подсилване на имунитета

  • 3 604
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
Лимони, мед, например. Но аз пиех витамини на хапчета, така се наложи.

# 16
  • Мнения: 567
Така ме дразни имОнитета, че направо не ми се отговаря!  ooooh!
Дано да е техническа грешка, въпреки, че е изписано 2 пъти!  ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 132
Аз рядко боледувам.
Наскоро хванах хрема от малките ми, но за два дена се мобилизирах - поне 5 вида плод /задължително поне един грейпфрут и половин лимон/ на ден, ядки, сред които орехи, овесени ядки с кисело мляко, пълнозърнест хляб, / и обикновените неща, които консумирам/.
Това е моята рецепта Simple Smile А малчо спеше през цялото време на леглото с мен на по-малко от педя разстояние  Peace

И аз тъй Mr. Green Редовно когато боледуват, го правят заедно - едната с гнойна ангина и кашлица, другата с хрема ooooh! Не съм боледувала от поне две години - но го отдавам освен на плодовете и на...."нямам време да се разболея, щото трябва да си гледам децата" Mr. Green Някак е по-мобилизиран човек.
Завиждам ви! Аз преи боледувах много рядко. Откакто малката се е родила не пропускам неин вирус  ooooh! Дори и антибиотик пих миналата зима, а не ми се беше налагало от дете.

# 18
  • Мнения: 39
Аууу то човек да не попита за съвет, вие ми направо ме разбихте с тоя имунитет!
Стават грешки, скъпи мами! Правописни, печатни, стават грешки докато бързаш да пишеш.
Ако почна да броя грешките на всички, които пишат във форума, трябва в първи клас да се върнат.

И все пак благодаря на всички, които ми дадоха съвети и имУнитета не им беше проблем!

# 19
  • София
  • Мнения: 355
Може да използваш и Нисита мас,при мен облекчаваше хремата.

# 20
  • Мнения: 39
Нисита мас нищо не ми говори. От аптеката мога ли да си я намерия

# 21
  • София
  • Мнения: 44 133
няма и да ти говори, нито ще го намериш какво е, защото не е нисита мас, а е низита маз....
http://e-apteka.bg/node/401

# 22
  • Мнения: 3 484
Така ме дразни имОнитета, че направо не ми се отговаря!  ooooh!
Дано да е техническа грешка, въпреки, че е изписано 2 пъти!  ooooh!

И мен ме дразни липсващият пълен член в първото ти изречение  bouquet, но явно си счела поста си за достатъчен отговор по тревогите на майката.

# 23
  • Мнения: 2 376
Ела в ЕКО бременни, а иначе сурови плодове и зеленчуци (за предпочитане сезонни), повече базови храни - т.е. НЕбоклуци -(боклуци= пакетирани, гумирани и генномодифицирани храни Simple Smile ), разходки на чист въздух, ако може сред природата през почивните дни.
От естествените витамини за бременни аз лично поизпатих, затова този път съм решила да ги пия само при нужда.

# 24
  • София
  • Мнения: 355
Извинявам се за правописната грешка!В бързината се допускат грешки,на тази страница видях още две!

# 25
  • София
  • Мнения: 44 133
не става въпрос да си броим точно правописните грешки, но ако момичето иска да си го намери това, което й препоръчваш и да види какво е в нета, няма как да стане, ако не е коректно изписано...и все пак е лекарствен продукт, хубаво е да не стават обърквания...

# 26
  • Мнения: 567
Така ме дразни имОнитета, че направо не ми се отговаря!  ooooh!
Дано да е техническа грешка, въпреки, че е изписано 2 пъти!  ooooh!

И мен ме дразни липсващият пълен член в първото ти изречение  bouquet, но явно си счела поста си за достатъчен отговор по тревогите на майката.

Смятам, че не е уважително към четящите да "напраскаш" нещо по клавиатурата, без да го огледаш, макар и да е голяма тревотата ти! Разбира се, че всеки прави грешки, но поне когато пускам тема, препрочитам написаното от мен!   bouquet
Хайде да не сме толкова саркастични - малко повече грамотност не е излишна в този форум!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт