Ползвали ли сте "бръмбар" ???

  • 6 558
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 431
Незнам от къде да започна... С две думи, съмнявам се, че съпругът ми отново ми изневерява, само че няма как да го докажа. Стигнах до там, че потърсих услугите на частен детектив Crazy, но нямам излишни 2хил.евро. Той обаче ми предложи да си закупя едно такова "бръмбарче" срещу скромната сума от 650евро, но като се разрових в нета, намирам такива за 100лв. Та, въпросът ми е, познавате ли или вие самите ползвали ли сте някога такова нещо, с което може да подслушвате разговори колата на някого??
Ще съм благодарна на всякакви съвети и информация!

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не. Не бих и ползвала.
На какво се дължат съмненията ти?

# 2
  • Мнения: 326
 Не,не бих и ползвала. Това е унижение и за мъжа, и за жената, и не е поведение на възрастни и разумни хора.

# 3
  • Мнения: 4 569
Грешката ти е че си се обърнала към детектив,който не му пука за случая и търси начин да те оскубе здраво.Като имаш пари за хвърляне,давай. Tired

Евентуално да поговориш с мъжа ти?
Тия съмнения откъде са?

# 4
  • Мнения: 431
Така си знаех, веднага се започват нападки. Ами, както съм писала по-горе, и преди е имал връзка с друга жена. Да, говорили сме, по-точно опитвах се да говорим, когато го попитах дали има друга отговора винаги е един и същ-стига съм говорила глупости. Направил го е ведъж, защо да не го направи пак?? Просто сега би бил много внимателен, а аз мисля че имам право да знам истината.

# 5
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ми тогава намери 2 хиляди евро и си реши проблема  ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 457
А за какво ти трябва да доказваш изневярата newsm78. Не е ли достатъчно, че знаеш за нея и си сигурна че е факт. Пред съда ли, ще се развеждаш ли?
Аз не съм ползвала никога бръмбар не бих и ползвала, но тебе това не ти е от полза Simple Smile, не знам как да ти помогна Confused

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 16:44 от $hantalche

# 7
  • Мнения: 431
amanita, няма нужда от тази злоба, ако не можеш да дадеш съвет, по-добре не пиши изобщо.
Шанталче, не знам, по-точно не съм сигурна, защото сега нямам доказателство.
Не искам да се развеждаме, но с нищо друго не мога да си обясня безразличието му към мен, освен че може би има друга.

# 8
  • Германия
  • Мнения: 240
Защо са ти бръмбъри..не можеш ли просто да го проследиш?

# 9
  • Мнения: 326
amanita, няма нужда от тази злоба, ако не можеш да дадеш съвет, по-добре не пиши изобщо.
Шанталче, не знам, по-точно не съм сигурна, защото сега нямам доказателство.
Не искам да се развеждаме, но с нищо друго не мога да си обясня безразличието му към мен, освен че може би има друга.

 А,може да има и други причини безразличието му. Например да му досаждаш твърде много, и да иска спокойствие. Като гледам какви странни идеи,бръмбари и детективи ти идват,няма да се учудя да си твърде вкопчена в него,и да си му досадна.

# 10
  • Мнения: 431
Защо са ти бръмбъри..не можеш ли просто да го проследиш?
Флоки, мислила съм си го, но той работи вечер до към 1,2, понякога и по-късно, и не мога да оставя децата сами.
Мама Отилия, не ме познаваш, не си запозната с отношенията ни, и такова изказване е меко казано некултурно от твоя страна.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 042
И ако все пак го "хванеш" в изневяра, после какво? Това по някакъв начин ще промени ли живота ти или само ще му натриеш носа? Добронамерено те питам-решила ли си нещо във връзка с изневярата?

# 12
  • Мнения: 431
aunt Ogg, да, определено ще промени живота ми. Ще се уверя за пореден път, че ме е правил на глупачка и се е подиграл с чувствата ми и разбира се ще продължим живота си по отделно, колкото и да ми е тежко.

# 13
  • Мнения: 364
Мече, идеята е малко гадна.. Но ти си знаеш, де.
С или без изневяра от негова страна си имате някакъв проблем, след като си стигнала до това решение.
Няма ли друг начин да го разобличиш?

# 14
  • Мнения: 431
Лили-Лу, даже е много гадна идеята, но наистина не виждам как бих могла да разбера по друг начин. Определено имаме и други проблеми, но само с това не бих могла да се справя, не бих понесла още веднъж да е с друга.

Общи условия

Активация на акаунт