Predlojenie za sre6ta

  • 12 178
  • 120
  •   1
Отговори
# 105
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Може и тук!А личните са като отидеш в профила на даден човек и долу в квадратчетата пише лс щракваш и вече ще се ориентираш къде се пише!Сега ще ти пратя едно!
или под постинга на някого пак има квадретчета като едното е с ЛС щракваш в него и можеш да му пратиш съобщение

# 106
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ивка, да ви е честито, живо, здраво и щастливо малкото момиченце! Не си се похвалила или поне аз сега разбирам и искрено се зарадвах* От сърце ви желая само успехи и много радости*  bouquet
marypopins Мерси за пожеланието.Аз цяла тема пуснах. Laughing
Такова нещо не се крие. Simple Smile

# 107
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Мили мамчета,днес се завърнахме от плажуването във Варна,шоколадови и с мирис на море HugГледам Не сте писали тука много -в четвъртък ще дам инфо за цени и т.н. но и да знам колко ще сме-можем и на Арбанаси да се съберем в една къща със стаи под наем-домашен тип хотел!И така освен мен,Ивка,Април,gallya ,Синият огън...кой друг е готов за среща в края на август?

# 108
Предполагам, че и ние ще можем да дойдем. Ще бъдем трима. Само да не изкочи нещо до тогава, но не вярвам:)

Ще се радвам да се запознаем:)

Колко са големи децата ви?

# 109
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Предполагам, че и ние ще можем да дойдем. Ще бъдем трима. Само да не изкочи нещо до тогава, но не вярвам:)

Ще се радвам да се запознаем:)

Колко са големи децата ви?
Хайде момичета нямам търпение вече. Simple Smile
Мойте дечица са:Синковеца е на 3.6год.
А щерката е на 9-месеца почти. Simple Smile

# 110
  • Мнения: 441
Да ви кажа повече ми се иска  на Арбанаси Rolling Eyes

Николай е на година и половина.

Не зная на gallya детето на колко е Simple Smile

# 111
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Да ви кажа повече ми се иска  на Арбанаси Rolling Eyes

Николай е на година и половина.

Не зная на gallya детето на колко е Simple Smile


Без значение е за нас,къде ще е. Simple Smile
Ама само ние ли ще сме с най-малката мома? newsm78

# 112
  • Мнения: 1 652
И ние искаме да дойдем и засега се гласим. Боби е на 3г и 8м.

За мястото- нека погледнем цените и условията, но сякаш и аз съм за Арбанаси. Ако сме на Арбанаси - ще дойде и Siska79 с новороденото си бебче. Тя живее във В. Търново. А и разбрах, че условията са много по-добри.

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 09:52 от darena

# 113
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Тази сутрин говорих с една от жените дето дават стаи понеже ни е позната.У тях има 4 стаи и до тях можем пак в 1 или 2 къщи да се настанят пак хора!Стаите са със собствен санитарен възел,телевизор,въздуха е чист и е много приятно.Има парк с катерушки и там където отседнете има големи дворове безопасни за децата!Всяка къща си има барбекю и голяма външна маса.Предлагат и закуска!Цената е 35 лв на стая без значение колко са хората в нея-двама,трима или четерима.Колите има къде да се приберат.Ако отидем в някое хотелче -там цените  Stop скачат невероятно на стая SickНа Арбанаси има два действащи манастира-Света Богородица- с чудотворната икона и Свети Николай където също има чудотворна икона.Наблизо -3км -е Търново,Царевец,а пътьом можете да се отбиете до Етъра,Боженци,Дряновският манастир!Днес ще проверя как стоят нещата във Вонеща вода и къде може да има места за датата+цените и ще пиша след обяд!
последно преброяване-darena ,ivka10 ,Април,ross_bul ,gallya , Blue Fairy ,Миленка и наша милост bowuu    Hug  newsm78 други...

# 114
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Аз,естествено,че ще дойда/да е живот и здраве/,но без приспиване.Толкова ми е голямо желанието да се запознаем.Това е,ако срещата е на Арбанаси.Хубав ден на всички!

# 115
  • Мнения: 441
Кутията за ЛС на авторката на темата Maraia е пълна, няма кю или мейл. Моля, ако някой я засече по форумите или знае как да се свърже с нея да й предаде за срещата Simple Smile

# 116
  • Мнения: 3 164
Момичета, весело изкарване ви пожелавам Hug Ние няма да дойдем, този понеделник заминаваме на семейна дългоочаквана почивка Grinning

Ще чакам снимкиии Heart Eyes

# 117
  • София
  • Мнения: 1 444
Страшно много ми се иска да дойда с децата, но имам неотложни ангажименти и сигурно няма да успея да се вместя. Толкова ме е яд. И без това тази година няма да имаме време да отидем на почивка, затрупах се от какви ли не задачи.Толкова имам нужда да излеза от София поне за ден-два, но явно няма да имам този късмет.Ако нещо се промени и успея да разбутам графика си ще дойда с двете щерки със сигурност, за любимия не давам гаранция.
Ако не се видиме ви желая весело изкарване.  bouquet

# 118
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Последно -за Арбанаси!Днес отивам да уредя нещата,до сега изчаквах да ми се обадят всички кой ще идва и кой не ,но нещо вяло върви писането по тази тема!Ако някой реши да дойде в последният момент-няма да има проблеми Hug ще го настаним!

# 119
  • Мнения: 487
Дидка, извинявай, че закъснях с отговора Praynig
Ние няма да дойдем. На 25 и 26 пътуваме до село за да си приберем момчето. Тази година сме първи клас и нали рано, рано ни изхвърлиха от детската градина, та беше при родителите ми.
На всички които отидат, пожелавам много весели мигове Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт