Ползвали ли сте "бръмбар" ???

  • 6 563
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Канада
  • Мнения: 264
Кофти положение Sad
Аз също бих искала да разбера истината, ако изпадна в сходна ситуация, колкото и да боли.просто съм такъв човек , не обичам да живея в лъжа.
Бих те посъветвала да не избързваш с "бръмбар", успокой се първо/макар да знам колко е трудно/ и се опитай първо по други белези - телефонни сметки и интернет/temporary internet files/
Запази самообладание, бъди лъчезарна и усмихната, не показвай, че подозираш.
Ще бъде по-лесно да го "хванеш".



  bouquet

Забравих да допълня, че бих ползвала, ако съмненията и терзанията са ми наистина мнооггооо оснавателни.По принцип бих потърсила други начини.

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 18:50 от Deep Blue Sea

# 16
  • Мнения: 2 457
Ще се уверя за пореден път, че ме е правил на глупачка и се е подиграл с чувствата ми и разбира се ще продължим живота си по отделно, колкото и да ми е тежко.
Значи... все пак, ще се разведеш? Той грък ли е, виждам че там живееш?

# 17
  • Мнения: X
О, хиляда пъти предпочитам да пусна запис, вместо да крещя или разпитвам без успех. Но не разбирам за какво цял "бръмбар" - винаги можеш да оставиш микрофона на компютъра на запис и то да се случи от самосебе си Wink
А нямаше ли и бебефони правещи записи? Колко му е някоя приятелка да си забрави бебефона и - о! какви са тия записи в нашия дом! Или кола? или там където...
Ако някой отрича очевидни неща, а не дай си Боже и ме лъже, няма да търпя да ме прави на глупачка. Уморително е и загрозява  Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 826
Дай линк да видя какво  е това бръмбар , че за първи път чувам . Иначе аз те подкрепям за това , че искаш да разбереш и най-вече да имаш доказателства за това,така че когато дойде момента да не си говорите ала бала.Всеки има право да знае истината,не бих се примирила да ме правят на маймуна. Peace Иначе няма нужда да хвърляш толкова пари по детективи, ако съмненията ти са основателни бъди сигурна , че рано или късно ще се издъни.

# 19
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
О, хиляда пъти предпочитам да пусна запис, вместо да крещя или разпитвам без успех.
Абсолютно Peace.

Към авторката - ясно е, че ще намериш начин да си набавиш неоспорими доказателства.
Имай предвид обаче, че някои мъже като видят такива стават изключително агресивни, бъди подготвена и за подобна реакция.
От все сърце ти желая да не се стига до там.

# 20
  • Мнения: 33
Аз имам приятел, който изработва такива неща. Той има различни видове бръмбари, но мисля, че най-евтините бяха около 200 лв. Сигурно работят, защото основната му клиентела са разни мафиоти и измамени съпруги/съпрузи.

# 21
  • Мнения: 1 844
Това с частните детективи,бръмбарите и следенето си е наистина унизително. Но по-унизително е да си натискаш парцалите,а мъжът ти да си клати феса някъде. Така че,щом искаш истината, вземи бръмбари и всякакви такива чудесии и разбери! Аз лично ти пожелавам да се окаже,че всичко е в главата ти и мъжът ти е верен. Ако ли не- ти решаваш, но поне ще си наясно.Успех!

# 22
  • Мнения: 431
Deep Blue Sea , благодая за подкрепата, миличка Hug. Да, казвала съм му хиляди пъти, че предпочитам най-болезнената истина пред лъжата. Но той е много горд, и думички като извинявай, прости ми, не съществуват в речника му, може би затова предпочита както казва Алф, да спести истината. Незнам момичета, със сигурност рано или късно ще се разбере, но не искам да е късно, млада съм, и заслужавам да съм обичана жена!
Ето какво представлява това нещо:http://www.evtino.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8/%D0%9C%D0%BE … 1%81GSM.html/1544
Шанталче, българин е.

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 21:01 от mecheto

# 23
  • Мнения: 863
Извинявай за любопитството, но би ли споделила предния път ти ли го излови?И щом като не се извинява и не моли за прошка....ти защо му прости?

# 24
  • Мнения: 814
Аз те съветвам да излезеш една вечер с приятелки ,а на него да оставиш да гледа децата и да наблюдаваш реакцията му.По принцип нямам нищо против изневярата, нито от страна на мъжа ,нито от страна на жената , когато тя не се отразява на отношенията им , от там нататък всеки си има лично пространство и може да си прави каквото си иска.Ти обаче казваш , че е станал безразличен към теб, което не ми харесва.

# 25
  • Мнения: 431
Мия, по телефона му. Видях снимки, видео...достатъчно. Простих му, защото не можех да си представя как неродените ни рожбички ще растат без татко си. И защото исках да сме семейство.
Незнам дали точно се изразих като казах безразличен, но как да си обясня това, че никога не ме попита как е минал денят ми, дали е тръгнала работата ми, тези малките неща да ме хване за ръката, да ме цунка, ей така без причина..импулсивно като седнем на дивана да ме гушне...като си дойде когато съм в къщи, сяда пред компа и дотам..един път не ми каза че изглеждам добре, а на нея каза, че е красива. Защо трябва да получавам комплименти от чужди хора, а не от съпругът си. Тежи ми..

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Женската интуиция не лъже  Confused


"Доверяй и проверяй"




Кофти положение Sad
Аз също бих искала да разбера истината, ако изпадна в сходна ситуация, колкото и да боли.просто съм такъв човек , не обичам да живея в лъжа.

Споделям  Peace



По принцип нямам нищо против изневярата, нито от страна на мъжа ,нито от страна на жената , когато тя не се отразява на отношенията им , от там нататък всеки си има лично

Да бе, не се отразявала изневерата на отношенията  Whistling  друг път  Sunglasses
На мен няма ми се отрази единствено ако мъжа ми е Джон Дейвидсън Рокфелер   Mr. Green

# 27
  • Мнения: 364
Мече, преди да го направиш помисли малко за нещата и от друг ъгъл, за да обмислиш последствията.
Ако го направиш, но не намериш нищо, би ли му признала?
Ако той разбере, как би реагирал?

# 28
  • Мнения: 2 457
Хм, много яко. За пръв път виждам подобно нещо. Я го пробвай, пък дано да се окаже че си сбъркала Peace

# 29
  • Мнения: 130
Мия, по телефона му. Видях снимки, видео...достатъчно. Простих му, защото не можех да си представя как неродените ни рожбички ще растат без татко си. И защото исках да сме семейство.
Незнам дали точно се изразих като казах безразличен, но как да си обясня това, че никога не ме попита как е минал денят ми, дали е тръгнала работата ми, тези малките неща да ме хване за ръката, да ме цунка, ей така без причина..импулсивно като седнем на дивана да ме гушне...като си дойде когато съм в къщи, сяда пред компа и дотам..един път не ми каза че изглеждам добре, а на нея каза, че е красива. Защо трябва да получавам комплименти от чужди хора, а не от съпругът си. Тежи ми..
а защо ми се струва, че поведението на мъжа е по-лошо от изневяра. изневяра бих простила, но такова отношение към мен - не. и ако няма изневяра, а отношението просто си е такова тогава какво? продължаваме да търпим ли.
иначе на въпроса, не съм ползвала такова, много сложно ми се струва, стигала съм само до проверка на името на човека в гугъл. но на мен са ми слагали на компютъра програма за следене, мъж ми е страшно ревнив. по-силно е от него и не мога да го променя. непрекъснато проверява къде съм ходила в нета и с кого съм говорила. е, няма да ви описвам колко е гадно чувството. добре, че съм сговорчив човек, че иваче само заради това бих си съсипала връзката.
а всъщност, мъжете като изневеряват не стават ли по-мили в къщи? нали такава легенда има  newsm78

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 21:49 от Asioula

Общи условия

Активация на акаунт