Отговори
# 75
  • Мнения: 150
Обожавам тъмното и малката също. Не излизаме само когато навън вали дъжд,има буря и мъгла и е под 5*. Дневната ни разходка е от 10:30-11:00 до 14:00-14:30,прибираме се,спинкаме до около 17:30-18:00 и после пак излизаме. Вечер заспива към 22:30-23:00.

# 76
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 769
Слетобед зимните месеци почти не сме излизали. Обикновено по това време ходим на гости за да разнообразим ежедневието.

# 77
  • Мнения: 427
Излизаме на бърза разходка без количка в близката площадка или на двора в къщи.Крис става около 16.30 от сън.Яде и към 17 часа, сега има време за 30 до 60 мин. разходка преди залез.

# 78
  • Мнения: 235
Излизаме, като се стъмни - на обиколка с количката. Само дъжд и голям студ ме спират Peace

# 79
  • Мнения: 6 713
Рядко излизаме по тъмно, ако сме някъде излезли преди това и замръкнем навънка, това по-често се случва. Но да тръгнем да излизаме след 18.00 часа зимата - абсурд.

# 80
  • Мнения: 5 577
Аз отскоро ходя на работа на пол.раб. ден, да се похваля колко съм работна  bowuu, и режима ни включва разходка само преди обед /когато водя детето при баби, не посещава ясли/, и 30 минути вечер докато се приберем с количката, което е силно казано разходка, защото сме с количка - но пък е на въздух.
Голяма тъмнилка е, в 18 часа, направо си е страшно, не излизам умишлено в толкова часа.

когато съм първа смяна, до обед, бабата я разхожда към 11, аз си я вземам към 13 и продължаваме до към 13:30, след това спи до 18 часа и съответно изобщо не излизаме вече.

голямото дете си е на градина, взема се към 17:30 и най-много да поиграе пред блока до 18:00.

# 81
  • Мнения: 503
Обожавам тъмното и малката също. Не излизаме само когато навън вали дъжд,има буря и мъгла и е под 5*. Дневната ни разходка е от 10:30-11:00 до 14:00-14:30,прибираме се,спинкаме до около 17:30-18:00 и после пак излизаме. Вечер заспива към 22:30-23:00.
Това много ми хареса. Да имахме и компания, която не намира нищо ужасяващо в излизането по тъмно, при дъжд, буря, мъгла и т.н., щеше да е страхотно. Разбира се, след разходката следва голямо къпане, особено ако е бил дъжд, а ние без чадъри, по шапки, в калта до коленете... Или при друго подобно "цапащо" време Laughing

# 82
  • Мнения: 753
Зависи и ти на какво държиш.
Аз правех една голяма обедно - ранно-следобедна разходка, но и не ме е интересувало дали ще спи в количката /там спеше добре и даже повече Simple Smile
Ползвала съм и балкона за такива цели.
Много пъти съм го водила и по стъмване, но сега с този увеличен брой кучета самата аз не смея.

Общи условия

Активация на акаунт