Парфюмни размисли и страсти - 96

  • 38 898
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 5 658
пп моят мъж не харесва никакви парфюми - и това е откакто го познавам, не от периода на парфюмната ми мания; някак си идеята да не се пръскам по тази причина ми се струва безумна, но пък това ми дава свобода да се пръскам с каквото и да е - той така или иначе няма да го хареса   Laughing
Бубс, мъжът ми има близнак и ти си женена за него!!!  Shocked

# 166
  • Мнения: 36 101
Атти, с теб сме от една порода  hahaha

# 167
  • Мнения: 326
 И за мен няма просташки парфюми. Има парфюми,които не отиват на стила и възрастта на дадена дама,но те не са просташки,а неподходящи. Например на едно 18 годишно момиче не би отивала Paloma Picasso,а на мен пък ми стои добре. И това не значи,че парфюмът е бабешки,а че е за друг тип жени. Мисля,че ме разбирате. Аз харесвам по-женствени и "съблазняващи" парфюми,тежки и омайващи. И мисля,че ми отиват на химията. Но те не са за всеки. Химията на други жени работи със светлите и "чисти" акватик аромати,които аз пък не предпочитам. Но не бих нарекла никоя жена простачка заради избора на парфюм.

# 168
  • Мнения: 521
Опаа, otilia, аз съм изключение. Носих Паломата на 17 години, подариха ми го на абит.бал. Хард начало, знам. После обаче (говорим след около 3 години) носех с най-голямо удоволствие Тропическия Пунш на Ескада и Бърбъри Уикенд. Затова съм казвала, че съм парфюмен помиар, смесвам стилове всякакви. Laughing

# 169
  • Мнения: 31 370
и не е вярно, че 'бабичките' не са харесвани  Wink
не всички, не винаги, не от всеки, но са различни и интересни и точно за това са харесвани  Wink
Да абсолютно съм съгласна, че това не е вярно. Peace Зависи от възрастта, от стила, от това как ти стоят, дори от това къде точно живееш.
Всички познавате sl, която носи само "бабички" и отнася комплименти от джентълмени пилоти и хора в бизнеса, разбиращи от етикет и добри обноски. Wink
Всичко е въпрос само на личен вкус и възприятия.
Не понасям Лулу, но пък харесвам доста алдехидни аромати.

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 09:17 от densi

# 170
  • виртуално
  • Мнения: 2 868
Smartie - и аз съм помиярче  Blush
на 17-18 носех старото Fidji , Tresor и Gio
Сега и да ме убиеш няма да ги сложа, вече не съм порастнала за тях  Joy
Имам от най-леки до най-тежки парфюми и си ги харесвам всичките  Crossing Arms

# 171
  • Мнения: 36 101
Денс, защо не си съгласна с мен? аз съм написала точно това, което и ти  Joy

# 172
  • Мнения: 326
  Mr. Green Паломата ми харесва много, но определено е тежка,и не за всеки вкус. Странно как харесвайки Палома, си харесала и Тропикал пунш. Това е един от любимите парфюми на моята приятелка,чиито бисери коментирахме тука. И Бърбъри  Grinning Но може пък да има различни случаи,при които единият или другият да са подходящи. Тропикал пунш става например за морето, или за детски рожден ден. Ескада поначало ги харесват децата.Четох един коментар за новият парфюм на Ескада от една учителка,че мирише на дъвка и 10 годишните и ученици много и го харесали. И наистина са за по-млади момичета или тийнейджърки,поне според мен. На едно 17-годишно момиче Тропикал пунш би отивал  Peace

# 173
  • Мнения: 521
Между двата парфюма има разлика от около 3 години. Достатъчно време да ми се промени вкуса, обонянието и т.н. Не зная защо, но и до ден-днешен не се решавам да си взема пак Паломата. Твърде много спомени ще нахлуят Grinning

Кикерица, много те моля, опиши ми Miss Boucheron, защото ми е супер любопитен. Praynig
(и поздравления за страхотния аватар)

# 174
  • Мнения: 31 370
Денс, защо не си съгласна с мен? аз съм написала точно това, което и ти  Joy
Как да не съм съгласна, точно в десятката.
Просто те цитирам теб за да допълня. Heart Eyes Hug  bouquet

Сега ще се поправя за изказа. Hug
На теб и на Атти някои определяни като ретро парфюми ви стоят също великолепно. Парфюма си иска собственика!  bouquet

# 175
  • Мнения: 36 101
Денс, аз не съм те разбрала правилно  Wink Hug

# 176
# 177
# 178
  • Мнения: 2 617
Не е длъжна да казва (разбира се, тя е еврейка) - това също е вариант.

# 179
  • Мнения: 293
Joy Joy Joy
То затова тук сме се събрали, като в изолатор, такива хиперски  Mr. Green
 Hug

Помня, че Натали беше писала подобни неща и за германките - имат, купуват, но не ползват или ползват нещо съвсеееем незабележимо, а иначе трупат сериозни колекции, именно с колекционерска цел. Което пък изобщо не го разбирам, колекция - да, ама да си седи само така заради бройката и името без да се ползва... за чий?

Аз съм мол-мацка, при условие, че молът е просто един голям магазин и нищо повече  
Но е жалко, че харесвам по-масови аромати и няма тема, в която да пиша, защото тук е наистина изолатор. Няма повече да пиша, за да не развалям темата, но с най-огромно удоволствие ще продължавам да чета  

Общи условия

Активация на акаунт