Имуностимулантите - за, против и какви?

  • 78 930
  • 175
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5
Аз също си взех от детския Алайв- желиран, обаче трябва да го крия защото детето го яде вместо бонбони.Много са вкусни витамините ,подсладени са със сок от тръстика и тапиока.

# 136
  • Мнения: 2
Аз пия Алайв за възрастни от две години и съм много доволен.По принцип на Нейчър Уей са доста качествени продуктите така, че сигурно и детския Алайв е добър.

# 137
  • Мнения: 1 167
Да подновим темата:) чудя се какво да давам на моите ве4е...споделете.

# 138
  • Мнения: 15 379
Да подновим темата:) чудя се какво да давам на моите ве4е...споделете.

Рибено масло давам+Ехиначи.

# 139
  • Мнения: 1 103
Цитат
Рибено масло давам+Ехиначи.
Мисля да пробвам тази комбинация!

# 140
  • Мнения: 3
Аз давам на моето дете на 3,5г. Имуномикс и съм много говолна. Преди това проведохме и един курс на лечение с Рибомунил и се разболя по средата на лечението, но от тогава не ми е боледувала. Давала съм и Изопринозин - абсолютно никакъв ефект.

# 141
  • Мнения: 1 103
Аз да споделя, откакто преминахме на лечения с хомеопатията,започнах да давам Витамини Алайв,но ги купувам от САЩ,много съм доволна.

# 142
  • Мнения: 2 732
Аз давам на моето дете на 3,5г. Имуномикс и съм много говолна. Преди това проведохме и един курс на лечение с Рибомунил и се разболя по средата на лечението, но от тогава не ми е боледувала. Давала съм и Изопринозин - абсолютно никакъв ефект.
По колко даваш ?Две шишета дадох ,но ефект никакъв Rolling Eyes

# 143
  • Мнения: 3
За Имуномик Плюс се дава по 0.5мл. на килограм, до максимум 20 мл. на ден за деца от 2 до 12 год. Но  ефекта може да е подсилен и от Рибомунила (той е за деца склонни към бронхити). Моето дете е с бронхиална астма и пие от 2 месеца Сингулар. Незная от какво е ефекта но се позадъраж здравичка.  Praynig

# 144
  • Мнения: 21 275
Аз давам Биозин кидс ,предписан от педиатър без почивка 3 шишенца  Peace

# 145
  • Мнения: 551
Марсианци...Имунобор....и Инфлуцид.....това е нашият опитдоволни сме като ги почваме септември месец Laughing Laughing

# 146
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Моята дъщеря е на 3,5 години и вече нищо не давам. Писна ми. Пробвахме един куп неща, не видях ефект. Детето ми, за щастие, не боледува много често, но с имуностимуланти и без тях - все тая. Така че спрях. Цените им са хубави, действието - не.

# 147
  • Мнения: 874
Давам Биoзин кидс, само ако се разболее и то за не повече от 10 дни; през останалото време нищо не давам Wink  За щастие той е от рядко боледуващите - 4 дни общо за миналата зима, тази година още не се е разболявал (ходи на ясла втора година )  Peace

# 148
  • Мнения: 1 897
Давам Биoзин кидс, само ако се разболее и то за не повече от 10 дни; през останалото време нищо не давам Wink  За щастие той е от рядко боледуващите - 4 дни общо за миналата зима, тази година още не се е разболявал (ходи на ясла втора година )  Peace

Това е. Синът ми всяка година намалява болестите. В яслата се бях отчаяла, но не давах нищо. Пиеше АБ след АБ. Сега не е боледувал от много време, вече не помня кога беше последният път.

Против имуностимулаторите съм. Предпочитам децата ми да преболедуват като малки, вместо като пораснат и да изпускат учебни занятия. Познавам родители тъпчещи децата си с всевъзможни добавки и не само, че не намаляват боледуванията, но и продължават и като станат доста големички. И то няма как да е иначе. Да се набъркаме по изкуствен начин в имунната система не е правилно Naughty

# 149
  • Мнения: 874
Аз познавам и възрастни, които се тъпчат с всякакви добавки и витамини, но... аз съм много против всякакви химии - давам само в мнооого краен случай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт