Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 86

  • 27 449
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 157
човешките постъпки си имат последици.
За съжаление раните трудно се лекуват, някои остават неизлечими. Но в живота има такива хора, нанасят ударите и после разчитат на времето, за да бъдат забравени. Да, но не всички хора забравят, аз имам слонска памет.

# 706
  • София
  • Мнения: 7 893
Baqi и Уси така е , защото е филм.
Ако беше в живота отдавна щяха да са заедно, въпреки всички различия. Joy Joy Joy         

# 707
  • Мнения: 2 157
Baqi и Уси така е , защото е филм.
Ако беше в живота отдавна щяха да са заедно, въпреки всички различия. Joy Joy Joy         
Ако бяха в живота, наистина щяха да са заедно отначало, после щяха да се появят проблемите от различията и ако успеят да ги преодолеят, ще продължат. Във филма се случи обратното. Да видим докъде ще стигнат, т.е. ще видим гледната точка на сценаристите. То ние от един форум  имаме толкова различни гледни точки и тълкувания, одобрения и критики на поведенията им, та ако сценаристите се съобразяваха с нас, досега да сме ги ошашавили.  Laughing

# 708
# 709
  • Мнения: 0
 :2gunfire:Snake,да сме ги ошашавили , едва ли,но щяхме да им дадем материал поне за още два сезона. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 710
  • Мнения: 14 510
                      
                   Днес гледах няколко пъти последните кадри  от 39серия.  От погледите и на двамата
можем да си направим много сценарии. Стори  ми се,че изражението на Хасрет наподобава много на това в епизода на масата в ресторанта ,когато им заяви -да изчезнат и двамата от живота и.И тук  беше  спокойна, решителна и действаше по предварителен план/според мен/-да ги заведе в къщи и пусне песента. Всеки и М и Л и Х  има спомен от нея- и то изпълнен с много емоции.Погледите:
   Мурат е наясно-прекали и то много.Изключително много усилия ще му трябват вече,ако все още държи на нея  да си я върне в прегръдките.
    Левент -най накрая разбраНасила хубост не става.За първи път ми стана жал за него.
    Хасрет-ееееееееееееее прекалихте и двамата и ме подценихте.Да. Помогнахте ми много,нооооооооооооооо за да се позабавлявате с бедната цветарка -вие там  богаташчета.Дойде момента-всеки по своя път ,а  дали и  с кого ще се пресече-времето ще покаже newsm78


    

# 711
  • Мнения: 56
                     
                   Днес гледах няколко пъти последните кадри  от 39серия.  От погледите и на двамата
можем да си направим много сценарии. Стори  ми се,че изражението на Хасрет наподобава много на това в епизода на масата в ресторанта ,когато им заяви -да изчезнат и двамата от живота и.И тук  беше  спокойна, решителна и действаше по предварителен план/според мен/-да ги заведе в къщи и пусне песента. Всеки и М и Л и Х  има спомен от нея- и то изпълнен с много емоции.Погледите:
   Мурат е наясно-прекали и то много.Изключително много усилия ще му трябват вече,ако все още държи на нея  да си я върне в прегръдките.
    Левент -най накрая разбраНасила хубост не става.За първи път ми стана жал за него.
    Хасрет-ееееееееееееее прекалихте и двамата и ме подценихте.Да. Помогнахте ми много,нооооооооооооооо за да се позабавлявате с бедната цветарка -вие там  богаташчета.Дойде момента-всеки по своя път ,а  дали и  с кого ще се пресече-времето ще покаже newsm78


    


newsm10 newsm10 newsm10
И аз така си мисля,че няма скоро да видим Хасрет и Мурат да се сближават.
Поскоро имаше сбогуване в последната сцена,тъй като Хасрет преди да слезе в банята си спомни точно момента как Мурат хваща през кръста Джерен.За нея вече Мурат не е достижим,той е вече една химера.
Незная как ще развият действията в 40 епизод сценаристите,но едно е ясно,че ще има ново начало за Хасрет.Можеби първо ще бъде разваляне на годежа.Няма да има веднага признание в любов нито от страна на Хасрет,нито от страна на Мурат.А ако се сближат това ще е песента която твори Мурат.Но за нея ще почакаме тъй като Мурат няма много време сега да твори нали си има гостенка времето му е запълнено с нея,а и не е сам с мислите си за Хасрет. hahaha Joy Joy Joy

# 712
  • Мнения: 2 157
                     
                   Днес гледах няколко пъти последните кадри  от 39серия.  От погледите и на двамата
можем да си направим много сценарии. Стори  ми се,че изражението на Хасрет наподобава много на това в епизода на масата в ресторанта ,когато им заяви -да изчезнат и двамата от живота и.И тук  беше  спокойна, решителна и действаше по предварителен план/според мен/-да ги заведе в къщи и пусне песента. Всеки и М и Л и Х  има спомен от нея- и то изпълнен с много емоции.Погледите:
   Мурат е наясно-прекали и то много.Изключително много усилия ще му трябват вече,ако все още държи на нея  да си я върне в прегръдките.
    Левент -най накрая разбраНасила хубост не става.За първи път ми стана жал за него.
    Хасрет-ееееееееееееее прекалихте и двамата и ме подценихте.Да. Помогнахте ми много,нооооооооооооооо за да се позабавлявате с бедната цветарка -вие там  богаташчета.Дойде момента-всеки по своя път ,а  дали и  с кого ще се пресече-времето ще покаже newsm78
Те това е нашият филм. Оставят ни ние да мислим и тълкуваме.  И на мен последната сцена когато гледах филма ми прозвуча като сбогуване. Но когато гледах превода на 38 епизод, пак видях нещо, което бях забравила -
Ще те накарам да ме потърсиш и да тичаш след мен. Нека видим кой ще спечели тази игра
 Така започна играта на Хасрет, но тя не знаеше, че оджата също реши да играе. Та след края на 39 епизод, започвам да се колебая. Тази песен защо я пусна Хасрет, част от нейната игра ли е или просто се примири с живота си и реши да се сбогува? Толкова бързо ли се предаде Хасрет? Ами вече съм объркана и аз, не само те са объркани. Единственият сигурен какво трябва да прави е Левент.

Цитат
Мурат няма много време сега да твори нали си има гостенка времето му е запълнено с нея,
Роси, аз вече очаквам гостенката да се изнесе в хотел или квартира. Тя също видя достатъчно и разбра, че нейното оставане в къщата на Мурат само ще пречи на двамата. Тъй че за мен тя е най малката пречка в момента.

# 713
  • Мнения: 56

Роси, аз вече очаквам гостенката да се изнесе в хотел или квартира. Тя също видя достатъчно и разбра, че нейното оставане в къщата на Мурат само ще пречи на двамата. Тъй че за мен тя е най малката пречка в момента.
Естествено,че тя е най-малката пречка. HugАз  затова го написах на майтап.
То проблема си е м/у Хасрет и Мурат и то много отдавна.Защото знаем,че м/у двамата няма диалог.

# 714
  • Мнения: 2 157
Ако знаехме какво каза Гюлназ на Хасрет и успя да я успокои, та чак и развесели?  newsm78 newsm78 newsm78

http://www.facebook.com/video/video.php?v=126021844135906&oi … mments&ref=mf

# 715
  • Мнения: 56
Ако знаехме какво каза Гюлназ на Хасрет и успя да я успокои, та чак и развесели?  newsm78 newsm78 newsm78

http://www.facebook.com/video/video.php?v=126021844135906&oi … mments&ref=mf
А какво отговори Хасрет на Джерен когато донесе плочата и я сложи на грамофона. newsm78

# 716
  • Мнения: 11
                     
                   Днес гледах няколко пъти последните кадри  от 39серия.  От погледите и на двамата
можем да си направим много сценарии. Стори  ми се,че изражението на Хасрет наподобава много на това в епизода на масата в ресторанта ,когато им заяви -да изчезнат и двамата от живота и.И тук  беше  спокойна, решителна и действаше по предварителен план/според мен/-да ги заведе в къщи и пусне песента. Всеки и М и Л и Х  има спомен от нея- и то изпълнен с много емоции.Погледите:
   Мурат е наясно-прекали и то много.Изключително много усилия ще му трябват вече,ако все още държи на нея  да си я върне в прегръдките.
    Левент -най накрая разбраНасила хубост не става.За първи път ми стана жал за него.
    Хасрет-ееееееееееееее прекалихте и двамата и ме подценихте.Да. Помогнахте ми много,нооооооооооооооо за да се позабавлявате с бедната цветарка -вие там  богаташчета.Дойде момента-всеки по своя път ,а  дали и  с кого ще се пресече-времето ще покаже newsm78

Подкрепям мнението ти. Аз вече бях писала, че това е сбогуване на Хасрет със своята илюзия на всяка цена да е с Мурат. Тя видя болка в очите на Мурат, но само болка. Мисля, че тя ще развали сама годежа, смело ще обясни на Левент, че тяхната връзка е обречена. Сближаването между Мурат и Хасрет няма да е бързо и лесно, защото тя е загубила всякакво доверие в него, за да бъде отново изградено ще трябва много голяма откритост от страна на Мурат и не малко време.

# 717
  • София
  • Мнения: 7 893
gьlnaz: Look at yourself. Look at how beautiful you are..
so tell me now will it be hasret or ceren.
Hasret: murat hoca chose her not me so she must have something I don’t.
Gьlnaz: yeah just cause she speaks 2 words of French this does not mean she is better than you.
You can learn French if you want to. So what?
Ok? So are we done? Won’t you smile?
Come one laugh.. like ha ha ha… see.. there you go. I cannot stand it when you cry.
Hasret: you will be a great village headman.

Гюлназ:Погледни хубаво себе си .Виж колко си красива, кажи ми сега с Хасрет или с Джерен иска да бъде
Хасрет:Мурат оджа избра нея  не мен , така че тя притежава нещо , което аз нямам
Гюлназ:Да бе това, че тя каза две думи на френски не значи , че е по- добра от теб.Ти можеш да научиш френски ако искаш! Каакво от това?О.к. свършихме ли , няма ли да се усмихнеш?
Хайде де засмей се ха... ха..ха..Не мога да понасям когато плачеш.
Хасрет:Ще бъдеш най - добрия кметски наместник

Това каза Гюлназ

Последна редакция: нд, 13 фев 2011, 14:47 от Shatzi

# 718
  • София
  • Мнения: 7 893
Ceren: oh Murat look this is beautiful. Where did you buy it?
Hasret: It is a gift.

Това беше за грамофона.
Джерен:Мурат виж това толкова е хубаво.Откъде го купи?
Хасрет:Това е подарък.

Последна редакция: нд, 13 фев 2011, 14:41 от Shatzi

# 719
  • Мнения: 10 028
                     
                   Днес гледах няколко пъти последните кадри  от 39серия.  От погледите и на двамата
можем да си направим много сценарии. Стори  ми се,че изражението на Хасрет наподобава много на това в епизода на масата в ресторанта ,когато им заяви -да изчезнат и двамата от живота и.И тук  беше  спокойна, решителна и действаше по предварителен план/според мен/-да ги заведе в къщи и пусне песента. Всеки и М и Л и Х  има спомен от нея- и то изпълнен с много емоции.Погледите:
   Мурат е наясно-прекали и то много.Изключително много усилия ще му трябват вече,ако все още държи на нея  да си я върне в прегръдките.
    Левент -най накрая разбраНасила хубост не става.За първи път ми стана жал за него.
    Хасрет-ееееееееееееее прекалихте и двамата и ме подценихте.Да. Помогнахте ми много,нооооооооооооооо за да се позабавлявате с бедната цветарка -вие там  богаташчета.Дойде момента-всеки по своя път ,а  дали и  с кого ще се пресече-времето ще покаже newsm78

Подкрепям мнението ти. Аз вече бях писала, че това е сбогуване на Хасрет със своята илюзия на всяка цена да е с Мурат. Тя видя болка в очите на Мурат, но само болка. Мисля, че тя ще развали сама годежа, смело ще обясни на Левент, че тяхната връзка е обречена. Сближаването между Мурат и Хасрет няма да е бързо и лесно, защото тя е загубила всякакво доверие в него, за да бъде отново изградено ще трябва много голяма откритост от страна на Мурат и не малко време.
Мисля, че сте прави и е логично такова развитие.  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт