Къде за седмица на море с бюджет от 500 лв- лято 2011

  • 76 847
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Ние сме се запътили насам,като имам още 2 оферти за Арапя,ако на някой ще му е полезно ето поне единя линк  http://www.vitosha-bg.com/reservations.php
За тези бунгала в Китен бях писала в друга тема и една мама ми беше написала това, ако на някой е полезно:

Rosi, ние миналата година бяхме в бунгалата http://www.vitoshacamp.com/gallery.html за 3 дни. Бяхме в масивно бунгало с 2 спални, хол и бокс, напълно оборудван - печка, котлон , хладилник, съдове, включително течен сапун за съдове..... Беше чисто и просторно. Има детски кът. Интернета не върши работа....Единствения недостатук според мен е че е малко далеч от плажа... да кажем 15 мин с 2 деца и куп играчки.

Искам да попитам за плажа в Царево, ако някой е ходил там, че и на мен ми харесаха виличките Марая, как е, плитко ли е в началото, голям ли е плажа?
Ние ходим три години подред в Ахтопол - бунгалата на Слънчев ден, ами евтинко е и с пълен пансион може, но бунгалата са мизернички. Миналата година за 7дни в началото на юли платихме 430лв за самостоятелно бунгало с 4легла и 2 пълни пансиона за нас 3мата с детето.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 183
Да и на Щереви съм се спряла ето линка http://shterevi.hit.bg/index.htm
а ето и другите  http://arapiq.hit.bg/
Rossi благодаря ти за споделеното,не знаех че е малко далеч но на мен лично не ми пречи  Peace
А за Албена няма да повторя повече  Naughty

# 32
  • у дома
  • Мнения: 1 160
запис

# 33
  • Мнения: 5 173
Запис.

# 34
  • Враца
  • Мнения: 2 332
бу, помня миналата година отзивите ти от приморско.
помня най-вече описанието ти колко багаж сте взели  Laughing

кажи нещо повече за тия каравани, аз написах в гугъл каравани под наем и ми излизат някакви за 40 лв /ден най-евтино.
като сложиш и 20-30 лв, които плащаш на ден на къмпинга, и то си става сумата за един нелош хотел за 4-мата ви... по моите разбирания не е евтино, нито е практично за 4-ма, опровергай ме   Simple Smile
сериозно, заинтригува ме, разкажи повече Peace

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 12:04 от Трън в Очите

# 35
  • Мнения: 91
Запис и от мен да следя темичката.
Ние миналата година изпуснахме,но по миналата бяхме на Свети Влас в един семееен хотел.Ще потърся визитката да сложа и линкче.Ако тази година пак цените ни устройват можеби пак там ще отиде.Чисто,спокойно,водата топла  Sunglasses

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
кажи нещо повече за тия каравани, аз написах в гугъл каравани под наем и ми излизат някакви за 40 лв /ден най-евтино.
като сложиш и 20-30 лв, които плащаш на ден на къмпинга, и то си става сумата за един нелош хотел за 4-мата ви... по моите разбирания не е евтино, нито е практично за 4-ма, опровергай ме   Simple Smile
сериозно, заинтригува ме, разкажи повече Peace
Така си е, това ме спира мен все още.
Иначе почивката на каравана е, ами, съвсем различна Simple Smile готина, спокойна, не е като хотел. Виж, на бунгала може да се оприличи.
Имахме собствена каравана, но сега не е в употреба, а и за седмица да я влачим до морето не е оправдано... Предни години сме ходили по няколко пъти на каравана, тогава е друго, но предвид кризата, вероятно пак ще идем само веднъж за седмица или малко повече.
Все още обмислям кое да направим. Обичаме почивка на каравана, определено, спира ни частта с неоправдано високия наем.

# 37
  • Враца
  • Мнения: 2 332
е лоша работа.
явно е мн готино, след като сте си купили ваша, но да наемеш за тия пари... незнам, струва ми се оправдано само ако ходиш с нея в чужбина.

на бунгала може да отидете, нали е подходяща алтернатива.

аз обичам бунгалата и сигурно на каравана ще ми хареса, но засега няма да пробвам с тия наеми Simple Smile

а защо е извън употреба вашата? не може ли да се постегне и да я ползвате, че и под наем да я давате?

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Е, то за да се дава под наем, трябва някъде да й се плати престоя. По-рано ходехме на к-г Смокиня, но откакто взеха да искат около 2,000 лв за сезон само на караваната, някак се отказахме от тях, още повече, че битовите условия не са приятелски. Ако го постегнат, пак ще идем при тях.
Една каравана за да се закара някъде, си има солидни пътни - тежи достатъчно, съответно разходът за бензин се вдига значително, не всяка кола може да тегли каравана (нашата е двуосна и дълга 5,5 метра). Изобщо, сложно е за обяснение Simple Smile
Но да, почивката на каравана си струва, вероятно ще хареса на всеки, който обича да почива на бунгала и палатка.
Бунгалата са готини, проверих за тази година как стои въпросът в ММЦ-то, вдигнали са цените с 10 лв, вече е 28 лв за тройно... пак си струва, вероятно. Ще обмислим варианта, ще дойде ок. 200 лв нощувка + закуска, а там обстановката е общо взето готина, плажът е хубав, добре изкарахме... просто ни се ходи повече на каравана, било то и под наем.

# 39
  • Мнения: 1 754
С тия цени на бензин то и разходите до и обратно са си сериозни.
Ще следя и аз за чаровни оферти по малките градчета, то, не че останаха много варианти вече...

# 40
  • Мнения: 72
Писах в другата тема, ще напиша и тук, с цел да съм полезна на много от вас.
Миналата година бях в хотел " Черноморец " Шкорпиловци. Нощувка + закуска, обяд и вечеря за 18 лв. на ден. Условията в хотела са много добри.
Молбата ми е ако имате отзиви, мнения или впечатления за международен лагер " Чавдар " , споделете.

# 41
  • Мнения: 685
Писах в другата тема, ще напиша и тук, с цел да съм полезна на много от вас.
Миналата година бях в хотел " Черноморец " Шкорпиловци. Нощувка + закуска, обяд и вечеря за 18 лв. на ден. Условията в хотела са много добри.
Молбата ми е ако имате отзиви, мнения или впечатления за международен лагер " Чавдар " , споделете.

Можеш ли да дадеш някакъв сайт. Намерих хотел "Черноморец" в Шкорпиловци, но ми показва цена 50лв/нощувка. Crazy

# 42
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826



Можеш ли да дадеш някакъв сайт. Намерих хотел "Черноморец" в Шкорпиловци, но ми показва цена 50лв/нощувка. Crazy

И аз такава оферта намерих newsm78

# 43
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718



Можеш ли да дадеш някакъв сайт. Намерих хотел "Черноморец" в Шкорпиловци, но ми показва цена 50лв/нощувка. Crazy

И аз такава оферта намерих newsm78
И аз.За двама възрастни дават 50лв. нощувка,а дете от 2-12г. ползава някаква отстъпка,но пак се плаща за него.

# 44
  • Мнения: 72
Две години по ред след като започне сезона от хотела правят промоции. За сега все още няма промоции. Ето това успях да открия от преди 2 години http://bultourism.com/%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8/%D0%A … D1%86-0-3566.html

Общи условия

Активация на акаунт