С какво ВИЕ дразните най-много свекървите си?

  • 18 311
  • 199
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
Аз моята тенденциозно и нарочно я дразня като й обяснявам  като на бавноразвиваща се как точно да ми гледа децата когато са с нея.А те доста често са с нея Mr. GreenПравя го защото запомня нещо само ако й натъртиш,иначе минава покрай ушите й.И затова всеки път когато остава с децата, повтарям едни и същи инструкции,макар да я усещам,че се дразни и вбесява.Но го правя нарочно,признавам си EmbarassedЗа готвене и пр.битовизми нямам допирни точки с нея,всяка е у тях си,кой както може да готви,кой колкото иска да чисти.Претенции към нея имам единствено за това как ми гледа децата Naughty
Колко тъпа трябва да е една жена,за да дразни жената,която се грижи за децата й?Едва ли можеш сама да се изчислиш.

# 46
  • София
  • Мнения: 23 097
Аз само бих допълнила, че нито една свекърва не е длъжна да гледа внуците си  Peace Така че за какви претенции може да става дума  ooooh!
П.П. Всъщност никой не е длъжен да ни гледа децата...

# 47
  • София
  • Мнения: 1 595
argun се оказа права - тук повечето дразнят свекървите си най-вече с това, че са много по-умни, организирани и секси (колко трябва да си зле, за да дразниш свекърва си със сексапил, е друга тема...). И най-важното - че са научили мъжете си да слушат тях, а не майките си. Явно е много важно кой да завземе територията "милото". Горкото мило има ли го в цялата схема, не става ясно.


Колко тъпа трябва да е една жена,за да дразни жената,която се грижи за децата й?Едва ли можеш сама да се изчислиш.

Точно.

# 48
  • София
  • Мнения: 23 097
argun се оказа права - тук всички
Всички? Я пак!

# 49
  • София
  • Мнения: 1 595
Тонке, коригирам се - повечето  Peace Извинения!

# 50
  • Мнения: 1 749
Е какво друго мога да кажа? Аз я дразнех само като дишах... С държанието си, с казаното от мен, с... каквото се сетиш, с това я дразнех. Не мога да се сетя нещо, което да не я дразнеше в мен. Да изброя себе си Laughing ми е малко трудно.
Аз съм инатлива, твърдоглава, дебелокожа, неотстъпчива... Понякога много пряма и директна, разбира се, без да бъда невъзпитана и да се държа просташки. Това я побъркваше направо...

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Колкото по- умни са снаха и свекърва толкова по- малко са проблемите между тях. Най вероятно и двете ще имат недостатъци , но с повече толерантност и разбиране нещата ще вървят.

# 52
  • Мнения: 1 749
(...) но с повече толерантност и разбиране нещата ще вървят.
Е то всичко може да е перфектно на теория Laughing

Темата е полезна Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 23 097
Аз съм на мнение, че при наличие на добро възпитание и от двете страни, не би трябвало да има проблеми  Peace
Разбира се, във форума сме се събрали все със зле възпитани свекърви, другото е недопустимо  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 439
Аз съм жената на нелюбимия син и съответно дразня свекито с това, че нямам грам желание да изслушвам хвалебствията й по адрес на любимото чедо.
Иначе списъкът се очерта още в предните постове на съфорумки - не съм свела съществуването си до клюкарене, готвене на буламачи и гледане на тъпи сериали. Съответно това я дразни, но нямам намерение да я отразявам.

# 55
  • Мнения: 1 749
Аз съм на мнение, че при наличие на добро възпитание и от двете страни, не би трябвало да има проблеми  Peace
Разбира се, във форума сме се събрали все със зле възпитани свекърви, другото е недопустимо  Mr. Green
Ей това възпитание... Вечната панацея Все едно само то определя държанието на човек.... Всички възпитани хора са добри, всички невъзпитани - злобни... Мхъм. Представи си , че имам страхотно възпитана свекърва, но е зла вещица. Представи си, че аз съм възпитана като аристократ, но съм абсолютен садист.... Или е невъзможно...?

# 56
  • Мнения: 39 323
Китана, Тонка се шегуваше .
Аз не знам с какво дразня свекърва ми. И да има нещо не съм разбрала .

# 57
  • Мнения: 2 622
Аз моята тенденциозно и нарочно я дразня като й обяснявам  като на бавноразвиваща се как точно да ми гледа децата когато са с нея.А те доста често са с нея Mr. GreenПравя го защото запомня нещо само ако й натъртиш,иначе минава покрай ушите й.И затова всеки път когато остава с децата, повтарям едни и същи инструкции,макар да я усещам,че се дразни и вбесява.Но го правя нарочно,признавам си EmbarassedЗа готвене и пр.битовизми нямам допирни точки с нея,всяка е у тях си,кой както може да готви,кой колкото иска да чисти.Претенции към нея имам единствено за това как ми гледа децата Naughty
Колко тъпа трябва да е една жена,за да дразни жената,която се грижи за децата й?Едва ли можеш сама да се изчислиш.
Не ми дреме за твойто мнение,но ще поясня какво точно имам предвид,а именно-натъртвам и обяснявам всеки път какво точно да прави,защото последствията от недоглеждането й,забравянето й,омаловажаването и т.н.на важни неща като лекарства,миеене на зъби,хигиена не мога да отмина с лека ръка.Например-едно от децата ми ежедневно пие лекарство и ако не й напомня,няма да й го даде.Въпреки,че въпросното лекарство е всеки път сложено в багажа.Друго какво-не им мие вечер зъбите,само сутрин,и то ако се сети.Друго -редовно забравя половината от дрехите им у тях,къде шапка,къде блузка,къде чорапи,и това е всеки път!Въобще,свекърва ми е разсеяна като цяло и не обръща внимание на детайлите,затова всеки път й напомням да не забравят това или онова.И още нещо-не правя това,за да я дразня ей така,за спорта,а защото не си ли кажа "репертоара",ще пропусне нещо и после ще каже-ама ти нищо не ми каза...Сега достатъчно ясна ли съм?!?Да,по организирана съм от нея,старая се повече,когато правя нещо го правя както трябва,а не просто ей така...Много неща още има,но естествено няма да се обяснявам и оправдавам точно тука.Точка Mr. Green

# 58
  • Мнения: 9 814
Защо не научиш децата си сами да си мият зъбите?

# 59
  • Мнения: 2 622
Представи си,научени са,сами си ги мият,но нали някой трябва да им напомни,все пак на 7 и на 4 са.Не изпадайте в буквализъм и не се хвайщате да правите анализ на всяко изречение,няма да отговарям на нападки....щото съм тъпа,не за друго....

Общи условия

Активация на акаунт