, нямаше да го направя?

# 76
  • Мнения: 4 916
А какво всъщност искаш - да уведомиш мъжа си, че ще му слагаш бръмбари? Със сигурност успя.

# 77
  • Мнения: 5 710
Да следя някой с 'бръмбар' е обида към себе си.
Как може.. винаги съм се чудила какви са тези жени, които прибягват до услугите на тези агенции.
Сега виждам, че са нормално изглеждащи, нямат някакъв физически недъг или белег казващ "Аз нямам достойнство".
Ако един мъж иска да е с теб, ще е , и троен винт и двоен фицбергер да правиш, като се прибере, все тая.
Не се унижавай с глупости, а внимавай и си отваряй очите, това е достатъчно.

# 78
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не си пилей парите за глупости и не се унижавай така. Освен безразличието ще доловиш и други знаци, ако ти изневерява. Ако искаш доказателство за развод - имаш си първата изневяра. А и той рано или късно ще стане небрежен и ще се издаде по някакъв начин. Кротувай си и се прави, че не ти пука.

# 79
  • Мнения: 562
Е - какво, какво? Просто иска да знае ИСТИНАТА!!! Някои хора имат нужда от нея, независимо каква е и независимо как ще постъпят след това. Разбирам я.  Peace
И къде ще си я вре тази истина?
Ако не се чувства добре в този брак - да го разруши. Със или без изневяра нещата са едни и същи.
Истината, та истината, сякаш ще я стопли...

Ами някои хора обичат истината. И да - представи си, топли ги това, че са наясно със ситуацията.  Peace

Може би с теб не е така и те разбирам, но не всички сме еднакви, нали така?

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Tемата приключи.

Общи условия

Активация на акаунт