С какво ВИЕ дразните най-много свекървите си?

  • 18 314
  • 199
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 814
[
Обаче аз темата я разбрах по друг начин- не с какво нарочно дразня свекърва си, а неволно. Или може би греша? Ако е така, жалко за правещите нарочно на пук на някого.
И за двете е. И за нарочно и за неволно дразнене - която иска да сподели Simple Smile

Е, щом е и за двете, отдавна си мисля, че съм минала възрастта да правя на някого на пук.

# 31
  • Мнения: 4 300
Никаква идея нямам. Предполагам, че с всичко, в което съм различна от нея. А то май е всичко:) Дано поне си спомня, че обичам сина й.

# 32
  • Мнения: 3 331
Може и да я дразня с нещо, но не го е показвала до момента. Не живеем заедно, ходим си на гости само по поводи...Идеални взаимоотношения.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Знам ли.....тя не показва да я дразня с нещо.
Може би я дразня, като при разчистване на масата оставям солницата да стои на масата (тя после я мести), ама и аз като ми трябва пак си я оставям на масата, защото мисля, че там й е мястото.

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 11:12 от svetla

# 34
  • Мнения: 654
На инат дупе се ос.... Laughing

# 35
  • Мнения: 8 810
Много хубава темичка, браво на авторката, че се е сетила Grinning
За моята свекърва не мога да кажа, че няма с какво толкова да я дразня, ние се виждаме 1-2 пъти в годината, нищо, че живеем в един квартал. Макар че не е по темата ще кажа, че това е нещото, на което се научих от нея и ще приложа и към своята снаха един ден Simple Smile За да няма с какво да се дразним взаимно Wink

# 36
  • Мнения: 852
Никаква идея нямам. Предполагам, че с всичко, в което съм различна от нея. А то май е всичко:) Дано поне си спомня, че обичам сина й.


 Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 1 735
Целенасочено с нищо.Предполагам,че вместо да се дразни колко съм перфектна Mr. Green,ще е по-добре да се радва,че сина и ме е срещнал.Иначе за няколкото месеца,в които живяхме заедно едвам се изтърпяхме взаимно и сигурно е имало доста неща,с които съм я дразнила,но при условия,че тя сама себе си не може да търпи,не се бих вълнувала точно какъв дразнител съм била.

# 38
  • Мнения: 1 615
Това вероятно вече всички сте го чели, но за всеки случай Wink
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3519651
Стори ми се и забавно, и зловещо, и логични, и лишено от всяка логика... Но нека се приема с голяма доза чувство за хумор! Simple Smile

На въпроса: нарочно се старая да не го правя, даже напротив. Но мисля, че е без всякакъв успех. Не ми е казано нараво, но всичко говори, че я дразня с почти всичко... Sad

# 39
  • София
  • Мнения: 23 097
Моята свекърва е достатъчно дипломатична и тактична. Нямам представа дали съм я подразнила с нещо - не го е показвала.
Само веднъж за 10 г. ми каза, че съм своенравна, което аз приех като комплимент.
Иначе нарочно и целенасочено не я дразня и няма защо да го правя.
И все пак подозирам, че може и малко да се дразни или по-скоро да съжалява, че синът й не е попаднал на добра домакиня и къщовница, чиято цел в живота е да използва всяка свободна минута в бърсане на прах и миене на прозорци  Wink

# 40
  • Мнения: 135
Рибар се връща при семейството си от риболов и го питат.
- Успешен ли беше риболова?
- Да! Тъщата се удави...

Мъж се кара със жена си:
- И откъде ти хрумна, че обичам твоите роднини по - малко от моите? Ето, например, обичам много повече свекърва ти, отколкото тъща ми.

Питат Пенко:
- Как са нещата на семейния фронт?
- Както и преди, седя в окопа и не смея да вдигна глава. Искам да се предам, но жената и тъщата заявиха, че пленници не взимат.

Пуснах ви ги в отговор на бисерите дето написахте относно свекървите !!!!  Laughing

# 41
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Никога не дразня никого целенасочено. Моята свекърва се дразни, че пуша и, че съм доста разхвърляна. Понякога прави добронамерени забележки, а аз понякога дори ги чувам  Wink. Живеем на 400км една от друга и вероятно това е причината, за да сме в добри отношения. Сигурно я дразят и други неща, но не го е показвала. И аз се дразня на някои неща, но това е напълно нормално.

# 42
  • Мнения: 2 457
Аз бях набедена за лоша още преди да ме опознае Rolling Eyes. А всъщност синът й е голям късметлия, че има жена като мен и ние наистина сме много щастливи заедно, но майка му не го знае Wink. А аз поради това, че тя така ме набеди още в самото начало, я оставям да си мисли че наистина съм лоша, използвачка и развратница Laughing . Е така, да й е гадно че синът и е използван, необгрижван и нещастен с една много лоша и меркантилна  кучка Joy

# 43
  • Мнения: 1 749
Свекърва ми е доста тънкообидна и да изброя с какво съм я дразнела ще ми бъде малко трудничко... Но ще опитам.
Като за начало - със съществуването си. Тя държи синовете й да са неотлъчно до нея, пък аз взех, че й "откраднах" първородното "чедо"...
Не й хареса, че не кръстихме детето на никой от тях.
Издразни се, че не избрахме девера за кръстник.
Дразнеше се, когато видеше съпруга ми да проявява чувствата си към мен - да ме хване за ръка, да ми помогне с нещо вкъщи, да ме прегърне...
Дразнех я с това, че й противоречах най-вече. Това я изкарваше извън нерви. Всъщност, това беше най-големия й проблем с мен.

# 44
  • Мнения: 1 844
Аз бях набедена за лоша още преди да ме опознае Rolling Eyes. А всъщност синът й е голям късметлия, че има жена като мен и ние наистина сме много щастливи заедно, но майка му не го знае Wink. А аз поради това, че тя така ме набеди още в самото начало, я оставям да си мисли че наистина съм лоша, използвачка и развратница Laughing . Е така, да й е гадно че синът и е използван, необгрижван и нещастен с една много лоша и меркантилна  кучка Joy
И мъжът ти съгласен ли е майка му да си мисли такива неща за теб? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт