Къде за седмица на море с бюджет от 500 лв- лято 2011

  • 76 855
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • София,
  • Мнения: 4 267
Тази година не се знае по кое време ще успем и ние с моренцето, но да се запиша да Ви следя, пък понатам като се избистри положението все ще намерим време за пет шест дни да отскочим до там Peace

# 16
  • при моите любими
  • Мнения: 2 560
 Peace

# 17
  • Мнения: 2 096
Ние сме се запътили насам,като имам още 2 оферти за Арапя,ако на някой ще му е полезно ето поне единя линк  http://www.vitosha-bg.com/reservations.php
Мерси.. и аз се интересувам от оферти за Арапя.. може ли да сподлеяш и други такива ако намериш..

# 18
  • Мнения: 1 490
И аз съм тук Laughing Специални поздрави на Благодаря, моля! и Сия   Hug

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Миналата година успешно направихме море до 500 лв за 8 дена в ММЦ-то на Китен Simple Smile Не беше лукс, но беше съвсем прилично (къде иначе да намери човек бунгало - 3 легла със закуска на блок маса за 18 лв/ден?!)

Тази година се чудя дали да не бъде морето на каравана, вероятно под наем.

# 20
  • Мнения: 685
И аз ще следя. Peace Направих сметка, че само за пътя тази година ще ни отиде към 160лв, ако бензина не надвиши 2,50. Това значи, че ни остават 340лв за двама нощувки + храна. Като го разделя на 5 (повече от 5-6нощувки не ходим на море, защото ни омръзва) излизат по 68лв/дневно. Дали, обаче ще е възможно тази година? newsm78

# 21
  • Враца
  • Мнения: 2 350
на арапя съм изключително доволна от бунгала щереви и ги препоръчвам горещо.
за да останем в темата, обаче, единственият вариант е да ги посетите в нисък сезон, защото през юли и август са доста скъпи.
добавям уточнението, че не са подходящи за съвсем малки дечица, които ровят навсякъде, защото са точно до една бара, и можеда стане беля там. за дечица на около 5 г или още непроходили са мн добре- близо до плажа, прохлада, чисто и хубави условия, разбрани хазяи. Peace

# 22
  • Мнения: 1 196
Да следя и  аз   Hug

# 23
  • Мнения: 6 305
В Албена - хотел "добруджа" полупансион - 35лв на човек, включени чадъри,шезлонги и паркинг, "Ескада бийч"  пълен пансион - 39лв

# 24
  • Мнения: 123
И аз съм тук Laughing Специални поздрави на Благодаря, моля! и Сия   Hug
Благодаря, подобно на малчовците Hug

# 25
  • Мнения: 240
И аз ще следя темата. Миналата година прескочихме, че раждах лятото. Предната бяхме тук http://www.arapia-1.hit.bg/ Прекарахме си много добре, обаче в тези бунгала беше страшна жега, не бяха тухлени, незнам какави са, но следобед ставаше сауна вътре.
За малки деца обаче е страхотно. Тогава Кристина беше на почти две години. Цял ден се щураше по ливадата необезпокоявана от нищо.
Сега мисля пак за Арапя, но не съм харесала бунгала.

# 26
  • Мнения: 553
запис да следя, че с тези две деца малко трудно се вместваме в малък бюджет, но все пак да опитам Simple Smile

# 27
  • Мнения: 561
За да не е просто запис давам този линк http://www.elmona.com/ на бунгала "Елмона" Камчия. Тук мисля че ще ви стигнат 500 лв., особено до 15,07. Ние ходихме преди 2 години. Не сме очаровани, но пък има семейства, които си ходят редовно и им харесва.

# 28
  • Мнения: 1 183
Момичета,които сте почивали в началото на юни споделете как беше времето,температурата на морската вода.То е ясно,че всяка година е различна,но ми се струва много рано и е много рисковано да умрем от студ,пък цените са почти на половина и вече се замислям за оферти около 10-20 юни. newsm78

# 29
  • Мнения: 1 172
katka72 , ние миналото лято ходихме от 16 до 22 юни и времето беше много хубаво, топло,но не зверски горещо, водата топла и чиста, много доволно.

Мога да препоръчам квартира в Поморие, на моя приятелка/бивша колежка, там летувахме,но това лято искаме разнообразие и затова няма да сме там. Имат апартамент и в Несебър,който също дават под наем.

Ние миналото лято изкараме икономично поради факта,че аз имах малък здравословен проблем и спазвах диета, съответно отидох на почивка с един сак предварително приготвена храна. Ако не беше диетата, никога не бих го направила,но сега си давам сметка,че не ми коства нищо особено и вероятно тази година пак бих отишла с кутиите, не само заради икономиите, ами и за да съм спокойна за стомахчето на детето, щото да ти хване разстройство насред ваканцията....

Общи условия

Активация на акаунт