Да спиш с шефа.....

  • 57 244
  • 473
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 24 839
Защо всички богати мъже ги разглеждате като аморални твари лишени от всякакви ценности?
Не ги разглеждаме така всичките, а само когато се появят с "искрено влюбени " в тях девойки, обикновено доста по- малки, доста по- необразовани, нямащи естествено място в средата им.
Да харесваш предприемчиви хора по принцип, е едно, а да харесваш предприемчиви паралии в частност, без ти да си в тази категория, домогвайки се до интимност с тях, е съвсем друго.

Последна редакция: вт, 06 сеп 2016, 11:14 от absurt

# 421
  • Мнения: 7 690
Премприемчивият човек рано или късно става паралия. Това си е естествен развой щом притежаваш редица нужни качества за това. Отделно 50-те и 60-те години отдавна ги няма и класите изобщо не са фактор за това кой с кого ще създаде интимни отношения, партньорства и семейство. Кой ми забранява или смята за неудачно да се влюбя в мъж, който е далеч над моята категория? Аз като търся богат партньор ще заглеждам богати мъже и все един измежду всичките ще е този в когото ще се влюбя. Напълно естествено е. Не съм чула за някоя да търси мъж когото тя да допълва и развива, в общия случай жената иска мъжът да е този, който да я надгражда, да е по-умен, по-способен, по-можещ, по-всичко. Защото като се заговори за семейство и деца жената е тази, която в един момент дава стоп на живота си и се посветява в отглеждането на поколението. Не може да полага адекватни грижи за бебе и за възпитание на дете и едновременно да работи по 8-9 часа, да върти домакинство и да изкарва достатъчно пари за да отгледа децата. Затова има майчинство и жената не работи и точно в такива случаи мъжът трябва да е способен да поеме две или три гърла като не броим неговото такова.
Ако се хванеш с някой посредствен в един момент ще започнете да преживявате, не да живеете като нормални хора.
Не визирам случаите на по-млади девойки, ходещи с чичковци.Там говорим за нещо съвсем различно. Факт е, че след моите връзки с богати мъже следващите съм гледала да не падат много по-долу. Както и преди казах, аз съм материалист и държа мъжът ми да е с пари, но това не означава, че всеки богаташ автоматично ще го разглеждам като сексуален партньор или потенциален мъж.

# 422
  • София
  • Мнения: 24 839
Премприемчивият човек рано или късно става паралия. Това си е естествен развой щом притежаваш редица нужни качества за това. Отделно 50-те и 60-те години отдавна ги няма и класите изобщо не са фактор за това кой с кого ще създаде интимни отношения, партньорства и семейство. Кой ми забранява или смята за неудачно да се влюбя в мъж, който е далеч над моята категория? Аз като търся богат партньор ще заглеждам богати мъже и все един измежду всичките ще е този в когото ще се влюбя. Напълно естествено е. Не съм чула за някоя да търси мъж когото тя да допълва и развива, в общия случай жената иска мъжът да е този, който да я надгражда, да е по-умен, по-способен, по-можещ, по-всичко. Защото като се заговори за семейство и деца жената е тази, която в един момент дава стоп на живота си и се посветява в отглеждането на поколението. Не може да полага адекватни грижи за бебе и за възпитание на дете и едновременно да работи по 8-9 часа, да върти домакинство и да изкарва достатъчно пари за да отгледа децата. Затова има майчинство и жената не работи и точно в такива случаи мъжът трябва да е способен да поеме две или три гърла като не броим неговото такова.
Ако се хванеш с някой посредствен в един момент ще започнете да преживявате, не да живеете като нормални хора.
Не визирам случаите на по-млади девойки, ходещи с чичковци.Там говорим за нещо съвсем различно. Факт е, че след моите връзки с богати мъже следващите съм гледала да не падат много по-долу. Както и преди казах, аз съм материалист и държа мъжът ми да е с пари, но това не означава, че всеки богаташ автоматично ще го разглеждам като сексуален партньор или потенциален мъж.
През 50-те и 60-те, и до обръщането на палачинката, класите не се формираха на паричен принцип, а на "професионален", като често единият в семейството оставаше със средно образование, за сметка на другия. После пък, изучилият се, носеше повече пари, но всичко беше общо в семейството.
Разслоението в последните 25 години доведе до бедни и богати, и до това, състоятелните да не се влюбват в нямащи нищо, а ако го направят, да е временно и неангажиращо.
Права си за ролята на жената в семейството и раждането на децата- чак ме изненадваш с разсъжденията си, след твърденията си в другата тема, че трябва да можеш самостоятелно до си гледаш децата, да не си зависима от мъжа и т. н.
ПП. Мисля си, че и жената не бива да бъде посредствена, ако не иска посредствен мъж, но нейната посредственост, не се измерва само в парите, които изкарва- това самите мъже го твърдят.

# 423
  • Мнения: 7 690
В другата тема говорех за това, че когато имаш възможност е добре сама да си заделяш пари за да си създадеш финансов гръб ако се окажеш сама с дете на ръце. Хората сме тленни, случват се нещастия, днес ни има, утре вече сме минало, разделяме се, променяме се, някои независимо от любовта помежду си не оцеляват заедно. Нищо нередно няма да имаш back up план.

Мъжете също се заглеждат по парите, но това сякаш не се осъзнава ясно и те дори не го разбират. Една жена за да изглежда добре са й нужни средства - маникюр, прическа, дрехи, хубав парфюм, здрава и сияйна кожа - не ползваме безплатно тия неща, а са част от външния ни вид и ни представят пред света. Трудно би се обърнал човек след облечена по никакъв начин жена с три пръста небоядисани корени в косата и похабено лице.
Колкото по атрактивна е една жена на външен вид, толкова повече време, усилия и средства влага в това, оттам и толкова повече пари се наливат. От мъжка гледна точка просто не е задължително жената да е с луксозна кола и скъп часовник, но на пръв поглед положението на мъжа се измерва точно по това.

# 424
  • Мнения: 12 473

Това, което казваш, напълно противоречи на твърдението ти, че "ако първият е бил такъв, влизаш в подобни среди". Най-малкото, в тези случаи жената/момичето си е поначало от подобни среди (благодарение на родителите) или, в редки случаи, като стипендиант например, е попаднала в тях. Като във втория случай е по-вероятно, въпреки че е попаднала в тази среда, да я възприемат като чуждо тяло, да не я чувстват равна и да не я възприемат като желан партньор за връзка.


Говориш наизуст, нали?
Дадох ти пример, изхождайки от себе си. И от т.н работническа класа, дето по квота ни приемаха в елитните гимназии. И приятелите ми и до днес са тези от уч. скамейка. Всички до един-успешно реализирали се и вписали се в някакви "успели" среди.
Иначе си права - за да се задържиш трябват качества и е процес.  Peace
Но затова интелигентните хора надграждат себе си.

# 425
  • София
  • Мнения: 24 839
Говориш наизуст, нали?
Дадох ти пример, изхождайки от себе си. И от т.н работническа класа, дето по квота ни приемаха в елитните гимназии. И приятелите ми и до днес са тези от уч. скамейка. Всички до един-успешно реализирали се и вписали се в някакви "успели" среди.
Иначе си права - за да се задържиш трябват качества и е процес.  Peace
Но затова интелигентните хора надграждат себе си.
Аз не говоря наизуст, а от преки наблюдения- племенницата ми започна в елитно училище, защото беше най- близкото до тях и го завърши с отличие. След 8- и клас, там се записаха с връзки куп деца на силните на новия ден и когато завършиха, вкупом кандидатстваха в една нова и перспективна специалност в СУ. И връзкарите влязоха с протекциите, а тя- с отличния си успех.
Е, не продължи да е в тази среда- не ѝ бяха интересни синчетата и дъщеричките, на които живота беше програмиран и подреден, зависим от мама и татко.
В момента е на доста висока и водеща позиция в чуждестранна фирма, но не и в обкръжението на псевдо- предприемачите- издънки на партийни другари и господа.

# 426
  • Мнения: 12 473
Апсурт, постът изобщо не беше към теб.
 Peace

Има всякави. Но да се изкажеш категорично, че щом се влюбваш в хора с пари си Еди-какъв си, ми е доста тесногръдо.

# 427
  • Мнения: 19 247

Говориш наизуст, нали?
Дадох ти пример, изхождайки от себе си. И от т.н работническа класа, дето по квота ни приемаха в елитните гимназии. И приятелите ми и до днес са тези от уч. скамейка. Всички до един-успешно реализирали се и вписали се в някакви "успели" среди.
Иначе си права - за да се задържиш трябват качества и е процес.  Peace
Но затова интелигентните хора надграждат себе си.

Ne говоря наизуст - аз няма как да говоря за времето на партийните величия, тъй като по мое време нещата бяха съвсем други и това не се е афиширало. Ти спомена Американския колеж и Италианския лицей. Там квоти за работническата класа няма. И в двете учебни заведения повечето учащи са деца на хора с възможности. Една част са стипендианти. Ако си изключително надарен, в Италианския лицей можеш да учиш с по-ниска такса (или пък без такса, не съм сигурна), въпреки че първоначално е създаден именно като училище за надарени деца, в момента повечето, които учат в него, са надарени единствено откъм произход, да са деца на подходящите родители. В Американския колеж има известна отстъпка от таксата при добри резултати на изпитите, но пак е скъпо за средностатистическия българин.

И пак ще кажа - ако се влюбваш САМО в мъже с пари, значи не е особено чисто влюбване.

Оправдания за децата, за майчинството, са абсурдни и доста прозрачни. Деца може да се гледат и със средни доходи без лишения, иначе 95% от българите значи въобще да нямат деца. Докато една жена е в майчинство, децата са малки и нямат особени разходи, че чак да е необходимо условие да има богат мъж, за да роди. Говоря за здрави деца, разбира се. За съжаление жените използват децата като инструмент, за да цицат щедра издръжка (която да облагодетелства и тях), дълго след като въпросните богати мъже, които обсъждаме, са им се наситили и са им казали "адиос".

# 428
  • Мнения: 7 690
Виж сега, за теб може и да са абсурдни и оправдания, средният доход според представите на всеки е различен. Пределно ясно ми е, че деца се гледат с 2 и 200, аз обаче нямам намерение да е така. Чуждия живот, доходи и деца не ме касае, нека да гледат семейство и да хранят по 3, 4 и 5 гърла и с 400лв общ доход, ако желаят. До там им стига акъла и кадърността, до там се разпростират. Други искаме нещо коренно различно.
За какво ми е богат мъж ако не за да ми осигури пълен комфорт и да съм финансово обезпечена щом създадем семейство в един момент? Когато аз самата пък имам такива доходи още по-малко ще се хвана с мъж  работещ за 2-3000лв.

# 429
  • Мнения: 12 473
Е, някой се влюбват само веднъж в живота, някои 2-3, а трети - и по н бр. пъти.))

# 430
  • София
  • Мнения: 24 839

За какво ми е богат мъж ако не за да ми осигури пълен комфорт и да съм финансово обезпечена щом създадем семейство в един момент? Когато аз самата пък имам такива доходи още по-малко ще се хвана с мъж  работещ за 2-3000лв.
За какво ти е въобще мъж, ако не може да ти осигури пълен комфорт, е по- точното изречение.
Няма лошо, всеки има приоритети и никъде не е казано, че на първо място трябва да е спонтанната тръпка, след като може и да се възпита- да се проявява при наличието на определено количество финикийски знаци, като се развива право пропорционално на количеството им. Peace

# 431
  • Мнения: 7 690
Е, аз тръпка не мога да имитирам или възпитавам. Затова и съм се разделяла с бившите си, защото в един момент е изчезвала. Сега мисля, че намерих най-истинската си любов Simple Smile Питай ме пак след няколко години.

# 432
  • Мнения: 272
Да спиш с шефа е неморално, неетично и неприемливо.Ако толкова не може да си устоите,по-добре някой от двамата да напусне(в повечето случаи е по нисшестоящия).Ако едно момиче все си пада по заможни мъже ,който са класи над нейното ниво(в чести случаи и по възрастни),то тогава говорим за класическият случай на златотърсачка.И все пак вероятността шефът да има сериозни намерения към подчинената е противопропорционален на нивото на ерекцията му."Богаташа не напуска жена си ,за да се ожени за камериерката."

# 433
  • Мнения: 7 690
Ти нали се сещаш, че не всички шефове са женени?  Laughing

# 434
  • Мнения: 272
Ти нали се сещаш, че не всички шефове са женени?  Laughing

Сещам се,но и не всички са неженени!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт