Баба каза така... Тема № 2

  • 140 490
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Simple SmileАз тази рецепта я знам от моя дядо ,който беше пчелар и казваше ,че нищо на света не може да се сравни със златото -мед:)

Равни количество МЕД,МАСЛО +ВАНИЛИЯ.Ако сложите мед 2 суп.лъж ,слагате 2 суп лъж не разтопено масло  а меко   и 2 ванилии.
Успех-важи при малки и големи !

Ванилия-каква, шушулка, на прах...

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Прахчета слагам аз  Peace.

# 722
  • София
  • Мнения: 864
ИМА НОВА ТЕМА!!!!!!!

# 723
  • Мнения: 0
Здравейте мамита!Знам че темата е само за бебета и малки деца,но имам страшни болки в кръста които отиват и в крака,ако някой знае лек моля да сподели! Sad
Аз имам периодично такава болка,казват,че е прищипан нерв.Знам само,че не е хубаво да се затопля и само мажа с някакво мазило-например Репарил гел.Боли ме кръста,бедрото отзад ,дори на мен болката ми слиза и в петата,но след определено време само си отминава.
И майка има съштия проблем.Един път даже не можа да стане от леглото,при всяко мърдане от болка не можеше да си поеме въздух.И накрая тъй като не се издържа от болка пробва с нурофена и това лекарство много и помогна да спре болката,но и винаги когато я хване дисковата си маже мястото където я боли  със силна ракия. Peace
Наистина ли помага с ракия?

# 724
  • Мнения: 107
Аз съм смъквала температура с чай от сминдух.  Една чаена лъжичка се вари около 5 минути в 200 мл вода. Прецедената отвара се дава през 15 мин. по една супена лъжица. Действително помага, но не съм пробвала при по-висока температура. Над 38.5 вече давам сиропче.

Общи условия

Активация на акаунт