Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 115

  • 34 376
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 157
Едва ли е заради роклята.
Имат заснет епизод.
Тази седмица нямаше серия на Езел.
Идва края на сезоните и може би се чудят как да ги удължат във времето.
Ще им се получат дупки в програмата и сигурно пак ще пренареждат.
Е естествено че ще понат от нас .Филма нали има твърди фенове нищо ,че са все недоволни. hahaha Joy Joy Joy
Възможно е да е заради техния Сървайвър. Май и там вървят към финал.  newsm78
Освен твърдите и упорити фенове, предполагам ще се завърнат отново и някой от първите  заради последните епизоди. Laughing  Laughing  Laughing

# 691
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Gönülçelen Bu Hafta Yok
28 Mayıs 2011

Atv’nin Yeni yayın akışına göre 29 mayıs pazar günü saat 23.00′de Gönülçelen dizisinin 52. bölümü yayınlanacaktır. İzleyenlere duyurulur.

http://www.televizyondizisi.com/index.php/gonulcelen-bu-hafta-yok/43222/27/

# 692
  • Мнения: 510
Ние докато изгледаме края на филма те Туба,Джансел и сие сигурно отдавна ще се пекат на Ривиерата. hahaha Joy Joy Joy Joy Joy
То може да дойде време за нови проекти и да се завърнат от почивка. hahaha Joy Joy Joy

Е и тази седмица няма да чуете обичам те от оджата. hahaha Joy Joy Joy

# 693
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 694
  • София
  • Мнения: 7 893
Това е реклама за утешното Дизи  Hug

13:43 Dizi TV trailer , you will see Cansel in funny state at 13:43:27 :DDDD

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=atv



Предпоследно де ,  май ще има епизод  Hug
Cansel Elзin (for english, arabic and french speakers)

Hello our dear Members Tomorrow GC will be At 23:00 Turkey time as ATV published it now

Последна редакция: сб, 28 май 2011, 15:27 от Shatzi

# 695
  • Мнения: 510
То епизод ще има ама 52 все още това е в програмата.

# 696
  • Мнения: 84
Не се натъжавайте,момичета!Какво толкова е станало-нямало да има епизод?
Хубаво,щом така са решили,ние можем ли да променим нещо?Не,разбира се.
Ето,това,нетърпение,то ни изигра лоша шега и сега си ближем още раните от заблудите ни.
Не са виновни нито сценаристи,нито актьори-ние сме си виновни,защото нямахме търпение до следващия епизод и сами си се вкарвахме всеки ден в заблуда и давахме простор на фантазиите си.
Ако филма не го гледахме он лайн,око нямахме тази възможност а гледахме сериала готов и на куп дали нямаше пак да сме запленени?Щяхме и още как?Но тогава щяхме да вложим само и единствено положителни емоции,магията нямаше да ни отмине и пак щяхме да се радваме на актьорската игра.Но какво нямаше да направим-нямаше да надничаме в чуждите чаршафи,без да сме поканени/цитат на Баги и то много точен/

За затова сега спокойно,времето е приятно,има и други неща,с които можем да се занимаваме и спокойно да изчакаме поредния епизод.До тогава може би Моргана и екипа и ще ни доставят удоволствие да изгледаме непреведените епизоди-тъкмо ще коментираме тях.

# 697
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 698
  • Мнения: 2
Марги, Hug  Hug
Напоследък няма нищо заложено в сценария, а съчинения епизод за епизод. Дразни ме, че няма логическа връзка между действия, персонажи и т.н.  Започва се нещо, оставя се следващия епизод. Да не говорим за лъжливите убеждения на Али Лъжкай, който впрочем се отказа и отиде при "Въпреки всичко", където се вясна и прехваленият Джевдет Мерджан. Mr. Green Последните епизоди ми доставят удоволствие, ама не е както преди. Иначе Бухара и компания са много изобретателни в махлата. Чак си заслужава да се издаде книга "Хрониките на Кобра". hahaha
Извинете за поста, който не казва нищо по- различно.  Peace

# 699
  • София
  • Мнения: 7 893
Лийче  Hug  ако наистина  вземат да се отрежат моментите само с махалта от сезон две ще се получи един не лош комедиен сериал.Там поне действието е логично и следва своя ход.

Ама другите моменти с Мурат и Хасрет ако се скалъпят ще лъсне една невероятна история дето ни знаеш къде и е началото ни края , тия влюбени ли са ,учител и ученичка ли са или просто познати. Joy Joy Joy


 spam2

Тази Далиа админ на фейса  си е писала с Ерен (ученика на Мурат) , даже и той бил шокиран от нивината , че утре няма да има филм

Dalia Ahmed
even Eren (murat hoca's student) was shocked that there is no GC tomorrow



Последна редакция: сб, 28 май 2011, 16:59 от Shatzi

# 700
  • Мнения: 14 509


     Не сме много на масата ,ама стана  5ч. и е време за чай.
     Спомням си ,преди много години бях на работа в арабска страна. Пристигнах там през юли.
     Температурите гонеха 41-42 градуса ,а и морето близо .=сауна.
      Първия ден когато отидох на работа  потърсих нещо студено и газирано. .Всички араби се
      спогледаха newsm78 Те пиеха горещ чай ShockedПосле и аз се убедих - срещу жегата-само
      горещ чай като питие.Затова и в махалата май най-се харчи чая....
      Препоръчвам ви го през горещите месеци.
     
     Имам си проблем- чакам с нетърпение да разбера ,ако няма серия в неделя роклята ли е виновна,
     че аз се обзаложих да се кача на балкона завинаги  ,ако е така smile3518

# 701
  • София
  • Мнения: 7 893
     Имам си проблем- чакам с нетърпение да разбера ,ако няма серия в неделя роклята ли е виновна,
     че аз се обзаложих да се кача на балкона завинаги  ,ако е така smile3518

Себи мерси за чая Hug

На дали  причината да няма серия е нещо толкова прозаично като роклята .Това предположение беше на шега . Hug

Предполагам политика на телевизията.  newsm78
Да им имам похватите  Joy Joy Joy

# 702
  • Мнения: 0
Себи,

Благодаря за чайчето. Както винаги е разкошен.

Тъкмо навреме се прибрах от работа.

Спокойна вечер на всички.

# 703
  • Мнения: 0
Себи,и аз на свой ред да благодаря за чая,но моля  те ,дори да си сгрешила в предположението си не се качвай и ти на балкона,че и без това сме много

# 704
  • Мнения: 2 116
Лийче, наистина съжалявам, че стоят така нещата при теб със сериала Hug

Аз що за човек съм... newsm78  незнам...разбира се, че не си затварям очите пред някои дребни детайли, разминавания и неточностти...ама, ги отдавам на това, че не съм запозната как се снима сериал, как се разказва и показва една история в сериал...и в крайна сметка...това е просто сериал... Peace

Ако мога да ти дам поне малко от моето удовлетворение...за теб на драго сърце и веднага Peace Hug

Не искам никого да дразня с моето харесване на сериала, ето и сега тази все още не потвърдена...но, по-скоро с голяма вероятност да е достоверна информация, че може и да няма епизод...не ме ядосва...ами, нещо се е случило за да стане така...нещо, което аз не знам newsm78
Може и да има логично обяснение, може и да няма...аз,  достатъчно се дразня и се ядосвам на нещата, които ги знам...на тези, които не ги знам...
докато не ги науча...не им обръщам внимание...да си чакат редът...не е ли така newsm78 Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт