Ползвали ли сте "бръмбар" ???

  • 6 560
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 092
Не бих ползвала.
Вариантите са два - сядаш срещу него с открити карти и си изяснявате въпроса или си стягаш куфарите и без да се обръщаш назад. Е има и още един преглъщаш всичко и се правиш, че нищо не е било. Ти избираш. За мен най-добър е вариант първи.

# 31
  • Мнения: 2 457
но на мен са ми слагали на компютъра програма за следене, мъж ми е страшно ревнив. по-силно е от него и не мога да го променя. непрекъснато проверява къде съм ходила в нета и с кого съм говорила. е, няма да ви описвам колко е гадно чувството. добре, че съм сговорчив човек, че иваче само заради това бих си съсипала връзката.
Е, някои жени пък не биха простили подобно поведение като това на мъжът ти, така че, всяка си знае какво и защо прощава..

# 32
  • Мнения: 5 370
Боже, народът изтреще!!!

Такова нещо срещу мъж бих ползвала само ако от развода ще имам финансова полза в размер на няколко десетки милиона евро. Или, айде, стотици хиляди да са или поне някакъв апартамент....Бе изгода бе!

А то...

# 33
  • София
  • Мнения: 16 042
Такова нещо срещу мъж бих ползвала само ако от развода ще имам финансова полза в размер на няколко десетки милиона евро. Или, айде, стотици хиляди да са или поне някакъв апартамент....Бе изгода бе!

А то...
Може би не  всяка жена търси само изгода и апартаменти.
Ама то, като си оставила панелка на последен етаж как ще се върнеш в нея...

# 34
  • Мнения: 4 569
Първоначално помислих темата за пързалка,но видях че авторката е с достатъчно публикации.


Мия, по телефона му. Видях снимки, видео...достатъчно. Простих му, защото не можех да си представя как неродените ни рожбички ще растат без татко си. И защото исках да сме семейство.
Незнам дали точно се изразих като казах безразличен, но как да си обясня това, че никога не ме попита как е минал денят ми, дали е тръгнала работата ми, тези малките неща да ме хване за ръката, да ме цунка, ей така без причина..импулсивно като седнем на дивана да ме гушне...като си дойде когато съм в къщи, сяда пред компа и дотам..един път не ми каза че изглеждам добре, а на нея каза, че е красива. Защо трябва да получавам комплименти от чужди хора, а не от съпругът си. Тежи ми..
Сега си с две деца и 90% знаеш че ти изневерява.Оттук накъде?Разделяте се,затваряш си очите или...какво?
Няма някоя форумка да те убеди че не ти изневерява.Топката сега е в твои ръце.
Най-много да те откажем от бръмбара.Това променя ли нещо?
Не ти обръща внимание.От колко време сте заедно?И защо сте се събрали?

# 35
  • Мнения: 5 370
A какво друго може да цели авторката? Обясни ми, Айша, аз съм малка и не схващам. Laughing
За какво са ми сериали, когато истината може да се разбере и по много по кратък начин?

Я си представи, че мъжът питаше за залагане на бръмбар за жена си? Щеше да бъде оплют, размазан, сринат, ау ау, как може такова нещо...
Ебаси, този мъж да не е мафиот? Питаш, получаваш/не получаваш отговор, стягаш/не стягаш куфарите.

# 36
  • Мнения: 130
Както и да е темата не е за моралните аспекти. авторката търси мнение за бръмбари, а тук явно никой не е ползвал. иначе, аз бих ползвала в работата за промишлен шпионаж, ма не знам как става и какъвто съм карък сто на сто ще ме хванат. но, личното ми мнение, е че мъж, с млада жена и две бебета, който не прави семейството си щастливо, а изневерява докато жена му е бременна,  никъкв бръмбар не заслужава.

# 37
  • Мнения: 11 569
Бих ползвала, да. По принцип и ако имам финансовата възможност.
Не се ядосвай,каквото и да разбереш с бръмбар или не..
Живот..
Успех.  bouquet

# 38
  • Мнения: 228
Пиши ми на лични , има по добри бръмбари на нормална цена.

# 39
  • Мнения: 431
Жозефина, незнам дали си малка, но определено не схващаш. Не целя финансови облаги, а нещо което може би на теб не ти е познато, нарича се душевно спокойствие. А и междувпрочем мъжът ми не е Онасис.
Естел, ние не сме се разделяли. От 8години сме заедно.
Asioula, да, права си! Отношението е много кофти, по-скоро липсата на такова. Но от там си мисля че пак има друга Confused

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 23:10 от mecheto

# 40
  • Мнения: 562
Не съм ползвала, но "никога" не обичам да казвам в бъдеще време; ти ако искаш, го направи!  Peace

# 41
  • Мнения: 11 569
Доколото разбрах,искаш да го изловиш за собствено удовлетворение, лошо няма, но просто в темата ще се натрупат много негативни мнения-просто никой не би го направил. Да бе,да.
Аз съм с теб!

# 42
  • Мнения: 431
Абсолютно! Благодаря ти!

# 43
  • Мнения: 4 569
И като докажеш че ти изневерява какво?

# 44
  • Мнения: 562
Е - какво, какво? Просто иска да знае ИСТИНАТА!!! Някои хора имат нужда от нея, независимо каква е и независимо как ще постъпят след това. Разбирам я.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт