Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 115

  • 34 365
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 14 499
    Надине, Hug newsm51:
  Благодаря ти .Концерта беще невероятен.Тичам при съседите за 2-то полувреме . След това сядам при вас Репитирах малко танци за сватбата на нашите Хасрет и Мурат

# 736
  • Мнения: 2 116
Ринка, здравей!
Не се притеснявай... Hug ние знаем, доказала си го, че каквото е зависело от теб си го направила...по най-добрия и възможен начин! Peace
А, за липсата на епизод...май, не е напълно сигурно...все още... newsm78 или вече е... Thinking и аз не знам... Crossing Arms

# 737
  • Разград
  • Мнения: 8 243

 
 

# 738
  • Мнения: 84
Разбира се,Марги!Може да се заплеснем и по футбола,но от наесен,че сега сезона завършва.
На много неща им идва краят,Марги,вкл.и на нашия филм.Дано само не сложим край на темата,тя определено много ще ми липсва.

# 739
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 740
  • София
  • Мнения: 7 890
Ринка, здравей!
Не се притеснявай... Hug ние знаем, доказала си го, че каквото е зависело от теб си го направила...по най-добрия и възможен начин! Peace
А, за липсата на епизод...май, не е напълно сигурно...все още... newsm78 или вече е... Thinking и аз не знам... Crossing Arms

Марги  Hug за този епизод май е почти сигурно , че ще се излъчи на 5 юни.Лошото е , че на 12 юни има избори в Турция и имат пак повод да не пуснат сериала. ooooh!


Ама пък от друга страна е добре .Сериала може и да откара до края на следващия месец с тези прекъсвания , а защо не и до началото на юли  Joy Joy Joy

# 741
  • Мнения: 2 116
Разбира се,Марги!Може да се заплеснем и по футбола,но от наесен,че сега сезона завършва.
На много неща им идва краят,Марги,вкл.и на нашия филм.Дано само не сложим край на темата,тя определено много ще ми липсва.

Таня, темата сме- ние и сериала..ние и всичко останало, което ни свързва по един или друг начин...щом ние...съществува...темата ще я има Peace

# 742
  • Мнения: 10 240
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА 116 ТЕМА

Последна редакция: сб, 28 май 2011, 23:09 от rina-rina

# 743
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Gönülçelen - Ağla Sevdam

http://www.dailymotion.com/video/xir3j



# 744
  • Мнения: 2 116

Марги  Hug за този епизод май е почти сигурно , че ще се излъчи на 5 юни.Лошото е , че на 12 юни има избори в Турция и имат пак повод да не пуснат сериала. ooooh!
Ама пък от друга страна е добре .Сериала може и да откара до края на следващия месец с тези прекъсвания , а защо не и до началото на юли  Joy Joy Joy


ShatziHug тези новини не са много хубави, ама нищо не зависи от нас  Crossing Arms

# 745
# 746
  • Мнения: 2 116


Дори, къде се губиш тия дни  newsm78  това Пънар ли е?

# 747
  • Разград
  • Мнения: 8 243


 
 

# 748
  • Мнения: 3


Дори, къде се губиш тия дни  newsm78  това Пънар ли е?

Тя е. Не се губя, само ви чета. Hug

Общи условия

Активация на акаунт