Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 115

  • 34 379
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 510


   Любче,благодаря  HugStop- успокоих  се.Щом има опасност  балкона да падне  ще си стоя тук .
    Вярно е ,че повече адреналин друсам, ама не се оплаквам.Да вземете да слизате по-често,че ще е
    по-интересно.
    Само като си помисля какво ни предстои..... married luvbed  ylinfant- голени коментарии ще
    има. Laughing Laughing Laughing

# 706
  • Мнения: 2 116
Що се отнася за роклята...така само на снимката ми хареса...поне не ми направи впечатление, някой детайл... не, на място...друго ще е като я видя в епизода...ако, не са я подменили newsm78
Но, заради една снимка, защо да го правят Thinking

Само на снимката  не ми е достатъчно за преценката...а, и да си призная...първото нещо, което ми се наби на очи в тази снимка...беше това, че Хасрет е с вдигната и прибрана коса...толкова й отива така...а, толкова рядко ни я показаха по този начин...  Crossing Arms


Последна редакция: сб, 28 май 2011, 18:27 от margita9

# 707
  • Мнения: 2 116

В тази сцена Хасрет беше неотразима...и прическата и тоалета...и най-вече излъчването... Peace
Музиката и Мурат...сякаш й бяха дали криле в онзи момент... Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 14 510


   Роклята на Хасрт вълнува и мен:
   Туба е моята любимка в серияла.
   Имам неомъжена дъщеря и се оглеждам за модел на роклята и тоалета като цяло.
   Представям си Хасрет с прическа и воал  както е на въпросната  снимка с фена.
   Роклята, дантела и тафта без никакви там волани ,драперии и лъскави допълнения.
    Ако е тясна изчистена ,по талото и средно дълъг шлейф ще подчертава елегантната фигура на
    Хасрет.Мисля ,че и на Мурат би му допаднало....

# 709
  • Мнения: 4 535



И Марк Антъни в синьо       "Трябва да знам"

В трескаво очакване съм на мача, така че никаква новина за това, че няма да има серия, не може да ме ядоса.  Grinning

Последна редакция: сб, 28 май 2011, 18:50 от nadine1111

# 710
  • Мнения: 14 510
      Марги,мисля ,че си напълно права. Тази сцена с танца м/уХасрет и Мурат  беше издържана  във всяко отношение- актьорска игра и на двамата -идеална, тоалета  и цялата визия на Хасрет запленяваща и Мурат и нас.......,а горе  ,когато той щастливо избираше следващия бавен танц ,за да е тя по плътно до него - там и двамата с мимика и действия ни показаха ,че са големи.....
Не случайно мисля си аз  кадър от сцената  е емблематичен за серияла.



     Надине , ти само за мача на МЮ се стягаш ,а питаш ли ме мен- гледам волейбола Б-я- Германия,стягам се да ходя да видя ще ме огрее ли за Джо Кокър и ще тичам да гледам  футболния  мач , а трябва и да ви догонвам в темата-може би новота newsm78 Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 29 май 2011, 00:48 от sebilMM

# 711
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 712
  • Мнения: 2 195
Себи, чаят  ме освежи, че няколко часа се мотах навън и бях прегряла. А пък с тази аранжировка  ми напомни за чаша мохито  Hug

 Naughty но за роклята, не трябваще ли да се оглеждаме заедно, или вече се отказа? Wink

# 713
  • Мнения: 2 116
Мурат, обеща да звънне...тук, там...и да разбере, защо ние ще сме без епизод...а, той...още една седмица без Хасрет в обятията си  Peace




СабиHug тогава те бяха само на крачка от щастието...но, както пее в една своя песен Л.Иванова...щастието, трябва да се търси...то, никога не идвало-само...
Може и да е малко бавно и много трудно...но, те го намериха...че и аз покрай тях  Peace

# 714
  • Мнения: 14 510
   Баги, LaughingАз да се откажа-никога. Къде ще  си намеря  по - подходяща и деликатна  сватя.
    Остана все пак най- важното ...те двамата да не се налага да изминат толкова трудния път по който минаха Хасрет и Мурат   Hug

   Аз  отивам към зала Фестивална.

# 715
  • Мнения: 2 195
 

   Аз  отивам към зала Фестивална.


 newsm10

# 716
  • София
  • Мнения: 30 209
добър ден,

айде пак без епизод  Rolling Eyes Ами като са искали да разтеглят сериала във времето, да бяха помислили по-рано от АТВ, а не да го разместват по 100 пъти като ден и час и чак на финала да се сетят, че сериалът им е в "+", така нямаше да изнервят и актьорите и можеше да се наслаждаваме още 1 сезон на Хасрет и Мурат. Те сега се сетили, че свършва сериала   Naughty Тези работи се мислят от рано  Crossing Arms

# 717
# 718
  • Мнения: 2 116


Джансел и той се е приготвил за епизода в неделя...с пуканки...ама, ето с усмивка приема нещата... Peace Joy
Може и да знае, че АТВ...са размислили...и са включили епизода в програмата си за неделя... newsm78

Дали и ние ще имаме този късмет...да научим нещо повече по въпроса... Thinking

# 719
  • Разград
  • Мнения: 8 243
News , News from GC set :

Bugün gönülçelen setindeydim..

Hasretin kına gecesi çekimleri vardı..Tuba muhteşem görünüyordu

today they were shooting Hasret's henna party



 

Общи условия

Активация на акаунт