Бебешки крем срещу лоши атмосферни условия!Защита от слънце!

  • 8 372
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 39 818
kori_1, педиатърката на децата знае, именно защото е педиатър.
Пред нея и фармацевт, предпочитам педиатъра.

# 61
  • София
  • Мнения: 44 229
Виши си имат спрей ЗА ДЕЦА.

# 62
  • Мнения: 249
kori_1, педиатърката на децата знае, именно защото е педиатър.
Пред нея и фармацевт, предпочитам педиатъра.
Не искам да споря само споделих мнение, вие си решавате децата са си ваши. Приятен ден.  Heart Eyes

Виши си имат спрей ЗА ДЕЦА.
Да, само че до колкото знам нямат цели серии за деца, като специализираните марки за деца и бебета!!! Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 8 919
Някой ползвал ли е на Юсерин лосиона с микропигменти за деца?
Интересува ме като текстура как е, ясно, че щом е с физични филтри няма да се разнася идеално, но все пак... newsm78

# 64
  • София
  • Мнения: 44 229
т.е. , че нямат шампоан за бебета ли...ми все тая ми е ако въпросната серия за деца е достатъчно добра. Важното е, че тя е за деца...(не че ги ползвам, но за ад имат толкова много добри отзиви, вярвам има защо), докато една мустела, която уж е  специализирана детска, нищо не й пречи да е доста смотлава.

# 65
  • Мнения: 340
Сега за защита от слънце използваме Биодерма 50+ (за деца), имаме и Нивеа 50+ (за деца). И двете са хубави, макар че аз не я мажа всеки път като излизаме, а само ако слънцето е силно.

Иначе на мен фармацевт (много добра приятелка  Simple Smile ) ми препоръча Биодерма пред Виши.

# 66
  • Мнения: 1 103
Ние миналата година бяхме с Биодерма,но тази ми се видя скъпичка и взех Нивеа!Еми повече ми допада,по-лесно се разнася(спрея) и пази много добре!Ние сме белички и за 3часа на слънцето на плажа,все едно не сме се пекли!

# 67
  • Мнения: 2 478
Ла Рош все си го дъвча, но той се размазва идеално. Текстурата му е лека, попива бързо, защитава наистина.
Имам предвид Ла Рош 50+ дермопедиатрик. Тази година купих същия.


И аз и съм много доволна.

# 68
  • Ямбол
  • Мнения: 1 663
За студено  и лошо време - кремче на Веледа, а за слънце - на ДМ с фактор 50. Но се нанася малко трудно.

# 69
  • Мнения: 1 334
Аз позлвах Мустела, когато се изриваше, също и при ухапване. А сега мисля а и взема и слънцезащитетен същата марка, но не знам дали е хубав. От този за изриване и зачервяване съм доволна.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Детския Юсерин.
Ева Луна трудно се разнася.

# 71
  • Мнения: 11
Понеже се начетох колко са вредни слънцезащитните кремове, реших да взема натурална козметика. Ползвам Крем на Лавера фактор 20 и съм доволна. Мислих, че ниския фактор ще е проблем. Но досега малкият не е почервенявал.

# 72
  • Мнения: 8 919
Детския Юсерин.
Ева Луна трудно се разнася.
Благодаря! И без това последната партида, която е из аптеките е срочна.
Имам детския спрей на Биодерма, но ми се ще нещо само с минерален екран. От любимото ми на Дейлонг също вече няма внос. Mr. Green

# 73
  • Мнения: 914
Това лято мажа откритите части с Гарниер 50 ф..На море ще отиде само какичка.

# 74
  • Мнения: 496
Против слънце - спреят на Биодерма 50 фактор за деца. На бебка й понася прекрасно, не е мазен и лесно се нанася. За личице - хидра бебе за лице на Мустела.

Общи условия

Активация на акаунт