Бебешки крем срещу лоши атмосферни условия!Защита от слънце!

  • 8 376
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 354
За лошо време съм слагала колд крема на Mustela,
за слънце на Vichy 50-и фактор  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 3 581
А кажете кой крем се разнася лесно, не е мазен и детето не става в лицето бяло като банши
От Мустела хич не съм доволна в това отношение Rolling Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 39 836
Аз съм доволна от Вишито (50). От Бюбхен (30) също. 50-цата май пак беше мазна, но не помня.
Нивеата ми беше отвратителна за размазване.

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Крем Бюбхен Wind против вятър и студ
 

Плажно мляко Бюбхен SPF 50


# 34
  • Мнения: 9 488
А кажете кой крем се разнася лесно, не е мазен и детето не става в лицето бяло като банши
От Мустела хич не съм доволна в това отношение Rolling Eyes

Предполагам питаш за слънцезащитен Rolling Eyes
Аз лично съм пробвала Еуцерин, който ужасно ми лепнеше Crazy, най-доволна съм от Виши 50; а за море-предиобед с него, следобед с Гарниер-30 Peace

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Крем за студено време ползвам на Мустела , а слънцезащитен на А-дерма 50.

# 36
  • Мнения: 574
Миналото лято ползвах Iwostin 30 SPF за малката. Тя си има няколко бани по рождение и в аптеката ми казаха, че няма нужда да купувам 50, в нейния случай и 30 стига. Много съм доволна, ползвала съм го и за себе си, лесно се разнася, не е гъст и лепкав.

# 37
  • Мнения: 382
А кажете кой крем се разнася лесно, не е мазен и детето не става в лицето бяло като банши
От Мустела хич не съм доволна в това отношение Rolling Eyes
Daylong

# 38
  • Мнения: 1 767
За студено време -  Клоран,изключително съм доволна! Дори от много слюнки заради зъбетата се получаваха зачервяване и малки пъпчици и като намажа с кремчетто и на другия ден няма нищо!
Слънцезащитно съм взела сега на Бюбхен,да видим,че миналата година с нищо не съм я мазала,макар да беше на няколко месеца(родена е Април)!

# 39
  • Мнения: 63
при лоши атмосферни условия студ и вятър ползвам кремчето на д-р тайс. Против слънце мажа слънцезащитно с фактор 50 на А Дерма и Себамед

# 40
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ползвам Мустела,лятото 50 фактор,а зимата зимния им крем за студено време.

# 41
  • Мнения: 6 443
Използвам  Бюбхен за вятър, но основно за мен Laughing.Много съм доволна Peace
За слънце не мажа с нищо.В лошо време пак с нищо.

# 42
  • Мнения: 2 216
Вчера в аптеката ми казаха, че за дете под 1 год е най-добре да взема Биодерма или Ла рош. Взех Ла рош 50 фактор
За вятър /от магазин ДМ/ ми препоръчаха био крем Алверде

Последна редакция: пт, 22 апр 2011, 19:59 от 30god

# 43
  • Мнения: 477
Аз зимата ползвах бюбхен за студено време, а сега си вземах Bioderma (крем) с препоръка от дерматолога тя каза че козметиката им е много хубава, и да кажа че и нашите бузки изпръхнаха зимата и ми изписа един крем на Bioderma пак Atoderm PP се казва и от него съм много доволна

# 44
  • Мнения: 1 098
За слънце най- доволна съм от Ла Рош 50- ти фактор.

Общи условия

Активация на акаунт