Баба каза така... Тема № 2

  • 140 508
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Дъщеря ми е нахапана зверски,според мен бълхи.
Как да облекча сърбежа,не искам да давам"финистил"

# 706
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз мажа с Псилобалсам  Peace в аптеките струва около 2лв, помага.

# 707
  • Мнения: 165
Дами,против сърбежи по кожата по време на бременност,какво ще ми препоръчате?Благодаря предварително!  bouquet

# 708
  • София
  • Мнения: 2 132
Още двайсетина седмици и ще спрат  Wink Освен с мазане с нещо против стрии за друго не се сещам, а това предполагам вече го правиш.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Един комар е захапал детето снощи по клепача на окото ooooh! Та...сега е като китайче Grinning подуто е и го боли.Има нахапано и м-у очите и на него все така му става-като оток.

Имате ли идея какво мога да слагам Rolling Eyes

# 710
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Пак казвам Псилобалсама много помага при ухапвания от насекоми  Peace винаги имам в чантата един.

# 711
# 712
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Кажете ми нещо за лечение на гастрит???

# 713
  • Мнения: 250
А нещо за облекчение на алергична кашлица?

# 714
  • София
  • Мнения: 10 869
Кажете ми нещо за лечение на гастрит???

2 ч.л. семена от дюля се заливат с 1 ч.ч. вода и се оставят да киснат няколко часа. Течността се прецежда и се пие по 1-2 с.л. 3 пъти дневно.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 2 576
А нещо за облекчение на алергична кашлица?
Контролирано дишане. Потърси ако искаш в нета дишане по метода на Бутейко - на моето дете помага. Не се използват никакви лекарства.

# 716
  • Мнения: 6 002
Още сме на 49 стр,но аз съм готова с
новата тема

# 717
  • Мнения: 7
Simple SmileАз тази рецепта я знам от моя дядо ,който беше пчелар и казваше ,че нищо на света не може да се сравни със златото -мед:)

Равни количество МЕД,МАСЛО +ВАНИЛИЯ.Ако сложите мед 2 суп.лъж ,слагате 2 суп лъж не разтопено масло  а меко   и 2 ванилии.Перфектното лекарство за кашлица и то упорита.Ние със сетра ми така бухахме ,че ни чуваше съседката на 4 етаж -ние сме на 6 ет.
Меда е лекарството,маслото успокоява болката от раздирането на гърлото и омекотява  меда(при разранено гърло ,меда пари.А ванилията затопля и успокоява бронхите .Скоро се бях разболяла .Бързо се сетих как майка ми  редовно ни събуждаше и ни даваше това вкусно и невероятно миришешто елексирче:) Добавих си  преди всяко хранене клеева тинктура и след 2 дни нямах и помен от хрема Simple Smile
Успех-важи при малки и големи !

# 718
  • Мнения: 735
Клеевата тинктура при елексирчето ли я сложи? И по колко пъти на ден може да се взема?

# 719
  • Мнения: 39
Здравейте! Искам да попитам дали някой случайно знае някаква билка или отвара за лечение на аменорея?

Общи условия

Активация на акаунт