Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 13

  • 23 557
  • 735
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 973
                                              
                                
                                                          Сарухан Хюнел

      

  Едно малко интервю с красавеца:

1.  Сарухан, имате страшно много фенове в интернет,  знаете ли това?
Открих го наскоро. Видях, че има класация "Топ 10" и аз съм в първата тройка. При това съм се задържал  там 4-5 месеца. За това има значение и проектът, в който се снимаш, разбира се.

2.   Вие привлякохте вниманието с участието си в сериала "Айналъ Тахир"(Aynalı Tahir)?.
Първоначално ангажиментът ми беше за 6 серии, докато ме убият и изчезна от действието, но останах пет години и се снимах в 175 епизода. Затрих трима главни герои, десетки второстепенни и сума ти жени.

3.    Как решихте да станете актьор?
Всъщност семейството ми и по-специално баща ми изобщо не одобряваха интереса ми към актьорството. Той искаше да си намеря сериозна работа и да се оженя. Тогава нямаше мобилни телефони и когато ми се обаждаха в къщи с предложения, баща ми вдигаше слушалката и казваше: Тук не живее такъв. Това ме караше да се бунтувам и аз станах модел.

4.    Имате репутация на много взискателен актьор.
Старая се да подбирам. Най-важен за мен е сценарият, след това надеждността на продуцентската къща и накрая екипът и режисьорът.

5.   Затова ли не се снимахте около три години?През тези три години нищо не грабна сърцето ми.

6.    Защо преценихте, че ролята на Есмер от "Изгубени години" е подходяща за вас?
Заинтригува ме необичайната комбинация между държавен служител, мафиот и влюбен човек в съзнанието на един и същи мъж.

7.     Толкова взискателен ли сте и в реалния живот?
Аз съм роден и израснал в Истанбул, в предградието Едирнекалъ - казвам го, защото много хора крият къде са родени. Имах много трудно детство. Майка ми постоянно беше по болници и израстнах с баща ми и моята сестра. Въреки всичко успях да се реализирам в живота.

                                                                                           "Врабче"                                                                               "Ново начало"
 


"Врабче" на тур. език"Yeni Baştan"- новия филм на турски          
                                                           Aynalı Tahir-на тур. език

                                              
                
                                                                                
            Тема 1   Тема 2    Тема 3    Тема  Тема Тема 6     Тема 7     Тема 8   Тема 9   Тема 10      Тема 11        Тема 12

                                                          
                                        Bolahenk-за слушане online
                                                
"Врабче"-бг. субтитри-Алинка и Алекс          
"Ново начало"бг. субтитри-Алинка и Алекс    "Врабче" в превод от Алинка
                                                 
   
                                                   
От 21.02.2010 г. Сарухан Хюнел е най-популярният актьор в света!!! Завидното ПЪРВО МЯСТО горещо подкрепяме и ние-неговите знойни български фенове!!!
                                          

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 09:55 от morski_briz

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 973


Добре дошли на всички, които харесват актьора Сарухан Хюнел!

# 2
  • Мнения: 1 296
пу-пу, аз най - закъснялата, сега съм най-първа newsm44
бризче, благодаря ти за труда, който полагаш и за тези снимки, с които ми късаш сърцето направо Hug
 smile3525 smile3525 smile3525
забравих да кажа, че очаквам този път божеството да е бос от мафията
ще кърти телевизори с този поглед, който вади Peace

# 3
  • Мнения: 36
Да ни е честита новата тема!
Бризче, за теб



Може и да е с фатален номер, но искрено се надявам да ни донесе много радост и незабравими мигове с новия проект. Гласувах- може да е мафиот, но ми се ще да е разкъсван от изпепеляваща любов /като имаме в предвид и кой ще му партнира.../

# 4
  • Мнения: 20 795


Цветя зя Бризчето  Hug Hug Hug

и Захарчето да ни радва



Много хувави снимки си сложила, Бризче  Hug Hug Hug А тая с бебето веднага ми стана любима  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

В анкетата гласувах за комплексен образ. Искам да има от всичко - и да гледа страшно и да се усмихва сладко, да е силен, мъжествен и решителен, но и забавен, весел, нежен, смутен, пък дори и пиян /Екрем е невероятно сладък като си пийне  hahaha hahaha hahaha/ Уверено да размахва оръжие, но и с обич да гушка някое бебче, както и да ни омайва с влюбени погледи.

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 20:58 от Venetat

# 5
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Айде и аз тук. Peace
Бризке супер е темата мила...  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 3 116
БРИЗЧЕ, ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА НОВАТА ТЕМА! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet



# 7
# 8
  • Мнения: 3 116
ДОБРО УТРО КРАСИВИ ЖЕНИ!
ЗА ОБОДРЕНИЕ ПО ЕДНО КАФЕ



# 9
  • Мнения: 0
Добро утро момичета и приятен ден !!!! Hug Hug Hug
Лу, мерси за кафето   bouquetа закуската от мен!!!!

# 10
  • Мнения: 1 296
Много ми се иска да ви кажа днес ХУБАВ ДЕН ОТ МЕН, МОМИЧЕТА!

# 11
  • Мнения: 238
Добро утро и от мен Hug Hug HugБРИЗКА за темата smile3501 smile3501  love001  love001

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 973


Здравейте! Ето такава компания ви пожелавам, но не само за закуска!

# 13
  • Мнения: 1 296
Тия двете абли как са го зяпнали обаче Flutter, а той от притеснение не може кифличката да си изяде ooooh!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Тия двете абли как са го зяпнали обаче Flutter, а той от притеснение не може кифличката да си изяде ooooh!
Мнооого е галантен- а кифличките ги донесе той! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт