С какво ВИЕ дразните най-много свекървите си?

  • 18 325
  • 199
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 261
Както стана ясно наскоро, моята я дразня най-много с това че не сервирам яденето на сина и като си идва след втора смяна, карам го да мие чинии понякога, карам му се крещя понякога, нейното определение за това е че съм "чудовище". Дразня я още с това че по мое желание сложихме нови стилажи в банята, както и домофон, страшно много се издразни че изхвърлих няколко пакетчета червиви подправки бяха нейни  Sad. Издразни се че още като се нанесох изчистих основно хладилника. Много беше сърдита като и счупих 20 годишната пералня, стъклото на хладилника, новата стирка, държача за тоалетна хартия че не се и извиних ма кво да се прави каквото пипна се троши  bowuu после купувам нови пък тя си иска старите  Grinning

# 181
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Не дразня умишлено никой. До преди два-три месеца знаех за няколко неща които я дразнят - не давам отчет къде, кога и с кой ще се ходи някъде, също така много се дразнеше, че докато правехме ремонт не й давахме обяснение кое как ще направим. След един скандал, по повод мое излизане с приятелки, разбрах и за други - че мъжът ми ми помага в домакинската работа, готви, чисти с прахосмукачка, пазарува и гледа на децата, а аз разбирате ли съм си позволявала да излизам без него, той как неходел по заведения. По нейните думи той бил маж и трябвало като се прибере от работа(аз също работя) да седне пред ТВ-то, а аз да ме поднасям салатка, ракийка и прясно сготвено.

# 182
  • София
  • Мнения: 2 217
Тя и мойта свекървещица се опитваше да ми намекне, че синът и е  принц, но не стана както тя иска и се отказа. Просто като си покажа зъбките хората бързо се отказват да ме малтретират емоционално....Свекър ми и той е доста крив гвоздей : Браво бе, вика на сина си, мое ли да искаш разрешение от жена ти да идеш на мач /мъжът ми само се обади да ме попита имам ли нужда този ден от него, че иска да иде на мача/. Абе за мен това си е простотия и ганьовски архаизъм - на мъжа трябва да му се слугува. И що - щото ходи на лов, цял ден оре нивата и припада от умора, строи къщата, цепи дърва, язди кон и води воловете.....Глупости. И в Библията е казано, че жената може да бъде водач, т.е е наравно с мъжа като човешко същество.
Никакво намерение нямам да изисквам от една жена да дундури синовете ми. Нещата, които биха ме настроили срещу една снаха са подмолни и подли думи и действия, зависимост от наркотици и алкохол, комарджийство и страстна обич към мъжете ИЗОБЩО. Всичко друго май е поправимо и поносимо. Май newsm78

# 183
  • Пловдив
  • Мнения: 23 786
Никакво намерение нямам да изисквам от една жена да дундури синовете ми. Нещата, които биха ме настроили срещу една снаха са подмолни и подли думи и действия, зависимост от наркотици и алкохол, комарджийство и страстна обич към мъжете ИЗОБЩО. Всичко друго май е поправимо и поносимо. Май newsm78
А не, трябва и да се грижи за внуците. И като цяло - да иска да имам внуци и да мога да ги виждам.

# 184
  • София
  • Мнения: 1 395
Да, и аз на моя съм закотвила че ако ходеше да убие вечерята щях да го чакам с приспана десетобройна челяд край огнището с изметено типи и подредени кокали. Докато се очаква аз да работя наравно с него, ще се очаква и той да помага вкъщи. И ако го чакам по 1 месец да смени крушката после ще мие чиниите с престилка и кърпа на главата, като дебелата от Том и Джери. Той не е чакал по месец аз да му измия вилицата. Но не, това на свекървите е смешно. Той може да се държи лошо, трябва да му се караме, но да не очакваме промяна, а междувременно да се слугува.
Засега още проблемът е че аз съм вкъщи и така и така нямам какво да правя, само две деца гледам, трябва и да чистя, готвя, всичко, да е готово за акто се прибере и да чакам "улова" със запретнати ръкави да почвам да готвя Любимия като се прибере. Интересно ако той работеше от къщи дали тогава някой щеше да се сети че "така и така няма какво да прави" може да вземе да лъска тоалетната с белина Mr. Green

# 185
  • Мнения: 12 675
Измествате темата, дами. Беше с какво нарочно дразните свекървите.

# 186
  • София
  • Мнения: 1 395
Аз никъде не видях "нарочно" newsm78
Аз в един момент се зачудих тоя пост за коя от 2те теми е по-подходящ Crazy

# 187
  • Мнения: 12 675
Joy Аз съм много гадничка. Като ходиме у тях (което е веднъж в годината - на Коледа и трае един час), та тогава нарочна, ама съвсем нарочно си обличам възможно най- курвенските дрехи, защото знам колко много я дразни как изглеждам,  направо вдига кръвно като ме види така Laughing
Тея дрехи ги пазя специално и единствено за посещенията у тях. Ще кажете - лоша съм, пошла съм..
Такава тя поиска да бъда - такава ще ме получава Sunglasses

Например това.

# 188
  • Мнения: 2 457
Измествате темата, дами. Беше с какво нарочно дразните свекървите.
Не само, не само. Но, да, по-пикантно ще е да кажете с какво умишлено ги дразните( в по-малка или по-голяма степен) в отговор на тяхното негативно отношение към вас (ако има такова, разбира се) Simple Smile

# 189
  • Мнения: 21 604
   Нарочно не я дразня с нищо, ние се уважаваме и даже обичаме. Но за съжаление жената наистина се дразни, че според нея обличам дъщеря ми прекалено леко и постоянно я излагам на атмосферните пориви... просто потреперва от ужас и даже тихичко си мърмори. Laughing
   

# 190
  • Мнения: 77
Ставам толкова лигава, че чак не мога да се трая, но и изкарвам всяка нерва на свекървата.
Мингииииии, миличкоооооо, гигичееее чакам те във ваната, хайде привършвай на телефонаааа,
все тая кой се обаждаааа, да звънне друг път.

Миличкооо, ще ми завържеш ли обувката не ми се навеждааа.

Хелоооуууу , ще измиеш ли чиниите, не искам да пипам мокро, ще си обеля лака.

Ще ми простреш ли бикинките, аз излизам с приятелки чаоооо.

# 191
  • Мнения: 2 457
 Joy Joy Joy Пеперудка, дай още от лигнята.

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 372
Е, Фиона03 и Пеперудка избиха рибата Crazy Но не в положителния смисъл де...Това да дразниш някого умишлено е детинско,а и слизаш на нивото на тоя човек,ако той те е предизвикал.Няма нищо по-дразнещо от безразличието пък да ви кажа аз Sunglasses Mr. GreenФиона,твоята свекърва би трябвало да пише в темата за снахите.. Grinning Отишла си в дома и и си изпотрошила хладилник,перялна,държач за тоал.хартия,стирка  #Crazy #Crazy..Извинявай,но си е адски нагло в чужд дом да хвърляш,трошиш нарочно и сменяш,пък дори и да са неща на по 50 години... Crazy Иначе аз моята не знам с нещо да я дразня умишлено..Винаги съм се старала да не е така..Тя от своя страна също може да се каже ,че не ме дразни.Е,понякога има дребни неща,но си е нормално..Като цяло тя не е от хората,които много изразяват емоции негативни и не само,та не съм разбрала с какво я дразня,но със сугурност има такова. Peace

# 193
  • Мнения: 12 675
Шанталче, имало парад на блондинките. Включи ли се?

# 194
  • Мнения: 2 457
Шанталче, имало парад на блондинките. Включи ли се?
Не, не съм. Къде бе, тук по цял ден с дъщеря ми гледаме Барби и не съм в час Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт