Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 86

  • 27 450
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 56
Ceren: oh Murat look this is beautiful. Where did you buy it?
Hasret: It is a gift.

Това беше за грамофона.
Джерен:Мурат виж това толкова хубаво.Откъде го купи?
Хасрет:Това е подарък.
Благодаря ти. Hug

# 721
  • Мнения: 2
Привет! Hug Hug Hug
Алиска, благодаря ти за чудесния клип! Hug Hug Hug newsm51 newsm51

Хубава дискусия водите. На мнение съм, че  Хасрет и Мурат нямат какво да си доказват или показват. И двамата знаят, че се обичат, но има някои странични фактори, които ги притесняват- Левет и Джерен. Това, от което имат нужда е да си кажат "Обичам те!" и както Уси отбеляза, да се разбират кой какво иска, демек дълъг и хубав диалог.
Катя и Уси добре усетиха, че музиката и кариерата на Хасрет не се харесва на Мурат. Аз сериозно се замислям дали прословутият албум ще има успех. В последния епизод Кадир сподели на Мурат, че не е харесал албума и му е мъчно за сестра му, която хвърли толкова труд, пък накрая нямало да има добър резултат. Кадир добре усеща нещата, така че какво да очакваме...
Дори и годежът да приключи, си мисля, че Мурат ще изчака Хасрет да реши какъв живот иска да води отсега нататък и дали ще продължи в същия сектор.

# 722
  • Мнения: 56
Кадир не харесва този стил още от първите серии.Неговият стил е рап и няма нищо общо с Мурат.
Защото точно Мурат подготви Хасрет за тази музика.Хасрет не е пяла нещо поразалично докато се обучаваше.Ако иска да се запомнят песните на Хасрет трябва да измисли  касическа музика и тя да пее оперно пеене.Така както каза на Невра за музиката на Бах,че тя се помни и ще се помни за  бъдещите поколения.
Мурат за мен си измисля оправдания за музиката и стила. newsm78

# 723
  • София
  • Мнения: 7 893
Привет! Hug Hug Hug
Алиска, благодаря ти за чудесния клип! Hug Hug Hug newsm51 newsm51

Хубава дискусия водите. На мнение съм, че  Хасрет и Мурат нямат какво да си доказват или показват. И двамата знаят, че се обичат, но има някои странични фактори, които ги притесняват- Левет и Джерен. Това, от което имат нужда е да си кажат "Обичам те!" и както Уси отбеляза, да се разбират кой какво иска, демек дълъг и хубав диалог.
Катя и Уси добре усетиха, че музиката и кариерата на Хасрет не се харесва на Мурат. Аз сериозно се замислям дали прословутият албум ще има успех. В последния епизод Кадир сподели на Мурат, че не е харесал албума и му е мъчно за сестра му, която хвърли толкова труд, пък накрая нямало да има добър резултат. Кадир добре усеща нещата, така че какво да очакваме...
Дори и годежът да приключи, си мисля, че Мурат ще изчака Хасрет да реши какъв живот иска да води отсега нататък и дали ще продължи в същия сектор.


Надявам се и аз прословутия албум да няма очаквания от Левент ефект Joy Joy Joy
То като се приключи с годежа Хасрет, няма да се хвърли веднага на врата на Мурат , освен ако това не е първопричината hahaha hahaha hahaha

# 724
  • Мнения: 10 028
Аз пък не смятам, че Мурат не харесва музиката, която прави Хасрет. Напротив, той доста гордо пусна на Джерен албума на Хасрет, подготви за гласа ѝ голяма част от песните ѝ, когато слушаше новата песен каза на Левент, че е много хубава, а относно музиката той никога не лъже. Това с Бах са просто оправдания и искаше да се измъкне, като пак не каза нищо лошо.
Смятам, че албумът ѝ ще има голям успех. Друг е въпросът какъв точно ефект очаква Левент.

# 725
  • Мнения: 2
Аз пък не смятам, че Мурат не харесва музиката, която прави Хасрет. Напротив, той доста гордо пусна на Джерен албума на Хасрет,
Ако не се лъжа, в последния епизод Мурат пусна на Джерен песента на Сейян Ханъм "Хасрет", а не албума на Хасрет.
Според мен, Кадир има усет за музика и неслучайно ни показаха реакцията му и очакванията му. Thinking

# 726
  • София
  • Мнения: 7 893
Аз пък не смятам, че Мурат не харесва музиката, която прави Хасрет. Напротив, той доста гордо пусна на Джерен албума на Хасрет, подготви за гласа ѝ голяма част от песните ѝ, когато слушаше новата песен каза на Левент, че е много хубава, а относно музиката той никога не лъже. Това с Бах са просто оправдания и искаше да се измъкне, като пак не каза нищо лошо.
Смятам, че албумът ѝ ще има голям успех. Друг е въпросът какъв точно ефект очаква Левент.

Да , Мурат подготви песните за нейния глас.
Неговото възприятие за музиката обаче , няма нищо общо с масовия вкус.  Hug
Ето тук ще е проблема, песните няма да са достатъчно "кръчмарски" , както изглежда на обложката. hahaha hahaha hahaha

# 727
  • Мнения: 56
Сцената в ресторанта и комичната ситуация в която изпада Хасрет.Сега след толкова време мога по-спокойно да я гледам.  #Cussing out #Cussing out
http://www.facebook.com/video/video.php?v=110060439072105&oi … mments&ref=mf

# 728
  • Мнения: 962
Още съм под въздействието на 39 епизод. Чувствата ми се променяха непрекъснато и накрая и мен ме заболя душата. В очите им във финалната сцена аз прочетох едно голямо "ЗАЩО?".

Защо се нараняваме взаимно? Защо е тази болка, тъга, която ни е обсебила? Защо не ми вярваш, че те обичам? Обичал ли си ме някога наистина? Нима не разбра, че копнея за теб? - всичко това в тъжните им и пълни със сълзи очи!

Мисля, че Хасрет призна с тази песен наранената си душа. Мурат я разбра и дълбоко съжали, че й причинява това.

Очаквам болката и на двамата да ескалира до взаимно признаване в любов по много романтичен начин. Тогава всичко друго ще е без значение - годеж, игрички.

Баги ни припомни Паша Христова, а аз се сетих за:

Бяла тишина на Георги Минчев

Късен гларус над нас прелетя
бързи спомени в мрака препуснаха
и подирихме пак любовта
в топлината на устните,
но намерихме само една тишина.
Беше тихо във наште сърца
Беше тихо в очите притворени
и стояхме със тъжни лица
и се вслушвахме в спомена,
но дочувахме само една тишина.

В нощта птица пак лети
в нощта тихо тъгуваме аз и ти.

Над морето изгрява деня
и блестят върховете на мачтите
кораб вдига отново платна
да отплува със вятъра,
а в платната белее една тишина.

http://www.youtube.com/watch?v=qUVzDh1-puc&feature=related

# 729
  • Мнения: 10 240


Новата тема е готова и вече мога да се върна да ви изчета! Peace
А вие послушайте Хасрет!

# 730
  • София
  • Мнения: 7 893
Сцената в ресторанта и комичната ситуация в която изпада Хасрет.Сега след толкова време мога по-спокойно да я гледам.  #Cussing out #Cussing out
http://www.facebook.com/video/video.php?v=110060439072105&oi … mments&ref=mf


Ми комично беше,кой я вика там ?
 
spam2

аз няма да я гледам лош римейк за мен

Последна редакция: нд, 13 фев 2011, 15:52 от Shatzi

# 731
  • Мнения: 2 116
Кадир не харесва този стил още от първите серии.Неговият стил е рап и няма нищо общо с Мурат.
Защото точно Мурат подготви Хасрет за тази музика.Хасрет не е пяла нещо поразалично докато се обучаваше.Ако иска да се запомнят песните на Хасрет трябва да измисли  касическа музика и тя да пее оперно пеене.Така както каза на Невра за музиката на Бах,че тя се помни и ще се помни за  бъдещите поколения.
Мурат за мен си измисля оправдания за музиката и стила. newsm78


Росиnewsm10  напълно те подкрепям и да добавя, че много често Мурат смесва професионалното си мнение с лични впечатления и емоции.

# 732
  • Мнения: 10 028
Аз пък не смятам, че Мурат не харесва музиката, която прави Хасрет. Напротив, той доста гордо пусна на Джерен албума на Хасрет,
Ако не се лъжа, в последния епизод Мурат пусна на Джерен песента на Сейян Ханъм "Хасрет", а не албума на Хасрет.
Според мен, Кадир има усет за музика и неслучайно ни показаха реакцията му и очакванията му. Thinking

Стори ми се все пак, че Хасрет пее тази песен и Мурат държи в ръка нейния албум. Пак изгледах тази част от епизода

# 733
  • Мнения: 0
Сигурна съм,че изпълнението е на Хасрет от нейния албум

# 734
  • Мнения: 2

Стори ми се все пак, че Хасрет пее тази песен и Мурат държи в ръка нейния албум. Пак изгледах тази част от епизода

Песента е в стар вариант и звучи точно както на плочата. Относно диска, Мурат си беше записал песента на CD след вечерта, в която Хасрет му я пя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт