Ползвали ли сте "бръмбар" ???

  • 6 555
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 431
Незнам от къде да започна... С две думи, съмнявам се, че съпругът ми отново ми изневерява, само че няма как да го докажа. Стигнах до там, че потърсих услугите на частен детектив Crazy, но нямам излишни 2хил.евро. Той обаче ми предложи да си закупя едно такова "бръмбарче" срещу скромната сума от 650евро, но като се разрових в нета, намирам такива за 100лв. Та, въпросът ми е, познавате ли или вие самите ползвали ли сте някога такова нещо, с което може да подслушвате разговори колата на някого??
Ще съм благодарна на всякакви съвети и информация!

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не. Не бих и ползвала.
На какво се дължат съмненията ти?

# 2
  • Мнения: 326
 Не,не бих и ползвала. Това е унижение и за мъжа, и за жената, и не е поведение на възрастни и разумни хора.

# 3
  • Мнения: 4 569
Грешката ти е че си се обърнала към детектив,който не му пука за случая и търси начин да те оскубе здраво.Като имаш пари за хвърляне,давай. Tired

Евентуално да поговориш с мъжа ти?
Тия съмнения откъде са?

# 4
  • Мнения: 431
Така си знаех, веднага се започват нападки. Ами, както съм писала по-горе, и преди е имал връзка с друга жена. Да, говорили сме, по-точно опитвах се да говорим, когато го попитах дали има друга отговора винаги е един и същ-стига съм говорила глупости. Направил го е ведъж, защо да не го направи пак?? Просто сега би бил много внимателен, а аз мисля че имам право да знам истината.

# 5
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ми тогава намери 2 хиляди евро и си реши проблема  ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 457
А за какво ти трябва да доказваш изневярата newsm78. Не е ли достатъчно, че знаеш за нея и си сигурна че е факт. Пред съда ли, ще се развеждаш ли?
Аз не съм ползвала никога бръмбар не бих и ползвала, но тебе това не ти е от полза Simple Smile, не знам как да ти помогна Confused

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 16:44 от $hantalche

# 7
  • Мнения: 431
amanita, няма нужда от тази злоба, ако не можеш да дадеш съвет, по-добре не пиши изобщо.
Шанталче, не знам, по-точно не съм сигурна, защото сега нямам доказателство.
Не искам да се развеждаме, но с нищо друго не мога да си обясня безразличието му към мен, освен че може би има друга.

# 8
  • Германия
  • Мнения: 240
Защо са ти бръмбъри..не можеш ли просто да го проследиш?

# 9
  • Мнения: 326
amanita, няма нужда от тази злоба, ако не можеш да дадеш съвет, по-добре не пиши изобщо.
Шанталче, не знам, по-точно не съм сигурна, защото сега нямам доказателство.
Не искам да се развеждаме, но с нищо друго не мога да си обясня безразличието му към мен, освен че може би има друга.

 А,може да има и други причини безразличието му. Например да му досаждаш твърде много, и да иска спокойствие. Като гледам какви странни идеи,бръмбари и детективи ти идват,няма да се учудя да си твърде вкопчена в него,и да си му досадна.

# 10
  • Мнения: 431
Защо са ти бръмбъри..не можеш ли просто да го проследиш?
Флоки, мислила съм си го, но той работи вечер до към 1,2, понякога и по-късно, и не мога да оставя децата сами.
Мама Отилия, не ме познаваш, не си запозната с отношенията ни, и такова изказване е меко казано некултурно от твоя страна.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 042
И ако все пак го "хванеш" в изневяра, после какво? Това по някакъв начин ще промени ли живота ти или само ще му натриеш носа? Добронамерено те питам-решила ли си нещо във връзка с изневярата?

# 12
  • Мнения: 431
aunt Ogg, да, определено ще промени живота ми. Ще се уверя за пореден път, че ме е правил на глупачка и се е подиграл с чувствата ми и разбира се ще продължим живота си по отделно, колкото и да ми е тежко.

# 13
  • Мнения: 364
Мече, идеята е малко гадна.. Но ти си знаеш, де.
С или без изневяра от негова страна си имате някакъв проблем, след като си стигнала до това решение.
Няма ли друг начин да го разобличиш?

# 14
  • Мнения: 431
Лили-Лу, даже е много гадна идеята, но наистина не виждам как бих могла да разбера по друг начин. Определено имаме и други проблеми, но само с това не бих могла да се справя, не бих понесла още веднъж да е с друга.

# 15
  • Канада
  • Мнения: 264
Кофти положение Sad
Аз също бих искала да разбера истината, ако изпадна в сходна ситуация, колкото и да боли.просто съм такъв човек , не обичам да живея в лъжа.
Бих те посъветвала да не избързваш с "бръмбар", успокой се първо/макар да знам колко е трудно/ и се опитай първо по други белези - телефонни сметки и интернет/temporary internet files/
Запази самообладание, бъди лъчезарна и усмихната, не показвай, че подозираш.
Ще бъде по-лесно да го "хванеш".



  bouquet

Забравих да допълня, че бих ползвала, ако съмненията и терзанията са ми наистина мнооггооо оснавателни.По принцип бих потърсила други начини.

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 18:50 от Deep Blue Sea

# 16
  • Мнения: 2 457
Ще се уверя за пореден път, че ме е правил на глупачка и се е подиграл с чувствата ми и разбира се ще продължим живота си по отделно, колкото и да ми е тежко.
Значи... все пак, ще се разведеш? Той грък ли е, виждам че там живееш?

# 17
  • Мнения: X
О, хиляда пъти предпочитам да пусна запис, вместо да крещя или разпитвам без успех. Но не разбирам за какво цял "бръмбар" - винаги можеш да оставиш микрофона на компютъра на запис и то да се случи от самосебе си Wink
А нямаше ли и бебефони правещи записи? Колко му е някоя приятелка да си забрави бебефона и - о! какви са тия записи в нашия дом! Или кола? или там където...
Ако някой отрича очевидни неща, а не дай си Боже и ме лъже, няма да търпя да ме прави на глупачка. Уморително е и загрозява  Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 826
Дай линк да видя какво  е това бръмбар , че за първи път чувам . Иначе аз те подкрепям за това , че искаш да разбереш и най-вече да имаш доказателства за това,така че когато дойде момента да не си говорите ала бала.Всеки има право да знае истината,не бих се примирила да ме правят на маймуна. Peace Иначе няма нужда да хвърляш толкова пари по детективи, ако съмненията ти са основателни бъди сигурна , че рано или късно ще се издъни.

# 19
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
О, хиляда пъти предпочитам да пусна запис, вместо да крещя или разпитвам без успех.
Абсолютно Peace.

Към авторката - ясно е, че ще намериш начин да си набавиш неоспорими доказателства.
Имай предвид обаче, че някои мъже като видят такива стават изключително агресивни, бъди подготвена и за подобна реакция.
От все сърце ти желая да не се стига до там.

# 20
  • Мнения: 33
Аз имам приятел, който изработва такива неща. Той има различни видове бръмбари, но мисля, че най-евтините бяха около 200 лв. Сигурно работят, защото основната му клиентела са разни мафиоти и измамени съпруги/съпрузи.

# 21
  • Мнения: 1 844
Това с частните детективи,бръмбарите и следенето си е наистина унизително. Но по-унизително е да си натискаш парцалите,а мъжът ти да си клати феса някъде. Така че,щом искаш истината, вземи бръмбари и всякакви такива чудесии и разбери! Аз лично ти пожелавам да се окаже,че всичко е в главата ти и мъжът ти е верен. Ако ли не- ти решаваш, но поне ще си наясно.Успех!

# 22
  • Мнения: 431
Deep Blue Sea , благодая за подкрепата, миличка Hug. Да, казвала съм му хиляди пъти, че предпочитам най-болезнената истина пред лъжата. Но той е много горд, и думички като извинявай, прости ми, не съществуват в речника му, може би затова предпочита както казва Алф, да спести истината. Незнам момичета, със сигурност рано или късно ще се разбере, но не искам да е късно, млада съм, и заслужавам да съм обичана жена!
Ето какво представлява това нещо:http://www.evtino.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8/%D0%9C%D0%BE … 1%81GSM.html/1544
Шанталче, българин е.

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 21:01 от mecheto

# 23
  • Мнения: 863
Извинявай за любопитството, но би ли споделила предния път ти ли го излови?И щом като не се извинява и не моли за прошка....ти защо му прости?

# 24
  • Мнения: 814
Аз те съветвам да излезеш една вечер с приятелки ,а на него да оставиш да гледа децата и да наблюдаваш реакцията му.По принцип нямам нищо против изневярата, нито от страна на мъжа ,нито от страна на жената , когато тя не се отразява на отношенията им , от там нататък всеки си има лично пространство и може да си прави каквото си иска.Ти обаче казваш , че е станал безразличен към теб, което не ми харесва.

# 25
  • Мнения: 431
Мия, по телефона му. Видях снимки, видео...достатъчно. Простих му, защото не можех да си представя как неродените ни рожбички ще растат без татко си. И защото исках да сме семейство.
Незнам дали точно се изразих като казах безразличен, но как да си обясня това, че никога не ме попита как е минал денят ми, дали е тръгнала работата ми, тези малките неща да ме хване за ръката, да ме цунка, ей така без причина..импулсивно като седнем на дивана да ме гушне...като си дойде когато съм в къщи, сяда пред компа и дотам..един път не ми каза че изглеждам добре, а на нея каза, че е красива. Защо трябва да получавам комплименти от чужди хора, а не от съпругът си. Тежи ми..

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Женската интуиция не лъже  Confused


"Доверяй и проверяй"




Кофти положение Sad
Аз също бих искала да разбера истината, ако изпадна в сходна ситуация, колкото и да боли.просто съм такъв човек , не обичам да живея в лъжа.

Споделям  Peace



По принцип нямам нищо против изневярата, нито от страна на мъжа ,нито от страна на жената , когато тя не се отразява на отношенията им , от там нататък всеки си има лично

Да бе, не се отразявала изневерата на отношенията  Whistling  друг път  Sunglasses
На мен няма ми се отрази единствено ако мъжа ми е Джон Дейвидсън Рокфелер   Mr. Green

# 27
  • Мнения: 364
Мече, преди да го направиш помисли малко за нещата и от друг ъгъл, за да обмислиш последствията.
Ако го направиш, но не намериш нищо, би ли му признала?
Ако той разбере, как би реагирал?

# 28
  • Мнения: 2 457
Хм, много яко. За пръв път виждам подобно нещо. Я го пробвай, пък дано да се окаже че си сбъркала Peace

# 29
  • Мнения: 130
Мия, по телефона му. Видях снимки, видео...достатъчно. Простих му, защото не можех да си представя как неродените ни рожбички ще растат без татко си. И защото исках да сме семейство.
Незнам дали точно се изразих като казах безразличен, но как да си обясня това, че никога не ме попита как е минал денят ми, дали е тръгнала работата ми, тези малките неща да ме хване за ръката, да ме цунка, ей така без причина..импулсивно като седнем на дивана да ме гушне...като си дойде когато съм в къщи, сяда пред компа и дотам..един път не ми каза че изглеждам добре, а на нея каза, че е красива. Защо трябва да получавам комплименти от чужди хора, а не от съпругът си. Тежи ми..
а защо ми се струва, че поведението на мъжа е по-лошо от изневяра. изневяра бих простила, но такова отношение към мен - не. и ако няма изневяра, а отношението просто си е такова тогава какво? продължаваме да търпим ли.
иначе на въпроса, не съм ползвала такова, много сложно ми се струва, стигала съм само до проверка на името на човека в гугъл. но на мен са ми слагали на компютъра програма за следене, мъж ми е страшно ревнив. по-силно е от него и не мога да го променя. непрекъснато проверява къде съм ходила в нета и с кого съм говорила. е, няма да ви описвам колко е гадно чувството. добре, че съм сговорчив човек, че иваче само заради това бих си съсипала връзката.
а всъщност, мъжете като изневеряват не стават ли по-мили в къщи? нали такава легенда има  newsm78

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 21:49 от Asioula

# 30
  • Мнения: 1 092
Не бих ползвала.
Вариантите са два - сядаш срещу него с открити карти и си изяснявате въпроса или си стягаш куфарите и без да се обръщаш назад. Е има и още един преглъщаш всичко и се правиш, че нищо не е било. Ти избираш. За мен най-добър е вариант първи.

# 31
  • Мнения: 2 457
но на мен са ми слагали на компютъра програма за следене, мъж ми е страшно ревнив. по-силно е от него и не мога да го променя. непрекъснато проверява къде съм ходила в нета и с кого съм говорила. е, няма да ви описвам колко е гадно чувството. добре, че съм сговорчив човек, че иваче само заради това бих си съсипала връзката.
Е, някои жени пък не биха простили подобно поведение като това на мъжът ти, така че, всяка си знае какво и защо прощава..

# 32
  • Мнения: 5 370
Боже, народът изтреще!!!

Такова нещо срещу мъж бих ползвала само ако от развода ще имам финансова полза в размер на няколко десетки милиона евро. Или, айде, стотици хиляди да са или поне някакъв апартамент....Бе изгода бе!

А то...

# 33
  • София
  • Мнения: 16 042
Такова нещо срещу мъж бих ползвала само ако от развода ще имам финансова полза в размер на няколко десетки милиона евро. Или, айде, стотици хиляди да са или поне някакъв апартамент....Бе изгода бе!

А то...
Може би не  всяка жена търси само изгода и апартаменти.
Ама то, като си оставила панелка на последен етаж как ще се върнеш в нея...

# 34
  • Мнения: 4 569
Първоначално помислих темата за пързалка,но видях че авторката е с достатъчно публикации.


Мия, по телефона му. Видях снимки, видео...достатъчно. Простих му, защото не можех да си представя как неродените ни рожбички ще растат без татко си. И защото исках да сме семейство.
Незнам дали точно се изразих като казах безразличен, но как да си обясня това, че никога не ме попита как е минал денят ми, дали е тръгнала работата ми, тези малките неща да ме хване за ръката, да ме цунка, ей така без причина..импулсивно като седнем на дивана да ме гушне...като си дойде когато съм в къщи, сяда пред компа и дотам..един път не ми каза че изглеждам добре, а на нея каза, че е красива. Защо трябва да получавам комплименти от чужди хора, а не от съпругът си. Тежи ми..
Сега си с две деца и 90% знаеш че ти изневерява.Оттук накъде?Разделяте се,затваряш си очите или...какво?
Няма някоя форумка да те убеди че не ти изневерява.Топката сега е в твои ръце.
Най-много да те откажем от бръмбара.Това променя ли нещо?
Не ти обръща внимание.От колко време сте заедно?И защо сте се събрали?

# 35
  • Мнения: 5 370
A какво друго може да цели авторката? Обясни ми, Айша, аз съм малка и не схващам. Laughing
За какво са ми сериали, когато истината може да се разбере и по много по кратък начин?

Я си представи, че мъжът питаше за залагане на бръмбар за жена си? Щеше да бъде оплют, размазан, сринат, ау ау, как може такова нещо...
Ебаси, този мъж да не е мафиот? Питаш, получаваш/не получаваш отговор, стягаш/не стягаш куфарите.

# 36
  • Мнения: 130
Както и да е темата не е за моралните аспекти. авторката търси мнение за бръмбари, а тук явно никой не е ползвал. иначе, аз бих ползвала в работата за промишлен шпионаж, ма не знам как става и какъвто съм карък сто на сто ще ме хванат. но, личното ми мнение, е че мъж, с млада жена и две бебета, който не прави семейството си щастливо, а изневерява докато жена му е бременна,  никъкв бръмбар не заслужава.

# 37
  • Мнения: 11 569
Бих ползвала, да. По принцип и ако имам финансовата възможност.
Не се ядосвай,каквото и да разбереш с бръмбар или не..
Живот..
Успех.  bouquet

# 38
  • Мнения: 228
Пиши ми на лични , има по добри бръмбари на нормална цена.

# 39
  • Мнения: 431
Жозефина, незнам дали си малка, но определено не схващаш. Не целя финансови облаги, а нещо което може би на теб не ти е познато, нарича се душевно спокойствие. А и междувпрочем мъжът ми не е Онасис.
Естел, ние не сме се разделяли. От 8години сме заедно.
Asioula, да, права си! Отношението е много кофти, по-скоро липсата на такова. Но от там си мисля че пак има друга Confused

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 23:10 от mecheto

# 40
  • Мнения: 562
Не съм ползвала, но "никога" не обичам да казвам в бъдеще време; ти ако искаш, го направи!  Peace

# 41
  • Мнения: 11 569
Доколото разбрах,искаш да го изловиш за собствено удовлетворение, лошо няма, но просто в темата ще се натрупат много негативни мнения-просто никой не би го направил. Да бе,да.
Аз съм с теб!

# 42
  • Мнения: 431
Абсолютно! Благодаря ти!

# 43
  • Мнения: 4 569
И като докажеш че ти изневерява какво?

# 44
  • Мнения: 562
Е - какво, какво? Просто иска да знае ИСТИНАТА!!! Някои хора имат нужда от нея, независимо каква е и независимо как ще постъпят след това. Разбирам я.  Peace

# 45
  • Мнения: 11 360
Не съм точно по темата, но не мога да се въздържа. Разгледах ти снимките в подписа  Blush - вие сте хубаво сплотено семейство, в което има много усмивки и някакви неприятности в миналото. Защо преди да купуваш каквото и да било не си кажеш без кавга какво ти липсва и как се чувстваш, пък може и да те чуят...  Rolling Eyes

Също се замисли ако той намери този "бръмбар" как би реагирал? За моя брак знам, че би бил до там, но вие се знаете най-добре  Hug

# 46
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
mecheto Hug

Хубаво е да си наясно със себе си  Peace

Подкрепям те , аз също не бих живяла  в съмнения и дерзания  Confused  Щом имаш съмнения провери ги  thumbsup

# 47
  • Мнения: 4 569
Е - какво, какво? Просто иска да знае ИСТИНАТА!!! Някои хора имат нужда от нея, независимо каква е и независимо как ще постъпят след това. Разбирам я.  Peace
Тя е почти сигурна.Като рабере на 100% че й изневерява по-добре ли ще се почувства?

# 48
  • Мнения: 11 569
И като докажеш че ти изневерява какво?
Душевно успокоение, че тя е права и не греши, а той хойка.
Оттам нататък ще се сдърпат, карат,ще се сдобрят и всичко до следващия път.
Освен ако авторката не е решена на крайни мерки.

# 49
  • Мнения: 863
А ако не успееш да го изловиш?Ще се успокоиш ли?Ще спреш ли да мислиш за това?Ако сега съмненията ти се разсеят, дали няма отново да се появят след месец-два, година-пет...И тогава ли ще постъпиш така, за да разбереш истината?Така до края на живота?Та на въпроса-мисля, че не това е начина за разрешаване на проблема.

# 50
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И като докажеш че ти изневерява какво?
Как какво , от там решения много тя ще си прецени  какво да предприеме  Wink

# 51
  • Мнения: 562
Е - какво, какво? Просто иска да знае ИСТИНАТА!!! Някои хора имат нужда от нея, независимо каква е и независимо как ще постъпят след това. Разбирам я.  Peace
Тя е почти сигурна.Като рабере на 100% че й изневерява по-добре ли ще се почувства?

Не, но тази полуистина явно я кара да се чувства некомфортно. На нейно място и аз бих предпочела да съм абсолютно и със сигурност наясно със ситуацията вместо да се разяждам от съмненията. Просто мисленето й е такова. Ти на нейно място явно не би постъпила така, но нея очевидно я гризе. Така че и аз съм с теб за "бръмбъра", Мече.  Peace

# 52
  • Мнения: 11 569
А къде могат да се сложат тези устройства, че ми стана интересно. Гадна работа е това следене, на нас тази вечер просто ей така се включи камерата на компа. Дали се заснема всичко, че си говорехме на висок тон и ме е страх да не би някой от скайп да ни е гледал. А познати- бол.
Офф е ама да вдигна настроението.

# 53
  • Мнения: 4 569
Мисля си че изневярата се усеща.Дали ще има веществено доказателство или не,изневярата е факт.
Ненужно се акцентира върху бръмбара според мен.

# 54
  • Мнения: 562
Разбирам те.  Peace  Просто тя е такъв тип, че иска и веществено доказателство. Хората сме различни.  Peace

А и винаги съм била за това човек да действа според усещанията си.  Peace

# 55
  • Мнения: 2 457
Гадна работа е това следене, на нас тази вечер просто ей така се включи камерата на компа. Дали се заснема всичко, че си говорехме на висок тон и ме е страх да не би някой от скайп да ни е гледал. А познати- бол.
Офф е ама да вдигна настроението.
Е, ако и секс сте правили...още по-забавно щеше да е Laughing

# 56
  • Мнения: 11 569
Гадна работа е това следене, на нас тази вечер просто ей така се включи камерата на компа. Дали се заснема всичко, че си говорехме на висок тон и ме е страх да не би някой от скайп да ни е гледал. А познати- бол.
Офф е ама да вдигна настроението.
Е, ако и секс сте правили...още по-забавно щеше да е Laughing
Ха ха, не успяхме.Много пъти съм усещала изневяра уж, а са се оказвали безобидни приятелства. Много зависи.
Усещане и реалност.  bouquet

# 57
  • Мнения: 863
Разбирам те.  Peace  Просто тя е такъв тип, че иска и веществено доказателство. Хората сме различни.  Peace

А и винаги съм била за това човек да действа според усещанията си.  Peace

А ако не успее да го излови?Ще залага бръмбари всеки път когато се усъмни?

# 58
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мисля си че изневярата се усеща.Дали ще има веществено доказателство или не,изневярата е факт.
Ненужно се акцентира върху бръмбара според мен.
Peace

Така е , аз примерно никога не подценявам интуицията си ....... но ония от среща може да каже "я 'оди  докажи"  Crossing Arms все едно и той не вярва че му вее  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 457

А ако не успее да го излови?Ще залага бръмбари всеки път когато се усъмни?
Лошото е, че веднъж като разбереш за изневяра и после естествено нямаш доверие на човека. А в момента той може да не и е изневерил, но тя веднъж като го е хванала, винаги ще го подозира. Confused

# 60
  • Мнения: 11 569
Най- малкото ще се специализира в следенето. Mr. Green
Иначе ще фалира.

# 61
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Най- малкото ще се специализира в следенето. Mr. Green
Иначе ще фалира.

Поне ще знае и ако остане с него нЕма да му се аби много  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 562
Разбирам те.  Peace  Просто тя е такъв тип, че иска и веществено доказателство. Хората сме различни.  Peace

А и винаги съм била за това човек да действа според усещанията си.  Peace

А ако не успее да го излови?Ще залага бръмбари всеки път когато се усъмни?

То си е нейна работа ...

Пък и може да се окаже, че сега бърка. Ако наистина греши и го докаже на себе си, със сигурност ще се чувства по-спокойна и много по-добре.  Peace

Най- малкото ще се специализира в следенето. Mr. Green
Иначе ще фалира.

Поне ще знае и ако остане с него нЕма да му се аби много  Crossing Arms


Дам.

# 63
  • Мнения: 11 569
Ами дай боже да е така!!

Аз за друг вариант на следене се замислям, който на нея ще е удобен, ама пусти мозък, за нищо не се сещам.

# 64
  • Мнения: 431
Момичета, честно развеселихте ме Simple Smile.
Благодаря на тези които ме подкрепят, пудинг, еднакво мислим Peace Peace

# 65
  • Мнения: 562
Момичета, честно развеселихте ме Simple Smile.
Благодаря на тези които ме подкрепят, пудинг, еднакво мислим Peace Peace

 Hug   bouquet

Дано всичко да е наред! Стискам палци!!!  Praynig

# 66
  • Мнения: 1 668
И аз те подкрепям Hug Действай смело!
Няма нищо по-хубаво от истината..!

# 67
  • Мнения: 66
Дано всичко е само лоша мисъл  Peace От мъжа ми знам , че има "бръмбарчета " в химикалки , малки фенерчета , дори в лепенки . Бих ползвала , ако съм в подобна ситуация , не искам да разпалвам огъня , но според мен трябва да си наясно . Не може да живееш в неведение и страхове , ти просто му нямаш доверие след като те е измамил веднъж.  Моя съвет е да не поръчваш от нета , а да отидеш в оръжеен магазин , там ще те насочат най - добре и най - малкото можеш да изпробваш дали работи. И както една съфорумка каза , бъди много предпазлива . Peace

п.с. Моля те пиши на лични към кой детектив се насочи , в смисъл кой ти е искал тази сума , много ми се вижда ?

# 68
  • Мнения: 5 370
Жозефина, незнам дали си малка, но определено не схващаш. Не целя финансови облаги, а нещо което може би на теб не ти е познато, нарича се душевно спокойствие.

 Laughing Laughing

Значи, ако се получиш доказателство, че мъжлето е чисто като сълза, то той ще получи индулгенция доживот? Laughing Laughing
Ето я моята тема фаворит за годишни номинации. Ако не друго, се позабавлявах .

П.С. На почти 40 съм и отдавна съм спряла да си нарушавам "душевното спокойствие" заради мъже. Всеки е свободен да прави каквото иска, където иска. Пък ако толкова се безпокоиш, запечатай му го оловен печат, като ВИК, един вид.

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е - какво, какво? Просто иска да знае ИСТИНАТА!!! Някои хора имат нужда от нея, независимо каква е и независимо как ще постъпят след това. Разбирам я.  Peace
И къде ще си я вре тази истина?
Ако не се чувства добре в този брак - да го разруши. Със или без изневяра нещата са едни и същи.
Истината, та истината, сякаш ще я стопли...

# 70
  • Мнения: 863
Една моя дружка, бивша колежка, на възрастта на майка ми, цял живот се съмнява, че мъжа й й изневерява.До този момент твърдо доказателство не е намерила.То не бяха следенета, проверки, намиране на косми в къщи, поставяне на различни малки капанчета(клечки по бравите и не знам още какви).Няма пари за частен детектив, но е говорила с такива, както и мислеше за подслушване, но не може да си го позволи.С годините това й се е превърнало в идея фикс, и само за това мисли.Твърди, че ако има твърдо доказателство, ще може да докаже на дъщеря си, че не е луда.Мисля обаче, че вече наистина е почнала да изперква, защото е убедена, че когато тя заспи нощем, той вкарва любовницата в къщи, и правят секс в другата стая.Представяте ли си?Това живот ли е?
Така че определено мисля, че стигне ли се до там жената да няма никакво доверие на мъжа(независимо с основание, или не), е по-добре да прекратява този брак.
Ако авторката не успее да го хване с помощта на бръмбар, няма да се успокои, и ще продължи да търси начини да го излови.След като веднъж се е случило, тя вече никога няма да е спокойна, че й е верен.

# 71
  • Мнения: 4 916
Няма как авторката да получи доказателство, че не й изневерява. Каквито и капани да залага, колкото и пари да налее на сайта за бръмбари, най-много да се увери, че точно в този час и ден, той не е бил с друга. Дори тази друга да е само във въображението на авторката, тя винаги ще се съмнява и ще дълбае, ще го следи, ще му рови в телефона и т.н. Както познатата на Миа71 - и цял живот да не намери доказателство, все ще се съмнява.
Щом веднъж е влязла в цикъла на недоверието и съмнението, няма край.

# 72
  • Мнения: 431
Благодаря на всички които се включиха с позитивни и не чак толкова мнения.
Да, не му вярвам, но ако той положи усилие да си върна доверието в него, да ще го направя! Но... такива изгледи няма.
Ще помоля модовете да заключат темата, няма смисъл, не искам да се превръща в дискусионно студио.
  bouquet

# 73
  • Мнения: 5 370
Е крайно време беше, да.

Особено с тия снимки в подписа и на аватара, смятай, че никой не разбра. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 916
Верно, поне снимките да беше махнала за седмица, докато темата отпува към двайста страница.

# 75
  • Мнения: 431
Не мислите ли, че ако съм искала да остана анонимна, нямаше да го направя?

# 76
  • Мнения: 4 916
А какво всъщност искаш - да уведомиш мъжа си, че ще му слагаш бръмбари? Със сигурност успя.

# 77
  • Мнения: 5 710
Да следя някой с 'бръмбар' е обида към себе си.
Как може.. винаги съм се чудила какви са тези жени, които прибягват до услугите на тези агенции.
Сега виждам, че са нормално изглеждащи, нямат някакъв физически недъг или белег казващ "Аз нямам достойнство".
Ако един мъж иска да е с теб, ще е , и троен винт и двоен фицбергер да правиш, като се прибере, все тая.
Не се унижавай с глупости, а внимавай и си отваряй очите, това е достатъчно.

# 78
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не си пилей парите за глупости и не се унижавай така. Освен безразличието ще доловиш и други знаци, ако ти изневерява. Ако искаш доказателство за развод - имаш си първата изневяра. А и той рано или късно ще стане небрежен и ще се издаде по някакъв начин. Кротувай си и се прави, че не ти пука.

# 79
  • Мнения: 562
Е - какво, какво? Просто иска да знае ИСТИНАТА!!! Някои хора имат нужда от нея, независимо каква е и независимо как ще постъпят след това. Разбирам я.  Peace
И къде ще си я вре тази истина?
Ако не се чувства добре в този брак - да го разруши. Със или без изневяра нещата са едни и същи.
Истината, та истината, сякаш ще я стопли...

Ами някои хора обичат истината. И да - представи си, топли ги това, че са наясно със ситуацията.  Peace

Може би с теб не е така и те разбирам, но не всички сме еднакви, нали така?

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Tемата приключи.

Общи условия

Активация на акаунт