"Ей,мамчета,не се плашете!- Юнчетата са големи вече.'' тема 24

  • 25 143
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
хоп и аз тук:)чинче благодаря за прекрасната тема отново,само с хубави новини да се пълни  bouquetа за прегледа утре съм сигурна че всичко ще е наред Praynig
ана2,бебо е добре,не се тормози и се надявам и баща ти да не те натоварва в този период и да си по-спокойна в очакване на бебо Hug
на Теди-да е жива и зздрава,много позслушна и добра кака Party
на всички с добри новини от прегледите-много се радвам Crazy
аз днес бях в данъчното,защото само ме мотаят и не мога да си оправя документите и щях да набия някой и да се разрева-един ми вика ми ти що не си идеш да си раждаш в Англия #Crazyидеше ми да го  #2gunfireе...ти и държавата имаме и сега ме карат да за ми оправят документите да си платя 500 лв за 3 год назад #Crazyей откачена работа Crossing Armsоплаках ви се и утре ще звъня по Сф в НОИ да се разправям,че аз ще родя,а док не мога да си оправя newsm78
лека и спокойна вечер от нас с бебка Heart Eyes

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Бубулина, ужас, дано се оправиш с тая лудост!

Ваче, заповядай! Hug - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=209995&hit=1
А от Книгомания купих  наскоро "Малкият Никола тръгва пак на училище" и "Ваканциите на малкия Никола" - ако случааайно ги нямаш Wink

Между другото, съвсем възможно е някой дори добронамерено да ги е подхвърлял тези неща - че ще трябва да помага за бебето, че може да плаче нощем и тя да не може да се наспи за училище или че ще му обръщаш повече внимание... и то какво ли му се е завъртяло в главата на детето.  Confused
При нас дори майка ми се оказа, че е подметнала нещо, забравих какво беше и като чух разсъжденията на щерката, се карах после...

# 17
  • Мнения: 7
Хайде и аз в новата темичка  Hug само хубави новини да споделяме в нея!

# 18
  • Мнения: 445
Както винаги темата си е много хубава. Чин, благодарим за старанието. Успех утре, стискаме палци  Peace  bouquet

# 19
  • Мнения: 199
Здавейте и от мен!Писах,писах и всичко се изтри... Rolling Eyes

Благодарности за новата ни темичка! HugЧин,успех утре на прегледа и се прибирай да разказваш!

Деска,много се радвам за вас!Все така добре да се справяте с Марти и малката сладунка! Crazy Heart Eyes

Кити,до къщата на свеки има частна градина,в която живеят и 3дечица взети от собственичката приемно.Каката е на ок13-14год.,но е наш калибър и е ок.тези кг.Ако решиш можеш да ми пишеш да и занеса нещо(но не прекалено екстравагантно,че да не се сърди госпожата Wink).Аз също и давах неща до мин.год.,но май вече няма да и стават моите.Предполагам,че късите поли много ще и харесат. SunglassesАко някой се интересува-братчетата са на ок.7 и 10год.и вероятно не биха им били излишни някои неща(тя госпожата сравнително добре се грижи за тях,а и някои от майките,които си дават дечицата там и имат по-големи деца им дават,но знаете,че с децата винаги има нужда от дрешки).Добри новини за Палечка! Flutter

Буболина,дано се оправиш бързо с документите. PeaceТи мислиш ли всъщност да се връщаш в Англия по натам?

Да ви се похваля и аз-на кума ни му се роди момченце на 2ри май.През цялото време има казваха,че е мн.едро-над.4кг.,а се роди 3,5кг.на другия ден след термина. newsm68
Така че,Вова и Ана 2,не винаги ги измерват точно бебоците. Wink
Ана2,за проблемите вкъщи Confused...дано се пооправят нещата. Hug

Зверче,май само ти остана досега на работа. ooooh!Хайде взимай си почивка вече! NaughtyАни нама да я броиме... WinkСамо ще и се караме... Laughing
Тина,време беше да починеш. SunglassesНяма лошо да се поразмотаваш напред-назад,а когато имаш и план е още по-добре. Wink

Гачони,да ти е жива и здрава малката принцеса!  bouquet
Хербелеа,аз също живот и здраве ще съм с две близначета вкъщи. Crazy Praynig
София е на 29ти май родена. Laughing

Ваче,неприятен разговор сте имали. ConfusedНо и на мен ми се струва,че е естествено(дори и да драматизира леко).После ще си дойдат на място нещата. Hug

Радвам се за всички с добри новини от прегледите!  bouquet
Аз мисля да викна една мацка да ми помогне с чистенето преди големият ден.Само се чудя кога точно да и кажа да дойде,тъй като поръчахме някои нови мебели за хола и коридора и искам да е след като минат хората и ги монтират. Confused Няма да се справя сама,заради контракциите,които са поне 15 на ден(често и  повече,някои болезнени).Днес зверски почна да ме боли и кръста.Иначе-ходих да меря тонове мин.седм.,но ми сложиха само една слушалка и записваха само бебко,не контракции(аз съм забравила,че се мерят с две).Всичко беше наред,но имам малко гъби и анаеробни и ще си слагам Полижинакс известно време.Много неприятно! Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 4 414
Добро утро и от мен.
Пак хубава тема. Хайде още малко ви остава. Давам кураж на всички.
Ваче и Ана2 вие май имате нужда от малко  Hug  bouquet
Чин стиснати палчета и от мен, днес беше на преглед нали?
Ако има и други на преглед само хубави новини ви пожелавам.
Малката тъкмо закуси сега е мой ред да похапна  Grinning
Ето и на вас нещичко за старт на деня

# 21
  • Мнения: 14
Добро утро!
Деска, благодаря за плодовата закуска Hug
И на Чин, мерси за хубавата тема Hug Стискам палци за прегледа.
Августа, аз знам, че не винаги познават теглото. А и не държа да е едро бебето. Само се надявам да родя нормално, че нали нямам уговорка с лекар.
Забравих да се похваля вчера - откакто съм забременяла, за първи път имам чиста микробиология. Това е добре и няма да слагам глобули преди раждането. Този път ме излекуваха с Гино-певарил крем за 14 дни. Явно преди все ми изписваха неефикасни глобули, или просто на мен не ми действаха Simple Smile
Лек ден на всички  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 456
Добро утро. Влизам само да пожелая прекрасен ден на всички.
Аз отивам да се стягам, чакам Слав да ме вземе и отивам да видя дзвера и колеги Simple Smile Дано всичко е наред и си се върна  Praynig
П.П Благодарско за стиснатите палци Simple Smile


Вова, браво за тази микробиология, и аз трябва да пусна днес.

Деси, благодаря за закуската, хапвай да се подсилиш, че Йоана има нужда от силна и здрава мама  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 142
Добро утро и от мен!

деска, ти ни започна с пловодите закуски вече Laughing

Ваче, Шунка, споделете в кратце защо са толкова ценни книжките и филмчето за малкия Никола Wink

августа, според мен задължително трябва да викнеш някой да ти помогне с чистенето.  Най-добре изчакай всичко да бъде донесено и сглобено, наистина Peace

вова, голям кеф е да си видиш изследванията чисти, нали Wink  Аз пък подозирам, че моите този път няма да са много добри... Confused

чин Hug още веднъж

# 24
  • Мнения: 49
Добро утро!

Точно така, ДЕСКА, здравословна закуска за една здрава мама на прекрасната Йоанка Wink Междудругото, казвате ли й някак на галено?

АВГУСТА, днес съм подела една офанзива и ще видя как ще приключи, ще ти пиша на лични.

На мен досега 4 пъти ми взимаха секрет, за последен път преди около 3 седмици май, не помня точно, но ми казаха, че няма повече, нито пък ПКК newsm78

ВАЧЕ, оставила съм си двечки за всеки случай Wink, едната е розова, даже....

Момичета, аз след малко пак отивам в офиса, дано свършва по-рано...., а на вас желая хубав ден!

# 25
  • Мнения: 14
Добро утро! Чин, никакви болници, следобяд да си вкъщи   Peace
Аз вчера бях на преглед след повече от месец пауза. Момата е 2400, отговаря си на термина, дори 2 дни преди него (на третата фм беше 2 седмици назад), всичко и излезе в норми. Док хич не остана очарован от количестовото на контракциите ми и ще пия Магнерич още 2 седмици. Малко разочарована останах, защото попитах има ли вариант да раждам нормално с епидурална упойка в АГ, при което се оказа, че не им било практика. От 6 анестезиолога 4 не работели с епидурална, оставали само 2, които на не знам какви смени работели и нямало почти шанс да се падна в тяхна смяна. Дори да не беше за цялото раждане, ами за час-два почивка от контракциите - много ме блазнеше идеята, но уви. След две седмици вече ме прехвърля на др. Георгиев, при който ще раждам. Той ще ме следи до края, и с него ще говоря за варианти за някаква анестезия. Хич не се имам за безкрайно смела и нямам особена увереност, че ще се справя качествено без помощ.

# 26
  • софия
  • Мнения: 1 305
Добро утро,
Деска мерси за закуската, много ще ми е приятно ако намериш време да ни разказваш за Оагня Simple Smile
Чинче и днес  Praynig
Вова честита чиста микробиология на финала това е мн. важно Peace
Моят секрет винаги е бил чист, въпреки че си нося някакво течение, но сега с тези бактерии и левкоцити, снощи си мислех да не би да са ми се влошили показателите на и без това не добрата цитонамазка, някой скоро да му е вземана , в напреднала бременност newsm78, да взема да мирясам.
Шунче ще потърся тези книжки и филмчета за Никола, не съм ги чувала.
Хубав ден Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 142
теди, ще се справиш чудесно и без анестезия, разбира се Peace  Все пак, дано да се намери някакъв вариант, за да се чувстваш ти по-спокойна и уверена Praynig  Аз също смятам да обсъдя вариант за епидурална упойка с докторката Rolling Eyes


Деска мерси за закуската, много ще ми е приятно ако намериш време да ни разказваш за Оагня Simple Smile

цвети, ама добре я прекръсти малката hahaha

# 28
  • Мнения: 13
 LaughingЩе й купува дрешки  Laughing
Добро утро и от мен!
И аз днес ще си взема изследванията от микробиологията.
Ще докладвам по-късно.
Хубав ден на всички!

# 29
  • софия
  • Мнения: 1 305
Ха -Ха hahaha, Бюти, той Дани я е прекръсътил той си играеше нещо Joy
Деска Hug

Общи условия

Активация на акаунт